לוח M גלקסי 2 פלוס

Sivan Sakura

New member
לוח M גלקסי 2 פלוס

הי לכולם,
יש למישהו מושג איפה אני יכולה להשיג את הציוד הנ"ל?
מעדיפה חדש כמובן, כל מי שמוכר בEBAY זה משומש, ורשום שהם מוכרים I9105P, אבל בתמונה רואים על הלוח I9100 ולא לא יודעת בודאות עד כמה בטוח להשתמש באתר הזה.
דיברתי עם סמסונג, היבואן הרשמי שלהם (סאני תקשורת) , מאיזה שהיא סיבה, לא מייבא חלקים של הפלוס, רק של I9100..
ולכן, אין לי יבואן רשמי ללכת אליו, לא מספיק שהייתי צריכה לגבות את הטלפון לבד אחרי שהוא קרס לי (=אפליקציות ומקלדת) ואחרי שאמרו לי שזו בעייה של תוכנה, ושהם לא מגבים מסיבות שונות, (אחד החליט שהוא לא עובד עם התוכנה KEIS, משל הייתה איזה מצע פוליטי... איזה אנשים מוזרים יש בתחום הזה לא להאמין)
עכשיו אומרים לי שזו בעייה של חומרה, שמר פלאש הלך לי, (מי זה ומה הוא רוצה?) ושאני צריכה להחליף את הלוח או פשוט לקנות נייד חדש.
אני לא מעוניינת לקנות נייד חדש.
אם מישהו יודע בודאות איפה מוכרים אני מוכנה לנסוע עד אילת ובלבד שהפון האהוב שלי ישוב לחיים.
אשמח לעזרה !!
תודה,
סיון

dudi4321

Member
מכיוון שהגלאקסי 2 מיושן

לא כדאי להשקיע בו.
אם הוא כבר בגיבוי קני מכשיר חדיש גלאקסי 6 ותהני ממנו.

ישנים יש להשיג ביד2 ורק מחזירים אותו למצב יצרן ומחזירים את הגיבויים. אני לא ממליץ.
ומחיפוש בגוגל " I9105P new parts"
: https://stellatech.com/articles.php?lang=en&cid=10622
יש עוד אתרי מכירות ולא רק איביי

Sivan Sakura

New member
תודה אבל אין לי כסף לנייד חדש

ובטח לא סבלנות.
אני רוצה את הנייד שלי בחזרה. רק את שלי, לא אחרים.
באתר שנתת לדוגמא, אין לוח Mץ
איזה עוד אתרים את מכיר?
אשמח לתשובה

Sivan Sakura

New member
אני זו שגיבתה אותו

המתקנים לא רצו, כפי שרשמתי
אני גם איפסתי אותו.
ואז אמרו שזו בעיה של חומרה, לא תוכנה כמו שאמרו בהתחלה.
&nbsp

Sivan Sakura

New member
תודה, אני יודעת בדיוק מה זה אומר , וזה אחלה קיצור למי שלא בא

לרשום את כל המילה.
וכמו שרשמתי למעלה, בלינק שנתת - בתמונה עצמה הדגם שרשום הוא של I9100
לא של I9105
מצאתי את זה בהרבה מאלה שטוענים שזה מה שהם מוכרים
השאלה היא איך אני יודעת בודאות?
איך אני נמנעת מרמאות?
זו סתם תמונה שכולם משתמשים בה?

YosMan1

New member
אם את קונה באיביי אין לך מה לדאוג. לא יתאים אז תפתחי דיספיוט

באיביי ותקבלי את הכסף בחזרה.
זה מוכר עם ציון מעולה. אני לא הייתי דואג.
חוץ מזה שבאיביי אפשר לשאול אות המוכר שאלות לפני הקנייה, וככה את יכולה לוודא.
אני הייתי יותר דואג על מי יחליף לך את הלוח ומה יקרה אם יתברר שגם לאחר החלפת הלוח המכשיר עדיין לא תקין.

Sivan Sakura

New member
תודה רבה לך ,

אילו דברים יכולים להשתבש , לדעתך?
האם הפלאש קשור ללוח אם?
האם ישנם עוד דברים שמשפיעים על המכשיר בצורה טוטאלית כזו כמו הלוח אם?
&nbsp

amitp

New member
הפלאש הוא רכיב זיכרון האיחסון

שממוקם (מולחם בד"כ) על לוח האם.ש

amitp

New member
(ולשאלתך - אם תצייני מה היו תסמיני הבעיה במכשיר

יהיה אפשר לחשוב על בעיות אפשריות נוספות. בכל מקרה, בשח-גאון מודרני המערכת מורכבת ברובה מלוח ראשי, עוד כמה קטנים (מצלמה, אנטנה וכו' וסוללנ).

