עברית יישור לימין

Pinhas1980

New member
עברית יישור לימין

אפליקציית ה-Inbox שלי (גם במכשיר LG Nexus 5 וגם בטאבלט HTC Nexus 9) הפסיקה ליישר לי את הטקסט בעברית לצד ימין של המסך ועכשיו הכל מיור לשמאל תמיד (עברית ואנגלית)
אני משתמש בגרסא 6.0.1
מי יודע איך לפתור?
תודה

T o m c o

Member
מנהל
שפת הממשק בעברית? אנגלית?
נסה להכנס לתפריט > הגדרות > הגדרות מפתח > כפה כיוון RTL (לא יודע אם הניסוח מדויק, אני באנגלית - Fortce RTL layout direction)
(אם אין הגדרות מפתח -> תפריט > הגדרות > אודות הטלפון > 7 לחיצות על מספר build).

T o m c o

Member
מנהל
בטח:
Settings -> Developer Options -> Force RTL layout Dircetion.
זה משנה את הכיוון של הכל למימין לשמאל.
&nbsp

Pinhas1980

New member
זה מחליף את כל הגרפיקה של הטלפון מימין לשמאל

אני צריך רק 'לטפל' בטקסט של האינבוקס של גגוגל

blzvi

Active member
inbox של איזה תיבת דואר ?

כל תיבת דואר שתגיד יש לה inbox .
וההגדרה צריכה להיות בהגדרות השרת דואר הספציפי.
אז אנא ציין ...

אבי לב50

New member
אני בטוח שהוא מתכוון ל...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.inbox
&nbsp
ומכיוון שגם אצלי חלק מהמיילים בעברית מיושרים לשמאל, ולא הצלחתי להבין למה זה קורה, ללא חוקיות כלשהי שאני מבחין בה, אין לי לצערי תשובה ברורה לשאלה שלו.
בכל מקרה לא מצאתי בהגדרות משהו כפי שציינת שיש.

blzvi

Active member
נבדק והרי התובנות

אין בעיה במכשיר המקבל.
הענין מתחיל במכשיר השולח .אם הטקסט במכשיר השולח הוא מיושר לימין -תקבל אותו מיושר לימין ,והפוך ,אם היה מיושר לשמאל תקבל אותו מן הסתם מיושר לשמאל.
ראה תמונות

אבי לב50

New member
במחילה, אני חולק עליך חלקית במקרה הזה.

שלחתי לעצמי כמה מיילים כדי לעשות בדיקה דומה לשלך, יישרתי במכשיר השולח את הטקסט לימין, אך באפליקציית INBOX של גוגל (שזאת לא האפליקציה שאתה משתמש בה ככל הנראה על פי צילומי המסך) זה מופיע עדיין בחלק מהמקרים מיושר לשמאל.
אפילו שלחתי לעצמי מהמחשב מייל מתוכנת מייל יעודית שזה בוודאות יישרתי את הטקסט לימין, זה הגיע למחשב מיושר לימין אך ל-INBOX הנ''ל זה הגיע משום מה מיושר לשמאל.
ואין לי עדיין פתרון לשאלה למה זה קורה ככה.
הסברתי זאת כדי שתבין שהבעייה היא ככל הנראה כן במכשיר המקבל, או ליתר דיוק באפליקציה הנ''ל.
&nbsp

למעלה