שיחות יוצאות /נכנסות

HOPE3333

New member
שיחות יוצאות /נכנסות

אשמח לעזרה בבקשה,
יש לי טלפון סמסונג 3 ואני מקבלת לעיתים טלפונים מרנשים שבפועל לא התקשרו
וכשאני עונה אני שומעת את המרחב שלהם/ שיחות וכו' לפעמים. אך מנתקת.
והיה גם מקרה שמהטלפון שלי יצאה שיחה
איך אפשר לעשות הגנה לטלפון סמסונג שלא יחייג לבד /אקראית
ומה הסיבה?
תודה

blzvi

Active member
מי קבע שהוא מחייג עצמונית?

מי ספק השרות הסלולרי שלך?

HOPE3333

New member
חיוג עצמוני

אני קיבלתי טלפונים מאנשים , שלא התקשרו אלי -יש שיחה נכנסת
בד"כ בעל הנייד איננו יודע או מרגיש כשזה קורה אלה אם כן החזירו לו טלפון בשיחה שלא נענתה.
אני דיברתי עם חברה שמכירה את התופעה, הומלץ לי לסגור את הטלפון עם הכפתור בצד.
זו הפעם הראשונה שיצאה שיחה מהטלפון שלי עצמונית שאני יודעת.כי המנויה שקיבלה את השיחה דאגה לעדכן אותי.

ספק השרות שלי גולן טלקום .

blzvi

Active member
לא הבנתי ,אבל

בגולן בניהול הטלפון במחשב את יכולה להגדיר לחסום שיחות מטלפונים שלא מזוהים.
אני בטוח שזה יפתור את הבעיה (אם היא קיימת)

binon

New member
באמת לא הבנת - ותשובה לפותחת השרשור

ככל הנראה למכרים שלה נלחץ כפתור הוצאת השיחה בטעות מה שגרם לכניסת שיחה אבל אף אחד לא דיבר כי בעל המכשיר לא ידע שיצאה ממנו שיחה.
זה קרה גם לה פעם אחת והמליצו לה לכבות את המסך עם כפתור ההדלקה.
וזה אכן הפתרון הפשוט ביותר. לאחר שמסיימים את השימוש בטלפון לוודא שהמסך כבוי כך שלא יילחץ משהו בטעות.
מומלץ גם להגן על המסך בסיסמה כדי שגם אם המכשיר יתעורר בטעות יהיה צורך להקיש את הסיסמה כדי להוציא שיחה

HOPE3333

New member
שיחות נכנסות /יוצאות

נכון BINON תודה, הטלפון היה בתיק ויש לי נעילה וגם סיסמא, ועדיין זה קורה .
זה משהו פנימי.
לא קשור למספרים חסומים נהפוך הוא , קשור לשיחות יוצאות נכנסות בתפריט ואנשי קשר ואני לא יודעת כשזה קורה, וגם בעלי הטלפון שמתקשרים אלי לא יודעים. אלה אם כן היתה שיחה שלא נענתה או בודקים כל יום שיחות יוצאות/נכנסות .
רציתי לדעת אם מכירים את התופעה, אני יודעת שבסמסונג התופעה קיימת, ולא רק אצלי. ואם יש אבטחה מסוג אחר, אני מקווה שיש משהו חוץ מסגירת המסך , זה מדאיג .
יש לי שכנה שזה קרה לה, והאדם שהטלפון התקשר אליו (אקראית) ענה וראה שאף אחד לא עונה לו , הוא שמע במרחב שיחה "מעניינת" הקשיב והקליט את השיחה ושלח לה וכך היא ידעה. אבל לא תמיד יודעים כשה קורה.

blzvi

Active member
לדעתי אם הטלפון נעול ,אין שיחות יוצאות

וכל מה שאת מתארת זה עדויות צד שלישי .
וז לא משנה אם זה סמסונג או סוג אחר.
הוצאת שיחות לא במודע יכולה להיות רק במצב של הפניית שיחות .
ובהפניית שיחות כל מפעיל סלולר אם המאפיינים שלו ,משהו שמוגדר ברמת המפעיל ולא בגדרה בטלפון .
לדוגמא בגולן להפניית שיחה ,או עקוב אחרי.
משהו פנימי בטלפון ? כאשר יהיה לך תשאלי שוב

