נוט 5

נוט 5

המכשיר מדהים ומיוחד נשארו עוד כמה דברים שצריך להגדיר!נוט 6 יוצא ביולי כבר לא רוצה לחשוב לא יאמן הסדרה הזאת כל הכבוד לסמסונג!
אישית לדעתי החברה הטובה ביותר כיום ועולה על אייפון לדעתי!

שאלותיי הן אשמח לחוות דעתכם!

יצא לי לבקר פעם בשנה בסמסונג שירות תיקונים ,.הם לוחצים על ביטוח ואני לא רוצה משתלם או משתלם ביטוח בסאני?
ב.איזה אפלקציה הכי מומלצת שתמנע מכל גורם חיצוני להכנס אלי למכשיר ושתזהיר אותי
ג.בדגמים קודמים יכולתי להגדיר קבצי מוזיקה כצילצול וכצילצולי התראה ,משום מה בנוט בגרסה העדכנית אני לא מצליח אך עושים זאת?
ד.נגן המוזיקה ואוקלייזר הכי מומלצים שיש כיום ?
ה.יש אפלקציה שמאשרת לשמוע מיו טיוב ולגלוש תוך כדי?
ו. איזה תוספות אני צריך להוריד בכדי לעבו דעם המכשיר ברשתות החברתיות ? אני משתמש לא מעט
ז.האפלקציה הכי טובה כיום לעריכת ושיפורי צילומים?
תודה לכם

T o m c o

Member
מנהל
תשובות
א. משתלם? תלוי בכמות הנזק והתקלות שאתה גורם למכשיר שלך והאם הן מכוסות בביטוח או לא. אני כבר ארבע שנים משתמש בסמארטפון ומעולם לא היה לי ביטוח עליו, על המכשיר שקדם לו היה ולא הזדקקתי לה כלל, גם במכשירים האחרונים (סמארטפונים) לא הזדקקתי לביטוח בשום שלב, אז תלוי.
ב. האפליקציה המומלצת ביותר היא מעט מיושנת, לא תמצא אותה באף חנות אפליקציות, האפליקציה היא המוח האנושי, מומלץ להתחיל להשתמש בו, לא להתקין אפליקציות שדורשות הרשאות שלא לצורך לשימוש הסביר בהן, לא להתקין אפליקציות שמגיעות ממקורות לא ידועים, ולהפעיל שיקול דעת באשר לבקשות שונות במיילים וכד'.
ג. בגרסאות מסוימות של אנדרואיד יש צורך למקם קבצי מוזיקה שרוצים שיתפקדו כצלצול או כהתראות בתיקיות יעודיות לכך, Ringtones ו Notifications בהתאמה. (Alarms צלילי שעון מעורר).
ד. אני משתמש בנגן המובנה של גוגל (Google Play Music) אני משתמש בו בעיקר כי המוזיקה שלי נמצאת בחשבון הגוגל ואני לא מחזיק קבצים על המכשיר.
ה. לא שידוע לי - יו-טיוב הוא מערכת של סרטונים, הטלפון לא יכול לנגן סרטון אם אתה לא נמצא עליו, הוא מקפיא את מה שלא פתוח על המסך. יכול להיות שאני טועה וקיימת אפ' כזו, אני לא נתקלתי בכאלה.
ו. אפליקציות של הרשתות החברתיות המתאימות (בכל המקרים שאינם פייסבוק) ושימוש בדפדפן הרגיל עבור פייסבוק (האפליקציה לדעתי מיותרת, צורכת סוללה יתר על המידה, השימוש בדפדפן פשוט ונוח.
ז. לא עושה כאלה דברים לא יודע לענות.

היי

תודה רבה רבה לך!
יש אפקלציה שתבדוק לי את איכות האפלקציות והמקורות שלהם שיש על המכשיר?

סעיף ו' - עדיף להשתמש בדפדפן

האפליקציה של פייסבוק לעתים קרובות מרוקנת את הסוללה מהר מדי, עדיף פשות לפתוח את הדפדפן.

HelloweeN

New member
+ עוד סיבה עיקרית לשימוש בפייסבוק בדפדפן

וזה ענין ההרשאות ופרטיות.
האפליקציה של פייסבוק, כולל פייסבוק LITE וכולל שאר אפליקציות SKIN לפייסבוק מקבלות אוטומטית המון המון הרשאות שיכולות בפוטנציה לגנוב מידע ו/או לפגוע בפרטיות. זאת אחת האפליקציות שאוטומטית דורשת הכי הרבה הרשאות.
עוד סיבה **לא** להתקין את האפליקציה של פייסבוק ולהשתמש בדפדפן (אני אישית עובד עם OPERA ופשוט יצרתי לעצמי קיצור לפייסבוק ושאר אתרים שאני גולש בהם בתכיפות).

ziv98

Member
ה - ריבוי אפליקציות

גם כרום וגם האפליקציה של youtube תומכים בריבוי אפליקציות:
פתח את יוטיוב והפעל.
לחץ על הכפתור הימני תחתון (זה שמראה את האפליקציות האחרונות) לחיצה ארוכה, ובחר כרום.
המסך מתפצל לשניים: הפוקוס על הכרום, היוטיוב ממשיך לעבוד.
בין האפליקציות יש קו חלוקה. בלחיצה על העיגול במרכזו וגרירה, תוכל לחלק את המסך כך שהיוטיוב יוצג בחלק מינימלי והכרום יוצג על רוב המסך.

שים לב שבהגדרות ניתן לבטל ריבוי אפליקציות - אם לא עובד - בדוק אם האופציה מופעלת.
נבדק על s7. התכונה קיימת גם במכשירים ישנים יותר של סמסונג, כך שהיא לאו דוקא משוייכת לאנדרויד m.

היי

תודה רבה לך איזה אפליקציה אני צריך שכל מה שאני אשמע ביוטיוב יהיה לי אופציית הורדה?

למעלה