סמסונג S7 EDGE. התרשמות ראשונית קצרה.

prizman

New member
סמסונג S7 EDGE. התרשמות ראשונית קצרה.

המכשיר ברשותי רק יומיים, נקנה בתאילנד. כרגע כנראה לא ניתן לעברת את מע' ההפעלה וזה גם לא מטריד אותי במיוחד,
כתיבה וקריאה בעברית אפשריים עם מקלדת מתאימה.
מראה: רכשתי את הדגם השחור, לטעמי ולטעם הסובבים נראה מצויין.
מע' הפעלה מרשמלו 6.01, נקיה יחסית למע' אנדרואיד קודמות כפי שהובטח, כמובן שעדיין ישנם דברים מיותרים מובנים.
מהיר מאוד. כן הצלחתי לגרום לו להסס פעמיים שלוש אבל כך זה כשיומיים רק מתקינים ומסירים אפל'.
כנ"ל לגבי צריכת חשמל, המכשיר עבד באינטנסיביות ביומיים האלה, מוקדם להגיד מה יהיה בעבודה שגרתית. די אופטימי.
לקימוריות המסך אני צריך להסתגל, המסך רגיש גם בשוליים בצדדים. כנראה שהארכת משך הלחיצה בסוויפטקי פותרת את זה.
GPS, ב"ט, חיבור רשת וחיבור סלולרי מתבצעים במהירות ועובדים מצויין.
קורא טביעות האצבע גם עובד בצורה טובה מאוד, אולי שלוש פעמים מתוך כמה מאות הפעלות נאלצתי ללחוץ שנית.
על המצלמה דובר רבות. פוקוס וצילום מתבצעים במהירות מדהימה. איכות צילום בתאורה נמוכה טובה יותר מאשר
בכל סלולרי אחר שנתקלתי בו.
איכות קול טובה מאוד גם ברמקול הבודד וגם דרך אוזניות, ממילא אין שמיעה סטריאופונית אמיתית גם ממכשיר
עם צמד רמקולים וגם שמונה לא יעזרו, איכות הספיקר גם טובה.
גודל ומשקל מאוד סבירים.
המסך עצמו מעולה, את מספרי PPI וכו' ניתן לקרוא אך מראה העיניים טוב יותר.
גוף המכשיר עצמו חלקלק, יחד עם האחיזה העדינה בו כדי לא להקליד מהשוליים בטעות זה יצר תחושת חוסר ביטחון מסויימת.
אם זה נורא חשוב לכם אז גם המסך המפוצל עובד היטב. נסו לנהל שיחה במקביל עם המאהב ועם האישה החוקית,
זה מתכון בטוח ליחסים ארוכי טווח.
מסך ה DDGE הצידי יכול להכיל תפריטים של אפל' בגישה מהירה, תקשורת ויומן, אנשי קשר נבחרים וחדשות יאהו.
המסך הזה ניתן לתיכנות אבל טרם התעמקתי בו.הטעינה די מהירה, לא יצא לי עדיין לבדוק בדיוק, המטען האלחוטי
אמור להיות מהיר בהרבה אבל אקבל אותו רק עוד שבועיים בערך.
זהו לבינתיים. ההתרשמות שלי נכון לעכשיו טובה מאוד. מקווה שלא תתנפץ יחד עם המכשיר בקרוב.
אני נאלצתי להחליף כי ה 16GB של הסוני כבר לא הספיקו לכל האפל', נראה שעם 32GB אוכל להסתדר לא רע בינתיים
כשהדאטה בכרטיס חיצוני כמובן.

prizman

New member
בינתיים גם מצאתי שימוש באמת מעשי למסך הכפול.

אני נאלץ לתרגם כל הזמן מתאי לאנגלית, התרגום לעברית ממש דפוק, ועד עכשיו נאלצתי לעבור בין הליין לתרגומון.
עכשיו שניהם פתוחים על המסך וכל מה שאני צריך לעשות זה להדביק את המשפט בתרגומון או להפך.

