חיפוש מתנדב/ת ליצירת אפליקציה

shoosh2607

Member
מנהל
חיפוש מתנדב/ת ליצירת אפליקציה

הי,
התבקשתי עבור חברה להעלות את ההודעה הבאה. אני חושבת שזה נושא מאד חשוב ולכן מעלה פה. אם מישהו יכול לעזור, זה יהיה נפלא.
תודה ותודה לטמקו על האישור לפרסם

שלום לכולם ☺
אני חלק מניהול של קבוצה בפייסבוק שעוסקת בנושא חשוב ולצערי לא כה פופולארי - ניסויים בבע"ח במוצרי קוסמטיקה, לקבוצה קוראים יפות ללא אכזריות ובשנה האחרונה עלה רצון לפתח אפליקציה לקבוצה שתכיל בתוכה את הרשימות שלנו - מותגים שמנסים על בע"ח, לא מנסים ועוד.
זה משהו בסיסי יחסית, הבנתי ממישהי שמבינה בנושא שלייצר אפליקציה כזו, בגלל הפשטות שלה ובגלל שהיא לא מכילה הרבה נתונים - שזה לא משהו מסובך כמו אפליקציות אחרות.
אבל, זו עדיין עבודה.
כל הקבוצה והמידע והפעילות - נעשים בהתנדבות, המנהלות(שאני אחת מהן) עושות הכל בהתנדבות ובזכות זה הגענו למודעות לנושא עד כמה שאפשר. אי לכך, גם בנושא של האפליקציה ידענו שזה יוכל להתקיים רק אם מישהו/י שהנושא אולי קרוב לליבם וירצו לתרום מעצמם ולפתח אותה בהתנדבות מלאה.
אני יודעת שזו בקשה לא קטנה, אבל אולי מישהו/י כאן ימצאו את זה כרלוונטי עבורם ויעזרו לנו לעזור לחברי הקבוצה לקבל את המידע בקליק ולא דרך קובץ וורד כמו שזה כרגע שזה לא תמיד נגיש בסלולר ובשלוף.
העדפה הראשונית היא לייצר את האפליקציה בפלטפורמה שתתאים לרוב מערכות ההפעלה בסמארטפונים שיש היום וזה ישר אומר אנדרואיד. אז בגלל זה אני פונה כאן ☺
תודה מראש, גם אם לא יצא מזה כלום - תודה שקראתם.
ואם תרצו ליצור קשר בנושא אתם מוזמנים לשלוח מסר לניק הבא: Elle992

Elle992

New member
שלום
מדובר בי, אני זו שמחפשת מתנדב/ת לפיתוח

האפליקציה.
במידה ותרצו ליצור קשר/לשאול שאלות
אתם/ן מוזמנים/ת לפנות אליי במסר פרטי כאן בתפוז

shoosh2607

Member
מנהל
אני אסביר בקצרה

כי לא ממש קשור

שתי דוגמאות:
חברה שלא מבצעת ניסויים אולם בבעלות חברה אחרת שכן מבצעת ניסויים
חברה שמוכרת בסין (בסין כל מוצר קוסמטי חייב לעבור ניסויים גם אם לא על ידי החברה עצמה)
שתי הדוגמאות האלו יעברו בקבוצה מסויימת כחברות "טובות" ואילו בקבוצה אחרת לא.

מורוש98

New member
אוקיי הבנתי..

נורא קשה לצאת מזה..כי אם חברה לא מנסה על בע"ח אבל קונה רכיב אחד מהקרם מחברה שכן, איך נדע? (עבדתי במפעל קוסמטיקה אחרי הצבא, אני יודעת שלפעמים קונים את הטלק מחברה אחת, את השמן מחברה אחרת וכן הלאה)..

shoosh2607

Member
מנהל
את לגמרי צודקת

ועוד דבר - מה עם חברה מייצרת הרבה דברים?
הקוסמטיקה לא מנוסה אבל הבושם כן? תקין? לא תקין?
לכן לקבוצה המדוברת יש סטנדרט שהם יצרו, עם שאלות המופנות לחברה ולפי זה מתקדמים.
אם תרצי לקרוא עוד, אני יכולה לשלוח לך את הפרטים במסר.

מורוש98

New member
אני אגיד לך מה הבעיה..

איפור עיניים ושפתיים אני גמישה ואין לי בעיה לעבור למוצרים שלא נוסו על בע"ח. אני מודה שלא הקדשתי לזה תשומת לב עד עכשיו אבל זה משהו שאקח בחשבון להבא. איפור פנים- עור מפונק יש לי. יש לי bb קבוע, פודרה קבועה, קונסילר מאוד ספציפי וכו'..רובם של קליניק (מבית אסתי לאודר).עברתי על כל הסופר פארם עד שמצאתי משהו טוב.אני אפילו לא רוצה לחפש מידע לגביהם

enigo

New member
בקיצור, כמו כשרות בית יוסף, כשרות העדה הליטאית וכן הלאה...

Elle992

New member
אני מכירה אותה, אנחנו רוצים שתיהיה אפליקציה לקבוצה

שלנו, לסטנדרטים שלנו.

למעלה