תחליף למוטוG דור 1 האהוב שלי

lahadam

New member
תחליף למוטוG דור 1 האהוב שלי

מזמן לא הייתי כאן...
המוטוG הישן והאהוב שלי כבר לא מה שהיה פעם
בעיקר איטי
היו לנו ימים יפים ביחד ועכשיו אני מחפשת תחליף.
קניתי אותו בארה"ב ב-$200 והייתי מרוצה ממנו עד הגג (למעט צילום בחושך - זה פשוט החיסרון היחידי שלו מבחינתי)
אבל עכשיו אני לא מתכננת שום נסיעה
אני רואה שמשלוח עם BUY2 עולה עוד למעלה מ-100$
מה האלטרנטיבה למכשיר מצויין וזול כזה?

תודה

binon

New member
מוטו G דור 3

בהזמנה ישירה מאמאזון גרמניה/צרפת/איטליה/ספרד.
מחיר כולל מסים ומשלוח עד הבית כ 240 יורו.
מכשיר מצויין (אם נהנית מהדור הראשון תהני גם ממנו)

BobboVilla

New member
אם הבעיה היא בעיקר איטיות, אולי איפוס להגדרות יצרן יעזור

לפחות באופן זמני/ראשוני.

enigo

New member
מניסיון עם הדגם הספציפי

הפך לאיטי ואוכל סוללה, הוזמן אחר - ואז התברר שהבעיה נבעה מאפליקצית גיבוי שהשתגעה ועבדה כל הזמן ברקע. אחרי שהיא נמחקה, חזר לעבוד כרגיל. איפוס להגדרות יצרן אמור להיות אפקטיבי אפילו יותר.

אבי לב50

New member
קראי נא בטרם תקבלי את ההצעות של שני הקודמים לי:

במקרה שתקבלי את הצעותיהם לאיפוס להגדרות יצרן אל תשכחי לעשות גיבוי כללי למכשיר פן תאבדי את החומר שעליו.

lahadam

New member
חוזרת עם שאלה

מה לגבי מע"מ, מכס, עמילות מכס ו"הפתעות" נוספות?
&nbsp
נקווה שיראו את השאלה שלי

binon

New member
כפי שרשמתי בהודעה הראשונה\ה

המחיר בהזמנה ישירה מאמאזון כולל את כל המסים וכולל משלוח עד הבית. ההפתעה היחידה שיכולה להיות היא שאמאזון יחזירו לך כסף בגין גביית יתר של מסים (קרה לעמיתה שלי לעבודה שקנתה מוטו G דור שני וחודש אחרי שקיבלה אותו אמאזון זיכו אותה ב 100 ש"ח בערך) ואם אני זוכר נכון קרה גם למישהו מחברי הפורום הזה או הפורום השכן.
מצ"ב קישור לרכישה מאמאזון גרמניה (אם את מעוניינת)
http://www.amazon.de/Motorola-Gener...TF8&qid=1460877189&sr=8-1&keywords=moto+g+3rd
המחיר כולל משלוח יוצא 243 יורו. שימי לב שבשלב החיוב תוכלי לבחור בין חיוב ביורו לחיוב בשקלים. תבחרי חיוב ביורו כי שער ההמרה של אמאזון מאוד גבוה. עדיף שהחיוב יגיע ביורו וחברת האשראי שלך תעשה את ההמרה (כמובן שכדאי לבדוק לפני כן מה שער ההמרה של חברת האשראי)
בהצלחה.

למעלה