אנא עזרתכם המצוקה גדולה

אנא עזרתכם המצוקה גדולה

תודה.
ברשותי lg g4 אותו רכשתי אחרי גלקסי 5.הg4 קטסטרופה קיומית ורונלייט מהם רכשתי מתנערת ככל יכולתה.אבד לי חומר יקר ערך מהמכשיר והם פשוט מנפנפים אותי ועוד מלא אנשים שפגשתי בקונקורד.
חשבתי לקנות גלקסי 7 .
וכאן בקשתי לעזרתכם

הפחד היחיד שלי לקנות אייפון הוא כי אומרים לי שאי אפשר להוריד צילצולים למכשיר בלי להתחבר למחשב

האם נכון הדבר?עם כל השאר למרות גילי
אלמד להסתדר. האם הורדת אפליקציה מהחנות לא תאפשר הצמדת רינגטונים לאנשי קשר וכאלה לצילצולים?מה המלצתכם?אני רוצה טלפון איכותי בראש שקט שילווה אותי לתקופת זמן ולא כל השיט בהחלפות.מהחפירות שעשיתי האייפון זה הכי טוב אבל קשה ללמוד אותו אחרי מה שאני רגילה.
תודה ענקית על עזרתכם

אומרים שאנו הזקנים למודי ניסיון....טכנולוגית זה מפחיד אותי..

YosMan1

New member
אייפון זו בחירה מצויינת רק אל תתבלבל בשמות

גלקסי S7 זה אנדרואיד של סמסונג שלפי כל הביקורות הוא מכשיר מוצלח מאד.
אייפון 6S זה הדגם האחרון של אפל מכשיר מעולה לדעת כל.
המינוס העיקרי של אייפון זה נושא העברת שירים קבצים ורינגטונים אל המכשיר.
זה אפשרי אבל זה לא כל כך נוח וממש לא אינטואיטיבי.
אפשר לשאול בפורום אייפון איך עושים זאת:
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1104/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D/iPod_iPhone_%D7%95-iPad[/URL]

em28

Well-known member
רק בשביל לקבל פרופורציות: גם ה-G4 וה-S5 מכשירים טובים מאד

יש להם מינוסים כמו לכל מכשיר, הם יקרים יותר מדי, השירות של היבואניות לא משהו,
אבל זה לא דברים שישתנו ב-G9, S9 או עייפון 9.

זו הסיבה שמומלץ ללכת על מכשירים נקיים דור אחד (או שניים אחורה) לפחות שיהיו זולים.
ממליץ על ה-G3, 1+1 או ......נקסוס 5.

סליחה גדולה על העירעור לגבי g4

זה המכשיר הכי הכי קטסטרופה שהיה ברשותי.הוחלף לו לוח אם והוא לא בסדר.הרבה דברים הלכו לי לאיבוד שלא מגובים בגוגל,בקיצור זוועה.הs 5 היה בסדר וצער רב לי על שהחלפתיו בזה.יש לי מין פטיש כזה למכשירים חדשים

הציעו לי לרכוש מכשיר הנקרא xiaomi redmi not 2 32 gb
עלי לעשות מחקר לגבי מכשיר זה.אין לי שמץ מידע לגביו.
ושוב ושוב תודה הכי הכי
ענקית מכל הלב.בתוך חוסר האונים והמכשיר הדפוק והלחץ להחליפו,ידכם המושטת לעזרה היא קרש הצלה אנושי

האייפון ירד מהפרק מאחר ואכן בעיית הרינגטונים תטריף את שארית כוחותי,אמשיך לחפש.
תודה

em28

Well-known member
סליחה גדולה על העירעור לגבי g4, הוא מכשיר מ-צ-ו-י-י-ן !

זה שקיבלת שירות דפוק מהיבןאן/חנות זה סיפור אחר וזו הבעיה של כל המכשירים בארץ.

הרדמי רחוק מרחק מזרח ומערב ממכשירי הדגל העדכניים, ומחירו בהתאם.

יודרוז

New member
LG G4 קטסטרופה

אמנם זו הפעם השלישית שאני מעלה זאת כאן בימים האחרונים, אבל המכשיר מצויין בתנאי ש... לא הלך לעולמו.
תקלת הייצור שלו, עליה קבלה LG סופסופ אחריות, אינה תיאורטית, לי זה קרה בשבוע שעבר. קמתי בבוקר והטלפון התעקש להראות לי את סמל LG ורק אותו, קוראים לזה Bootloop, כלומר נתקע במסך הפתיחה וזהו.
כל זה 6 חודשים בלבד אחרי שקניתי את המכשיר. נכון, LG מתחייבים לתקן, אבל למה לקנות מראש משהו שאולי ייצטרך לעבור תיקון מאסיבי. לא חבל? בעיקר שבהזדמנות הזו מאבדים גם את כל מה שהיה על המכשיר.

voguemaster

New member
מכשיר עם לוח אם תקול יכול להיות בכל חברה

והיו מקרים כאלה בעבר שגם מכשירים של סמסונג (S3) פשוט מתו ללא יכולת להציל כלום מהמכשיר ואין ברירה אלא להחליף לוח אם. זה הופך את ה-S3 למכשיר מחורבן? לא יודע... יש סיבות אחרות לכך שהוא לא משהו
.

לגבי שירות - אין ספק שאם יבואן לא נותן שירות טוב זה גורם לך לסמן אותו, ופה כולם יסכימו שזה דבר טבעי כשנכווים ממישהו..

למעלה