ביטול פתיחת my files עם תוכנת ברירת מחדל

amitp

New member
טוב, יש שתי אפשרויות

1. האפליקצייה שבאמצעותה את מפעילה את הקבצים (תוכלי דרך אגב בבקשה לציין איך קוראים לה ואיזה טבלט זה?) "מפעילה" אותם באמצעות קריאה רגילה למערכת ההפעלה - במצב כזה את צריכה להיות מסוגלת לנקות את ברירות המחדל דרך ההגדרות.
&nbsp
2. האפליקצייה שבאמצעותה את מפעילה את הקבצים יוזמת בעצמה את ההפעלה של GOOGLE BOOKS. זה לא שיגרתי, אבל במידה וזה המצב - המקום היחידי שבו אפשר יהיה לשנות את זה הוא בהגדרות של האפליקצייה עצמה (ולכן כדאי לדעת איזו אפליקצייה זו...).
&nbsp
את יכולה לנסות ולהוריד סייר קבצים אחר, ולפתוח את הקבצים באמצעותו. אם זה יעבוד, תצטרכי אכן לחפש בהגדרות האפליקצייה המובנית.

BobboVilla

New member
אם זה סמסונג, אז זה באמת השם של האפליקציה

מיקי1705

New member
סליחה

סליחה אבל לא הבנתי כל כך.
אין לי מספיק יידע בנושא בשביל לענות לך על השאלות.
הדבר היחיד שאני יודעת זה שזה טאבלט 4 - יש כזה ??
והאליקציה שפותחת את הקוסץ - ספר - זה play books
ואצלה לא מוגדר ברירת מחדל.
לא יודעת איך מורידים סייר קבצים אחר. סליחה
תודה

amitp

New member
אין על מה להתנצל

1. פתחי את אפליקציית ההגדרות. האופצייה האחרונה צריכה להיות משהו בסגנון "About". שם את אמורה להיות מסוגלת למצוא את שם המכשיר ומערכת ההפעלה (גירסת האנדרואיד) שהוא מריץ. אם את יכולה לעשות צילום מסך של מה שיש שם - בכלל טוב (ככה עושים את זה:
http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/g...-tablets-summary-windows-ios-android-3623449/
)
2. מה שאני רוצה לדעת, הוא סדר הפעולות שאת מבצעת כיום כשאת רוצה להפעיל את הקבצים הללו. משהו בסגנון - אני פותחת את מגירת האפליקציות, מוצאת שם את האפליקצייה "קבצים יקרים שלי", פותחת אותה, ובה בוחרת את הספר שאני רוצה לקרוא. זה השם של האפליקצייה שאני מחפש, כי כשאמרת שקבעת את הPLAY BOOKS כברירת המחדל זה נעשה דרך אפליקצייה אחרת כלשהי - ואני מנסה להבין איזו...
&nbsp
3. כדי להוריד סייר קבצים גשי לGOOGLE PLAY STORE וחפשי והורידי את "FILE COMMANDER" (של MobiSystem), למשל. נסי להפעיל את האפליקצייה הזו, לפתוח באמצעותה את אחד הספרים, וספרי מה קרה.

amitp

New member
דרך אגב, כשאת אומרת שהיו לך בעבר אפשרויות נוספות...

אילו אפליקציות אחרות היו שם, והאם הן מותקנות כרגע? אם את מפעילה אותן ישירות הן כן קוראות את הספרים?

מיקי1705

New member
אלפי תודות. תשובות.....

1. צירפתי צילום מסך.
2. נכנסת ל My Files - אייקון של תיקייה. בתוך Device storage יש מספר תיקיות
אחת מהן - Books - חבר שהעתיק את הספרים ממכשיר אחר, פתח את התיקייה ושם אותם שם.
לוחצת על אחד הקבצים (סיומת epub) - פתח לי אותם עם Play books
כאשר הורדתי אפליקציות נוספות - חזר לתת אפשרויות אך אף אפשרות לא התאימה (העברית יוצאת ג'יבריש, או שהספר תופס חצי מסך. כרגע עוברת לנסות קריאה מהטאבלט ולא מספרים עקב בעייה רפואית).
אז לא נראה לי שמדובר באפליקציה אלא קובץ במסמכים שלי.
3. התקנתי את הסייר שכתבת לי לקח לי זמן למצוא את הספרים דרכה. ניסיתי ב Download, ניסיתי ב Documents... לא היה. בסוף מצאתי אותם ב Internal storage.בתיקיית Books.
4. בעבר היתה עוד אפליקציה שאותו חבר הוריד - Ebooks או משהו דומה אבל כיוון שלא היתה טובה, מחק אותה ולכן נעלמו לי האפשרויות - מסתבר...
5. כרגע האפליקציות היחידות שמתפקדות זה Play books ו- Indiebook שלא משהו.

כל העניין הזה חשוב לי כי כפישכתבתי לא יכולה לקרוא ספרים וחסר לי מאוד.
לפני שרוכשת ספרים בתשלום, רוצה לדעת שיכולה לתפעל את זה...
הרבה תודה

amitp

New member
אוקיי - עכשיו הבנתי!

הבעיה שלך היא לא הגדרות ברירת המחדל, אלא שאין לך כרגע אפליקצייה מותקנת שיודעת לקרוא ספרי ePub בעברית...

&nbsp
גשי ל:
http://mendele.co.il/?question=mendele-book-reader
&nbsp
והתקיני את הקורא לאנדרואיד. זה הקורא של מנדלי, אבל תומך גם בקבצי אי-פב חיצוניים ממקורות אחרים ובעברית.

מיקי1705

New member
וואוו - תודה

התקנתי.
פתחתי את אחד הספרים דרך האפליקציה הנ"ל.
מעולה !!!!!
הרבה הרבה תודה
וסליחה על חוסר ההבנה הבסיסי שלי

באמת תודה.
שבת נפלאה וחורפית.....

michal@gal

Active member