סמסונג גלקסי נוט 3 - שתי בעיות

סמסונג גלקסי נוט 3 - שתי בעיות

היי כולם!

יש לי סמארטפון כאמור למעלה, ובזמן האחרון יש לי שתי בעיות. האחת קרתה לפני שעדכנתי לגרסה 5 של מערכת ההפעלה - במקלדת אי אפשר להדביק, אלא אם אני כותבת תו אחד ואז עולה על הטיפה ומדביקה משם, ולפעמים גם זה בלתי אפשרי. להעתיק כן מעתיק, להדביק לא. המקלדת שלי היא SWIFTKEY ואני מרוצה ממנה מאוד.

הבעיה השנייה קרתה לאחר עדכון הגרסה - פעמים רבות, ללא שום טריגר שיכולתי להעלות על דעתי, הצליל של הצלצול יורד לי כמעט למינימום מבלי ששיניתי שום דבר בהגדרות. זה מציק מאוד, כי אני מפספסת שיחות עקב הקושי לשמוע את הצלצול.

האם אתם מכירים את הבעיות האלה? אשמח מאוד לעזרה
.

T o m c o

Member
מנהל
כלפי הראשונה - יתכן ולנסות לעדכן גרסת תוכנה יעזור, לא נתקלתי
בתקלה, אז לא יודע להגיד בוודאות.
&nbsp
כלפי השניה - התקלה קיימת גם אצל אמא שלי בנקסוס, מדובר על באג בלוליפופ, זה קורמה מדי פעם ללא פתרון לדעתי.
&nbsp

BobboVilla

New member
רואה את הלוגו מקדימה של סמסונג? שם זה נמצא

או במילים אחרות, סמסונג לא נותנים לך את האפשרות לבטל את הצלצול המתגבר, אלא צריך להתקין אפליקציות צד ג' כדי לגרום למכשיר לעבוד כמו שאת רוצה ולא כמו איך שמישהו אחר חושב שהוא צריך לעבוד.

prizman

New member
תחת "צלילים והתראות" אם המכשיר בעברית

או המקבילה באנגלית.
אחרי שאת פותחת את הסט-אפ וגוללת למטה.

עוד בעיה - נעלמה לי האפשרות

להשתיק את הצלצול ע"י הפיכת המכשיר על פניו... איך אני מחזירה את זה? זה היה שימושי לי מאוד... או לחלופין, האם יש דרך לשנמך את גרסה 5?
תודה .

T o m c o

Member
מנהל
שנמוך לגרסה 5 - לא אפשרי בצורה פשוטה, מצריך פרמוט מלא של
המכשיר וצריבת גרסה מחדש, מבטל את האחריות אם יש כזו, וישנה סכנה שהמכשיר לא יתעורר. בגדול - ללא ידע בתחום - מומלץ לא לנסות.
&nbsp
נסי למצוא את האופציה בהגדרות סאונד, או משהו בסגנון.

BobboVilla

New member
גם אם יתעורר, יכול להיות שיתעורר "אילם-חירש-עיוור"

כלומר שלא יוכל לתקשר עם הרשת הסלולרית, בגלל שהמיקום של הרדיו (תוכנתית, כמובן
) השתנה מ-4.4 ל-5.

לא ניסיתי להשתיק אפליקציה

יש אפשרות שכשהטלפון מצלצל להפוך אותו ואז זה משתיק את הצלצול בלי שדחיתי את קבלת השיחה, כלומר מי שמחייג לא יודע שהשתקתי את הצלצול. וזה פשוט הפסיק לעבוד למרות שמסומן לי שעובד.

למעלה