אנדרואיד 5.0.1 על גלקסי S4

אנדרואיד 5.0.1 על גלקסי S4

אתמול שידרגתי את גירסת האנדרואיד ויש תופעה מוזרה.
כל קיצורי הדרך לאנשי קשר נעלמו בעת השידרוג.
הגדרתי אותם מחדש, הם מוצגים ומתפקדים תקין, אבל אחרי פרק זמן מסוים הם פשוט נמחקים

אותה תופעה מתרחשת גם עם קיצורי דרך לדפים מועדפים באינטרנט, קיצורי דרך למסמכי גוגל דרייב, ו- widget של gmail שמפנה ישירות לתיקיה מסויימת.

מישהו נתקל בתופעה כזו?

BobboVilla

New member
קיצורי הדרך על מסך הבית?

אם כן, אז זה קרה לי בגירסא מוקדמת יותר במכשיר הזה. אחרי פעמיים-שלוש של הפעלה מחדש הוא הואיל בטובו להשאיר לי את הגדרות מסכי הבית.

BobboVilla

New member
אולי עד היום לא *ידעת* שיש לך בעיות עם הקוד של סמסונג

למשל האיטיות בהפעלה של אפליקציות כמו החייגן, אנשי הקשר, המצלמה וכו'.

העניין הוא שבדיוק הבוקר* היה נדמה לי

שהמצלמה פועלת בצורה איטית יותר מאשר קודם.
כמובן שאיני יודעת למה לשייך את זה.
&nbsp
* אחרי ההתקנה של נובה.

BobboVilla

New member
צירוף מקרים, איטיות כללית של המכשיר, "עודף" אפליקציות רצות

ברקע... נובה לא אמור להשפיע על מהירות או איטיות של הפעלת אפליקציות. אם כבר, אז הוא אמור לתפוס פחות זיכרון RAM מאשר הלאונצ'ר של סמסונג. אם אני לא טועה, אז אצלי הלאונצ'ר של סמסונג תפס בערך 100 מגה, ונובה תפס הרבה פחות, אולי 60 מגה, אולי אפילו פחות. עקרונית ה-S4 נמצא עכשיו אצלי בתיק, אבל אני מתעצל מדי להפעיל ולבדוק
.

לאור הצלחת העזרה יש לי עוד שאלה

כיצד אפשר להחזיר למצבן הקודם את ההתראות?
לפני השידרוג היה מופיע אייקון קטן בסרגל ההתראות העליון (למשל כאשר הגיעה הודעת ווצאפ חדשה), ואילו עכשיו מוצג תוכן הודעה עצמה ע"ג חלקו העליון של המסך, וזה מעצבן אותי.
כאשר המסך כבוי הצלחתי לנטרל את הצגת התוכן בהתראה ע"ג מסך הנעילה, אבל כשהמסך דלוק אני לא מצליחה לבטל את זה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
תנסי לבדוק האם יש הגדרות רלוונטיות תחת "התראות"

או משהו בסגנון. אבל יכול מאוד להיות שלא תהיה לך אפשרות כזו, כי זה פיצ'ר של אנדרואיד 5. ה-S4 שלי לא עודכן ל-5 (וגם לא פעל כבר יותר מחצי שנה למעט אולי שעה במצטבר) אז אני לא יודע לכוון איפה לבדוק.

בהגדרות של ההתראות לא מצאתי את מה שאני מחפשת

חשבתי שאולי גם עכשיו יהיה לך (או למישהו אחר) איזה פטנט מקורי..

BobboVilla

New member
לי אין רעיון מקורי. כמו שכתבתי - זה פיצ'ר של אנדרואיד 5

ואם יש משהו שחברות תוכנה לא אוהבות לוותר עליו זה פיצ'רים חדשים, גם אם הם יותר מציקים/מזיקים מאשר מועילים
.

למעלה