lg g4 bootloop טלפון מת

יודרוז

New member
lg g4 bootloop טלפון מת

כפי שקראתי באינטרנט שוב ושוב קיימת בעיית ייצור במודל g4 של LG. זו תקלת bootloop, כלומר המכשיר נתקע בתהליך ההדלקה שלו ונשאר שם ללא שהוא בעצם יידלק. כל מה שרואים זה סמל LG נדלק ואז נכבה וחוזר חלילה. קראתי גם שLG מתחייבת לתקן את התקלה לכל טלפון שנפגע. והנה לפני כמה ימים זה קרה גם לי.
את הטלפון קניתי באמזון דרך חברה טאיוואנית, כלומר אין עליו אחריות בארץ. החלטתי לתקן בתשלום והתקשרתי לרונאל, יבואני סאני. נאמר לי שם שיש להחליף את לוח האם כולו ושמחיר התיקון למעלה מאלף שקלים.
וזו שאלתי אליכם חברי לפורום: האם מישהו יודע מהי, מבחינה טכנית תקלה זו? באינטרנט זה הופיע בתור תקלת קונקטור, מחבר, כל שהוא ועלי לוודא שברונאל לא תוקעים אותי עם דיאגזנוזה בומבסטית כדי שאשלם סכום גבוה כל כך.
אז יש טכנאי/מהנדס/מבין עניין בקהל שיכול לסייע כאן?
תודה

יודרוז

New member
אי אפשר לעשות הרד ריסט

כי אי אפשר להפסיק את הלופ הבלתי נפסק של ההדלקה. הדרך היחידה לעשות זאת זה להוציא את הבטריה וזה לא יעזור לנו בהרד ריסט.
הנה הדגמה

feedingsys

New member
זאת ההתייחסות של היבואן הרשמי

http://lg-mobile.co.il/page-84-הודעה_בנוגע_לתקלת_G4.aspx
"הודעה למשתמשי סמארטפון LG G4

LG מודעת לעובדה כי בעיית אתחול מחדש הופיעה במספר מצומצם של מכשירי LG G4. לקוחות אשר נתקלים בתקלה זו במכשירי G4 מכוסים באופן מלא במסגרת אחריות יצרן ועליהם לפנות ליבואן ממנו רכשו את המכשיר לשם תיקונו.
בימים הקרובים תושלם שליחת עדכון גרסת תוכנה דרך האוויר (FOTA), גרסה זאת פותרת בין השאר את בעיית האתחול מחדש.
LG מחויבת לספק מוצרים ושירות לקוחות עם הסטנדרטים והאיכות הגבוהים ביותר.
LG מתנצלת על אי הנוחות"

יודרוז

New member
תודה. אנסה

ייתכן וכדאי בכל זאת לשלוח לטאיין משם הגיע המכשיר (לאמזון..., לך תדע). גם אם יעלה 200 שח משלוחים הלוך וחזור עדיף על וויתור גמור על המכשיר.
תודה בכל מקרה.

למעלה