קניית גלקסי 6 מארה''ב

קניית גלקסי 6 מארה''ב

היי, אשמח לעזרתכם כי לא הצלחתי להבין עד כה...
רוצה לקנות מכשיר גלקסי 6 (אדג'?) בארה''ב.
1. האם יש מכשיר אחר ברמה גבוהה שכדאי ומשתלם יותר להזמין מארה''ב? (חשוב לי בעיקר מצלמה איכותית מאוד ובטריה טובה)
2. מהיכן לקנות?- אם תוכלו לשלוח לי לינקים למכשירים שמתאימים לישראל מאתרים משתלמים?
3. אשמח שתאירו את עיניי על דברים חשובים שאולי איני מודעת...
תודה רבה....

BobboVilla

New member
סמסונג לא קונים בארה"ב - יש נעילה איזורית

שמחייבת ביצוע שיחה של 5 דקות עם סים מקומי לפני שהמכשיר יהיה פתוח לכל סים. בנוסף, אולי גם תהיה נעילה למפעילה לאחר הכנסה ראשונית של סים של מפעילה אמריקאית. אמנם כרגע זה נכון "רק" ל-S7, אבל גם הנעילה האיזורית שהתחילה עם הנוט 3 "התרחבה" ל-S4, ואולי אפילו לחלק מדגמי ה-S3.

BobboVilla

New member
אין לי המלצות

מהסיבה המאוד פשוטה שאני משתדל לא להמליץ על מוצרים שאני לא ניסיתי, ולמכשיר שלי (זנפון 2) אין מצלמה מאוד איכותית.

אבי לב50

New member
לא כדאי, ולא מדובר על נעילה לחברה מסויימת.

טלפון הוא אחד המכשירים שלא מומלץ לקנות בארה''ב, ומי שממליץ לומד אח''כ על טעותו בדרך הקשה.

prizman

New member
אככן, מדובר בנעילה כפולה, גם לספק וגם איזורית.

בדקתי לא מזמן עבור ידידה, ניתן למצוא בארה"ב מכשיר ללא שתי הנעילות, אבל זה גם הימור וגם לא ממש משתלם כלכלית.
בסופו של דבר העברתי לה מכשיר מכאן בתקווה שלא תצטרך לממש אחריות.

shoosh2607

Member
מנהל
להבדיל ממה שכתבו לך

שלא מומלץ לקנות טלפון בארה"ב - זה לא מדוייק במידה והטלפון הרצוי הוא אייפון או נקסוס.
את שני המכשירים האלו לא רק שמומלץ לקנות בארה"ב - זה אפילו מאד מומלץ

יודרוז

New member
G4 שקניתי ללא נעילה באמזון

עובד מצוין. ממש. אין בעייה ובעיקר אין תוכנות מולבשות ונפח מבוזבז.
כלכלית, לא בטוח שהיה כדאי, עלה עם כל הנספחים בערך כמו בארץ.
אם אפשר להשיג בלי עליויות משלוח, כלומר שמישהו יביא לך, אז בהחלט שווה לשקול.

BobboVilla

New member
LG היא (עדיין) לא סמסונג

היא אמנם מחביאה את העברית לבקשת היבואנית הרשמית בארץ (רונלייט), אבל היא לא נועלת מכשירים לאיזורים גיאוגרפיים שונים, כמו שהיה עם DVD בתחילת דרכם.

enigo

New member
המלצה אחרת - ZTE nubia Z9 mini

עולה ברשת סביב 200$ פעם אחרונה שבדקתי, כולל משלוח לארץ אבל לפני מיסים.
מצלמה מפתיעה מאוד לטובה, לא רק ביחס למחיר. יצא לי להשוות אותה למצלמה ב-LG G4, והפער לא גדול (בדברים מסוימים היא אפילו עדיפה).
סוללה שמחזיקה לי יום שלם בלי בעיה.
אני אישית גם מעדיף טלפונים קומפקטיים ככל האפשר, אז מסך בגודל "5 זה יתרון מבחינתי. אם התקציב גדול יותר ויש העדפה למסך גדול יותר, יש למיני אחים גדולים - ה-Z9 הרגיל והמקס (רק לשים לב שיש שני דגמי מקס, שנבדלים במחיר ובמפרט). נדמה לי של-Z9 הרגיל ולמקס היקר יש מצלמה עם מפרט טוב יותר, אבל כבר לא זוכר בדיוק.

enigo

New member
תתחדש. וקרוב לוודאי שזו לא בחירה גרועה - ולפעמים זה

גם משהו, לא?

למעלה