Android 5.1 מצב שקט

ליאת750

New member
Android 5.1 מצב שקט

שלום! בגירסה 5.1 של אנדרואיד אין אפשרות להשתיק את הטלפון ללא רטט ושעדיין השעון המעורר יעבוד! יש רק 2 אפשרויות: 1. מצב רטט שמעיר אותי בכל שיחה והודעה והשעון מעורר עובד. 2. מצב "ללא הפרעות" והטלפון שקט ללא רטט אבל גם השעון מעורר שקט ללא רטט = לא עובד. הרשו לי להביע תסכול מטורף: מה נסגר איתם שם בגוגל??? למה שמישהו ירצה "מצב ללא הפרעות" ששווה ערך בדיוק לטלפון כבוי?! אני פשוט יכולה לכבות את הטלפון לגמרי! אז זהו, אני צריכה לקנות שעון מעורר של פעם עם פעמון ומחוגים אם בא לי לישון ולקום?! איזו פאשלה ענקית של גוגל. מרתיח. יש למישהו עצה? חיפשתי כבר ואין אפליקציות שיכולות לשנות את זה. אה ומכשיר שלי זה LG G4

amitp

New member
אני לא יודע כמה חיפשת, אבל

גם בגירסא 5.1 של אנדרואיד, כמו בקודמות (וגם ב5.1.1 שיש לי על הOPO), ניתן לשלוט בנפרד בווליום של 4 ערוצי קול:
&nbsp
1. צילצול
2. עוצמת הקול בשיחה
3. התראות
4. שעון מעורר
&nbsp
(במכשירים מסויימים 3 ו-4 נשלטים ביחד).
במידה וזאת לא אפשרות מובנית בG4 (לא מכיר את המכשיר הספציפי), יש אפליקציות שמאפשרות גישה למיקסר הנ"ל, אני בזמנו השתמשתי בNOTIFICATION TOGGLES לצרכים אחרים, אבל יש לה אפשרות לשלוט בכך. אני בטוח שיש גם אפליקציות נוספות שכוללות גם תמיכה בפרופילים שונים - רק צריך לחפש.

BobboVilla

New member
1 ו-3 מחוברים כבר מ-ICS, ושכחת ווליום של מדיה

לדעתי היא מסתבכת עם ההגדרות של "do not disturb" (בהנחה שזה השם גם באנדרואיד "נקי").

amitp

New member
למען האמת מדיה היה הראשון שכתבתי, ואחר כך מחקתי משום מה...

ובגלל שזכרתי שאני צריך ארבעה הוספתי את ההתראות...

xyz111

New member
אז ניתן לבצע את מה שהיא מבקשת

באמצעות הגדרות בטלפון או לא?
ואם כן אז איך בבקשה?
כי גם אני לא מצאתי (אצלי גירסה 5.0) כיצד להגדיר ששעון מעורר בלבד יצלצל וכל השאר מושתק.
(חוץ ממצב טיסה)

BobboVilla

New member
תחפשו בהגדרות "נא לא להפריע"

אני לא יודע אם זה נקרא ככה באופן כללי או ספציפית למכשיר שלי, אז יכול להיות שזה יהיה בשם אחר.

xyz111

New member
אשמח לעזרה נוספת בנושא

אני מצרף צילומי מסך ממסכי ההגדרות הנ"ל.
מה בדיוק לשנות?
המטרה שהכל יהיה מושתק פרט לשעון מעורר (ולא בעזרת מצב טיסה)
אשמח לעזרה מכיון שלא הצלחתי בעצמי
תודה מראש

BobboVilla

New member
גם אני לא מבין יותר מדי איך זה עובד, אבל אני אנסה

עקרונית לא חייבים להנמיך את הווליום, אלא אפשר להיכנס ישר להגדרות של "נא לא להפריע". שם תחת "שיחות והתראות" בוחרים כנראה "ללא" כמו שמופיע בצילום המסך. אם יש עוד אפשרויות תחת ההגדרה הזו אז תרשום בבקשה, כדי שנוודא שזה באמת מה שצריך לסמן. תיבות הסימון של אירועי לוח שנה, שיחות נכנסות והודעות חדשות שולטות האם צלילים שמגיעים מהם "יצפצפו" או לא. לפי צילום המסך, רק התראות של פגישות בלוח השנה אמורות להשמיע צליל. אצלי (מכשיר אחר וגירסת אנדרואיד אחרת, אז אי אפשר להשוות) יש עוד אפשרות של "שעון מעורר", אבל אולי אצלך במכשיר זה נמצא תחת "אירועי לוח שנה". על פניו זה אמור לעבוד.
&nbsp
מה לא עובד אצלך? הפעלת את המצב הזה, התקשרת אל המכשיר ועדיין היו צלילים?