BobboVilla

New member
האמת שהרצה במקביל של שתי אפליקציה זה משהו שחסר לי

עם כל חוסר אהבתי לסמסונג, זה משהו טוב למדי שהם עשו. כמובן שבצורה סמסונגית אופיינית הם הגבילו את רשימת האפליקציות הרלוונטיות (לפחות בתקופת ה-S4) והיה צריך להתקין אפליקציה אחרת (שמחייבת רוט, כמובן) כדי להוסיף כל אפליקציה שרוצים, אבל בבסיס זה היה טוב. קראתי שמועות שזה הולך להיכנס באופן מובנה באנדרואיד N, אבל לא הייתי בונה לקבל את זה למכשיר שלי
.

prizman

New member
עכשיו זה כנראה לא מוגבל.

ישנה אזהרה שיתכן שישומים מסוימים לא יפעלו במקביל אבל בינתיים מה שניסיתי עבד במקביל אפילו להרצת סרט ביוטיוב.

BobboVilla

New member
כלומר אתה יכול לבחור כל אפליקציה שמותקנת לך על המכשיר?

אם כן, אז זה בהחלט שיפור.

prizman

New member
לא בדקתי את כולם

אבל בהחלט די הרבה.
למעשה כאן אתה רואה שהגלריה, יוטיוב והצילומסך לא הפריעו אחד לשני.

doronml

New member
צפייה בסרטונים

זה שהמסך מעוגל בצדדים (אדג') מפריע בצפייה בסרטונים ביוטיוב?
אתה רואה את הסירטונים והאדג' לא מפריע לראות בקצה התחתון והעליון?

חג שמח,
דורון

יודרוז

New member
WAZE לא עובד במסך הכפול

חבל, כי דווקא בנסיעה חשוב בטיחותית כדי לא להתקשרש עם המכשיר בזמן נהיגה כדי לעבור למוסיקה, רדיו וכדומה.

prizman

New member
עוד כמה מילים לסיום.

מסך. חד, רואים פשוט נהדר. יחד עם זאת העובדה שהוא מגיב ללחיצה בשוליים כנראה תמשיך להציק.
סוללה. מספיקה ליום עבודה שכולל לא מעט גלישה, הרבה שימוש במסך, כשעתיים מוסיקה, חיבור קבוע לב"ט,
חיבור קבוע או חיפוש אחר WIFI, ו GPS עובד כשליש מהזמן. עדיין כולל ניסוי אפל' מפעם לפעם.
לא מפעיל שום מצב חיסכון סוללה בינתיים, יש כמה, קשה לקבוע אם הסוללה מחזיקה יותר זמן מהסוני אבל סבירה לחלוטין.
מהירות. שינוי המהירות מורגש באפל' מסויימות, גם החיבור ל WIFI ול GPS מהיר יותר.
התחממות כן מורגשת בעבודה קשה או בטעינה אבל לא ברמה מוגזמת.
מהירות טעינה. קודם כתבתי סבירה אבל לא השתמשתי במטען המקורי. עם המקורי היא ממש מהירה.
מ 40% לטעינה מלאה כשעה כאשר 40%=כ 14 שע' עבודה ברוטו כולל המתנה.
עיצוב. כל מי שקלטה אותו בזווית העין (לא אותי) התאהבה. מה צריך יותר מזה?
סיכום. שדרגתי למעשה כי הגעתי למגבלת ה 16 ג"ב בסוני Z2. לדעתי מדובר בשדרוג מוצלח.
אם לא הייתי זקוק לעוד זיכרון כנראה שלא הייתי ממהר לשדרג אבל אני שמח שהייתי זקוק

עריכה. לבובו, לא כל אפל' ניתן להעלות על מסך מפוצל, למשל את המתרגם של גוגל אי אפשר. את הרוב אפשר.
אבל יש איזו אפשרות שבגללה בכ"ז ניתן לעבוד עם המתרגם+וואטסאפ נניח במקביל.

למעלה