HOPE3333

New member
שיחות יוצאות /נכנסות

כל מה שתארתי קרה לי באופן אישי - כאשר רוב הפעמים (זה קרה 5 פעמים לאורך שנתיים שנתיים) התקשרו אלי מטלפון -אבל כמו שאמרתי בעל הטלפון לא יודע .
ופעם אחת יצאה שיחה מהטלפון שלי.(איך אני יודעת? התקשרו אלי ושאלו אם חיפשתי אותם וכמובן התשובה היא לא ) בכלל לא ידעתי שיצאו שיחות אקראית מהטלפון)
נתתי דוגמאות לצד שלישי כדי להראות שזה קרה לעוד אנשים .
לא מדובר בהפנייה או עקוב אחריי בכלל לא , לא שיחות חסומות בכלל לא.מדובר בטלפון עם נעילה של טלפון סמסונג הרגילה+ נעילה עם סיסמא אישית .ןגם לא מדובר בשיחה אחרונה ש"נלחצה".
זו בעייה של תוכנה של מפעיל ?

blzvi

Active member
זה לא מוכיח דבר

לכולם מתקשרים כולל קבר רחל ורשב"י .
זה שהחזירו צלצול לא אומר שזה באמת היה נכון
להפוך את זה לתופעה ? הגזמה פראית.

HOPE3333

New member
שיחות נכנסות /יוצאות

אין קשר לכל מיני רחל אמנו , רש"בי וכל מיני כאלה!
מדובר באנשים מאנשי הקשר שלי .אני אחדד את זה , ראיתי שיחה שלא נענתה מקולגה מהעבודה בשעה -19.00 שעה לא סבירה בד"כ , אני מתקשרת אליה ושואלת אם חיפשה אותי , היא אומרת שלא , אמרתי לה שיש שיחה שלא נענתה ממנה , היא אומרת שלא התקשרה . זה קרה גם עם אנשים אחרים מאנשי הקשר שלי .
טוב אני מבינה שאין פתרון ,,,,
תודה רבה לכולם על הניסיון לעזור .

amitp

New member
גם אם אצלך המכשיר נעול, זה לא אומר שהמכשיר _שלהם_ נעול...

שיחות "לא יזומות" כתוצאה מלחיצה אקראית של מקשים כשהמכשיר בכיס/תיק וכו' זו תופעה עתיקת יומין שקיימת עוד מימי הסלולארים הראשונים, שנפתרה בד"כ ע"י נעילת המכשיר כך שיצריך צירוף מקשים מסויים על מנת לאפשר שיחה. במכשירי שח גאון חדשים הבעיה לעתים חוזרת, כי קורה ואפליקציות מסויימות מסוגלות להעיר את המכשיר ולפתוח את הנעילה גם אם הדבר לא בוצע על ידי המשתמש. אם זה משהו שקורה לך (ולא נשמע שזה קורה לך, אולי זה קורה _לחברים שלך_ אם הם אכן נועלים את המכשיר ועדיין מוציאים שיחות אקראיות) אז אפשר יהיה לחפש את הבעיה - אבל כמו שאמרתי - כרגע לא נשמע שיש בעיה אצלך.

HOPE3333

New member
שיחות יוצאות / נכנסות

אצלי בטלפון הנייד סמסונג 3 יש נעילה אוטומטית של המכשיר + נעילה עם סיסמא שלי ובכל זאת היו ארבע מקרים "שאני יודעת " של שיחות נכנסות
ושיחה אחת שאני יודעת - שיחה יוצאת
יכול להיות שיותר, זה לא בשליטתי ולא תמיד שמה לב לתפריט של שיחות יוצאות ונכנסות .
אני אקפיד לסגור את המסך עם הכפתור ולחזור לתפריט הראשי בינתיים.
ידוע איזה אפליקציות מסוגלות "להעיר "את במכשיר ולפתוח את הנעילות?
לפי כמות השיחות זה נראה זניח , אבל משמעותי אם הטלפון מתקשר בצורה אקראית ופותח את המרחב שלי לשמיעה לאיש קשר שלי כלשהוא .

blzvi

Active member
מה שה שנקרא "להתווכח עם הלמפה"

זה שאת חוזרת על זה עוד ועוד לא הופך את זה לאמיתי בהכרח .
חג שמח.

למעלה