xyz111

New member
יש עוד את 2 המסכים הנ"ל

ראשית תודה על נסיונותיך לסייע.
צרפתי עוד 2 מסכים.
אצלי זה לא עובד.
אנדרואיד 5.0 במכשיר LG G3 רום סלקום 16GRAM

xyz111

New member
תודה על נסיונותיך, ראיתי פתאום שבאחת ההודעות הקודמות שאלת

מה לא עובד אצלי,
הבעיה שמצב DND משקיט גם את השעון מעורר, הוא מצלצל בווליום אפס.
ברצוני להשתיק את הכל חוץ ממנו, הבעיה שזה משקיט גם אותו.
כניראה שאין פיתרון באמצעות ההגדרות.
תודה בכל אופן !

binon

New member
שעות שקט

לא צריך להיכנס ל DND אלא להגדיר עדיפות.
השעון מוגדר כאפליקציה מועדפת ולכן אם לא הגדרת אפליקציות אחרות כמועדפות הכל יהיה שקט למעט השעון.
אם מדובר על שעות קבועות אפשר להגדיר שעות שקט בטלפון כך שכל יום בשעות שתגדירי הכל יעבור למצב שקט ורק השעון יעבוד.
הגדרות-צליל-נא לא להפריע לגלול מעט למטה ללוח הזמנים ולסמן את שעות השקט הרצויות.
אם מדובר על משהו חד פעמי הגדרה למצב עדיפות תשתיק את כל הצלילים למעט השעון..

xyz111

New member
האם זה נכון גם לגבי?

ברשותי כאמור LG G3 עם אנדרואיד 5.0 .
הנני מכיר את הגדרת שעות השקט אולם זה לא מתאים לי כי אני רוצה יותר בכיוון של חד פעמי.
תוכל לפרט יותר איך מגדירים את האפליקציה המועדפת?

binon

New member
כן זה עובד גם ב G3

לגבי השעון לא צריך להגדיר דבר, רק להעביר למצב עדיפות.
אפליקציות אחרות לא ניסיתי אבל על פניו נראה לי שצריך להיכנס להגדרות
צליל
יישומים
להיכנס ליישום הרצוי ולסמן שם עדיפות. לא מצאתי מקום אחר להגדיר, אם יש מישהו שמכיר דרך אחרת אשמח להסבר.

xyz111

New member
תודה, אבדוק זאת אבל רק עוד כמה ימים כי המכשיר ניכנס היום פעם

נוספת לתיקון בסלקום עקב בעיות בחיישן קירבה.

amitp

New member
אני דווקא מעדיף את השיטה הותיקה

כל עניין העדיפויות הללו הוא קצת OVERKILL. אם המערכת לא נותנת לך שליטה ידנית על הווליום בערוצים השונים (ואני מניח שהיא כן, אבל לא מכיר את ההגדרות של LG), תתקין את:
&nbsp
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fnp.audioprofiles&hl=en
&nbsp
תגדיר פרופילים כאוות נפשך ובא גואל לציון. עובד גם באנדרואיד M.

xyz111

New member
ניסיתי אבל לצערי לא הולך לי

מצ"ב צילום מסך.
ניכנסתי ל: הגדרות, צליל,ישומים- הגדר הודעות עבור ישומים, ניפתחה רשימת כל האפליקציות. שעון מעורר לא מופיע שם (אני מישתמש במובנה שהגיע עם המכשיר) אז סימנתי V בלוח שנה כפי שניתן לראות בקובץ שצירפתי. האם עשיתי מה שהתכוונת? עדיין במצב שקט השעון המעורר "מצלצל" רק בתצוגה, מבלי להשמיע קול.
האם ניתן לפתור זאת? מדוע השעון המעורר אינו מופיע ברשימה?
תודה מראש

binon

New member
שעון מעורר

מאוד מוזר, אני עם G2 והשעון מופיע ברשימה. בערב אני אבדוק ב G3 של הבן שלי אם הוא רואה שעון או לא ברשימה (דרך אגב, האפליקציה נקראת שעון ולא שעון מעורר). בכל מקרה לא צריך לסמן בה כלום.
כאשר אתה לוחץ על אחד ממקשי הווליום מופיעות לך 3 אפשרויות
הכל
עדיפות
ללא
תבחר בעדיפות (זו האופציה האמצעית) ואז זה יסתדר לך. אם אתה לא מצליח תגיד לי ואני אעלה בערב צילומי מסך.

למעלה