Sivan Sakura

New member

אני מקווה שזה יסתיים עם הרכבת הלוח

Sivan Sakura

New member
בהתחלה

האפליקציות לא עבדו, בלי קשר, מבלי שהדלקתי אותן, קיבלתי הודעות Unfortunatly
/google+++youtube/hangouts has stopped working.
לכל מקום שנכנסתי בנייד המסך היה קופא ולא יכולתי לחזור בחזרה (עם החזור של הנייד עצמו - החזור של האפליקצתיה עצמה עבד לי.
גם, המקלדת פשוט נעלמה לי, היא לא קפצה לי לא משנה כמה פעמים לחצתי על הכפתור של התגובה, אז לא יכולתי לעשות כלום חותץ מלהתקשר לאנשים, לא הייתה לי אפשרות להגיב בוואטסאפ למשל, חוץ מלהקליט הודעה ולשלוח אותה, או לעשות איזה סמיילי (זה עבד)
ניסיתי להוריד אפליקציה שתגבה לי את הסמס, אבל בלי מקלדת לא הייתה לי אופציה,ובפלייסטור ניסיתי להקליט את עצמי , אבל שם ההקלטה לא עבדה לי.
להנגאאוטס הוא יצא באותה מהירות שנכנס, מהמייל ומהפייסבוק הוא זרק אותי החוצה, ומהפייס הוא ממש הוציא אותי מהחשבון.
כל פעם, כל פעם, כשנכנסתי לאנשהו בנייד ורציתי לצאת, עשיתי ריסטארט, כי שום דבר לא עבד.
קניתי את הייד ביד 2, ויש לי אותו מעבר ל-3 שנים, וזו פעם ראשונה שהוא עושה לי בעיות כאלו. בזמן האחרון הוא הגיב לאט, אבל זה כנראה בגלל יותר מידי זיכרון.
לקחתי אותו לתיקון, המתקנים לא יכלו לגבות לי את המכשיר (או לא רצו) ). אז גיביתי ואיפסתי אותו מחדש.
מה שקרה אח"כ, זה כשניסיתי להפעיל אותו מחדש (boot אחרי wipe factory משהו)
הוא ביקש ממני להקליד את חשבון הגוגל שלי, ואז לא קפצה המקלדת בפעם השנייה. והוא פשוט היה נכבה לי. אחרי שלא הצלחתי "להגיב" הוא פשוא נכבה. וזו היתה פעם ראשונה שזה קורה ברצף. מידי פעם הוא היה נכבה לי באמצע הלילה או סתם אבל זה היה באמת נדיר.
ואז נתתי אותו לתיקון ושם אמרו לי שזו בעייה של חומרה, ולא תוכנה כמו שחשבו. הם אמרו שהוא גמור שצריך לוח אם חדש ושהפלאש הלך .
וזהו. ואני מנסה למצוא לוח אם
&nbsp

amitp

New member
התיאור הראשוני נשמע כמו בעיית תוכנה,

אבל מכיוון שמדובר על תקלות שחוזרות ונשנות גם לאחר איפוס מלא של המכשיר, ומופיעות בצמתי תוכנה שונים יתכן ומדובר אכן בבעיה ברכיב האיכסון (הפלאש) שגורם לעיוותים חוזרים בקוד. היה לי לאחרונה מקרה דומה במקום העבודה עם iMac שבו קבצי נתונים ותוכנה נפגמו שוב ושוב לאחר שתיקנו אותם, כך שהבנו שהבעיה היתה בדיסק עצמו. לאחר החלפת דיסק קשיח הבעיה נפתרה. במכשירי טלפון לא תוכלי (בצורה קונבנציונאלית, יש מעבדות שכן) להחליף את רכיב הפלאש ללא החלפת כל הלוח, כך שמגיעים מכאן להחלפת לוח האם.
&nbsp
נ.ב - אני חייב להסכים עם גבי, הנימה שלך קצת (גם אם ללא כוונה) תוקפנית ולא כל כך נעימה, כלפי אנשים שבסך הכל מנסים לעזור, גם אם הם לא תמיד מסכימים עם דעתך ב100%. קחי לתשומת לבך...

Sivan Sakura

New member
אוקי,

לחצתי על תמונה אחת עכשיו אני רואה בתמונה אחרת שיש רכיב אחר
טעות שלי

Sivan Sakura

New member
אתה יודע גבי, המכשיר שלי לא עובד

כשורה כבר שבוע .
אני עוד שנייה משתגעת
באמת שלא מעניין אותי הדקויות האלו.
אז בבקשה, אם אתה מכיר מקומות בארץ שיש להם לוח M / אם / אמאל'ה, של גלקסי 2 פלוס