האם יש חלופה חינמית ל-Tasker? || מס' סמלילים ב-Dock

G Gabi

Member
האם יש חלופה חינמית ל-Tasker? || מס' סמלילים ב-Dock

בהמשך לדיון בשבוע שעבר...
ראשית -
ענקית ל-amitp, החפירה בסוף הודעה זו.

~~~~~~~~~~
אני מחפש חלופה חינמית ל-Tasker.
למשתמש של המכשיר יש בעיית קליטה בדור3 באזור מסוים (בו הוא מצוי לעיתים תכופות). בדור2 הקליטה מצוינת. להבנתי, הוא מעדיף את הבעיות מאשר לנייד את המנוי לחברה אחרת.
באותו מקום יש רשת wifi אליה המכשיר מתחבר. אני רוצה להגדיר ברגע שהמכשיר מזהה שהוא מחובר לאותה הרשת, הוא יעבור אוטומטית לקליטה בדור2, כאשר יתנתק מהרשת האל-חוטית, יעבור חזרה לדור3.
עדיף לעשות את זה עם הרשת האל-חוטית המסוימת הזו, אבל, ת'כלס, אין בעיה שזה יהיה אם המכשיר מחובר לכל רשת אל חוטית באשר היא.

~~~~~~~~~~
קודם לכן היה על המכשיר SlimKAT, גרסה 4.4.2.
כעת יש CM11, גרסת 4.4.4.
ב-SlimKat היה אפשר לשים ב-Dock עד 6 סמלילים בנוסף לסמליל של מגירת היישומים.
כעת, ב-CM11, יש אפשרות רק ל-4 סמלילים לבחירת המשתמש.
ב-Google Now Launcher אפשר לשנות את ה-Grid מברירת המחדל (4x4) להתאמה אישית, וזה בוצע. אבל, לא מצאתי דרך לשנות את ה-Dock.
קיימת אפשרות כזו או שהאפשרות היחידה היא לשנות Launcher?

~~~~~~~~~~
ל-amitp.
תודה גם ל-המאזין הדומם ו-feedingsys על התגובות (BobboVilla לא מקבל תודה
).
בעקבות המלצתו, הותקן על המכשיר CM11, אנדרואיד 4.4.4, גרסת ה-snapshot האחרונה.
[הסיבה העיקרית שויתרתי על CM13, אנדרואיד 6, משתמש המכשיר עושה נעילה באמצעות PIN, ולא מצאתי דרך לבטל את ה-Swipe to unlick. כלומר, אם יוצאים ממצב שינה, צריך לצבע swipe ורק אז להזין את ה-PIN. מעיק מאוד
סיבה נוספת, הוא רגיל ל-4.4.2, להרגיל אותו עכשיו ל-6?].

יש אפשרות מובנית ב-ROM לפרופילים. ניתן להגדיר מצב בו יהיה רטט בלבד לשיחות נכנסות אבל ל-Notifications יהיה צלצול.
השילוב של האפשרות הזו, יחד עם היישום שהוא המליץ עליו (Vibration Notifier), אני מקווה שהמשתמש יהיה מרוצה מאוד.
מחר המכשיר יחזור אליו ונראה אילו תלונות יהיו לו במשך השבועיים-שלושה הקרובים

amitp

New member
קשה אתה...

3$....
&nbsp
יש את Automate, MacroDroid, Trigger ועוד כל מיני, אבל בשביל מה התקנת CM?
אתה הולך לSystem profiles בהגדרות. מגדיר אחד עם preferred network כ2g לאחד עם 3g. לכל אחד מהם מגדיר טריגר בצורת רשת הוויפי הרלוונטית (on connect or disconnect) ובאה פיתרונה על בעייתה. (תצטרך לבנות כמה נוספים עם תרצה אחד עם צלילים כאלה לאחד עם אחרים, אבל הבנת את הרעיון).

G Gabi

Member
Don't kill the messenger

אם היה לי צורך ב-Tasker, בחפץ לב הייתי משלם את 14 השקלים שהם מבקשים עבור היישום. אבל, לא מכשיר שלי, לא כרטיס אשראי שלי... עובד עם מה שאומרים לי.
&nbsp
ראיתי ב-Profiles את ה-2g/3g אבל, הרושם הראשוני שלי היה שזה לא עובד. אין שם אפשרות לבחור ב-preferred אלא disable/enable/unchanged ולא ברור מה זה עושה....
&nbsp
אם זה היה עם Taker הייתי עושה טריגר לפי אנטנה סלולרית ולא לפי רשת wifi.
&nbsp
~~~~~~~~~~
&nbsp
עוד נקודה שחשבתי עליה, איך הם לא עשות Widget למעבר בין פרופילים? חייבים דרך התפריט של כפתור הכיבוי / לחצן כשמורידים את "הוילון". CM, ברצינות?

למעלה