גלקסי 6 מנסה לפתוח הודעות

ק י ז י

New member
גלקסי 6 מנסה לפתוח הודעות

גלקסי 6 לא מצליחה לפתוח הודעות SMS ברגע שאני לוחצץ על ההודעה בשביל שתפתח קופץ חלון שרשום בו"זוהתה שכבת על במסך"
כדי לשנות את הגדרת ההרשאה הזן, ראשית עליך לכבות את שכבת העל במסך ההגדרות.
אבל כשאני נכנסת להגדרות הוא מראה שהכל תקין
אפשר עזרה בבקשה

יודרוז

New member
אשם אפשרי: מסך הגנה מסנן אור כחול

האם זה קורה בעיקר בשעות הערב? האם את עושה שימוש במסנן מסך המגן על העיניים?
במקרים רבים הוא הסיבה להודעה זו. מסכי ההגנה מסננים אור "כחול" כי יש בו כדי להפריע לשינה אחר שימוש במכשיר, אולם למעשה אינם "מסננים" אל מוסיפים שכבה אופטית בצבע אדום בהיר משלהם אל המסך.
זו השכבה המפריעה מדי פעם לפעילויות אחרות, בעיקר בעת הגדרות הדורשות לחיצה ובחירה.
בקיצור, אם יש לך מסנן כזה, קודם כל תבורכי כי הוא חשוב. שנית, כבי אותו עם קבלת הודעת השגיאה והחזירי לאחר מכן.
אשמח לדעת אם זו באמת היתה הבעייה. מכל בעייה אפשר ללמוד. תודה.

ק י ז י

New member
כן יש לי מסנן אור כחול

ובאמת לאחר שכיביתי אותו זה הסתדר, תודה רבה על העזרה.

BobboVilla

New member
סתם מסקרנות - זו פונקציונליות מובנית של המכשיר עצמו

או אפליקציה חיצונית שהתקנת?

ק י ז י

New member
אפליקציה חיצונית שהתקנתי

לא יודעת אם קיים במכשיר משהו מובנה (גלקסי 6)

prizman

New member
אם אתה מרכיב משקפיים,

יש ציפוי עדשות כזה, טוב למי שמבלה הרבה זמן מול המסך.
יש גם משקפיים מיוחדות כאלו למי שלא מרכיב אבל אני בספק אם הרבה ישמחו להרכיב אותן.
ויש כמובן מסננים על המסך, גם למחשבים.

BobboVilla

New member
האמת שכשאמרת משקפיים מיוחדות אז נזכרתי שנתקלתי בזה בעבר

ואני לא בהכרח הייתי פוסל את זה. בתור מישהו שעובד שעות מול המחשב, יכול להיות שזה דווקא יהיה טוב בשבילי.

prizman

New member
זה שווה בדיקה.

אני מרכיב משקפיים ויש לי זוג נפרד למחשב וזוג נפרד לנהיגה/התנהלות למרחק מאחר והצפיה במחשב נעשית ממרחק קצר למדי.
לפני זמן מה כשהחלפתי משקפיים למחשב האופטמטריסט שאל אותי אם ארצה גם ציפוי לעבודה מול המסך.
לפני שעניתי לו חזרתי הביתה והתחלתי לקרוא על הנושא שהיה חדש לי, כך נחפשתי לעניין הזה, שם גם קראתי וראיתי
שיש גם משקפיים מיוחדות.
בפועל הציפוי הזה אצלי עובד, הרבה פחות עייפות בעיניים ובכלל וגם יש הבדל בגוון הכחול בזמן השימוש
במשקפיים האלו לבין השימוש במשקפיים רגילות. לא במידה שמורגשת בהתנהלות רגילה, רק בצפיה במסך.
השיקולים נגד משקפיים מיוחדים כאלו לדעתי הם שניים. הראשון-נוחות. רבים שלא מרכיבים משקפיים לא ישושו
להרכיב זוג רק עבור המחשב.
השני-מחיר. אצלי מדובר רק בציפוי נוסף על עדשות קיימות כך שהתוספת זניחה. במשקפיים ייעודיות תשלם
על מסגרת ועל עדשות שחייבות להיות איכותיות. ראיתי רק יצרן אחד מומלץ, לא זוכר שם ומחיר, אבל
די סביר שבחיפוש מעמיק יותר תמצא עוד יצרנים עם מגוון מחירים.

למעלה