עדכון OTA לנקסוס עם רוט

פצית219

New member
עדכון OTA לנקסוס עם רוט

פעם ראשונה שיש לי נקסוס, עד עכשיו היו סמסונגים אז לא היו כמעט עדכוני מערכת. מאתמול הוא מציק לי שהוריד איזה עדכון מערכת ושאאתחל את הטלפון כדי שהעדכון ייושם. אבל יש לי ריקוברי TWRP וכמובן הוא לא מעדכן כלום כשאני מאתחלת. עשיתי את הרוט עם nexus root toolkit (כי שום דבר אחר מהשיטות שמצאתי בגוגל לא עבד). יש שם גם אופציה של unroot אבל זה יחד עם flash stock כלומר אאבד את כל האפליקציות וכו', ואני כמובן לא רוצה את זה. יש דרך לעקוף? אולי רק להחליף זמנית לריקוברי המקורי? או לפחות להפסיק את הבקשה לעדכון?

אבי לב50

New member
מדוע בכלל לעשות רוט לנקסוס?

אני יודע שהשאלה שלי לא תעזור לך, אבל כפי שמישהו הגיב בתגובה אחרת "למען הדורות הבאים" - למה בכלל צריך רוט לנקסוס?
&nbsp
אני בעליו הגאה של נקסוס ולא מצליח למצוא סיבה אחת לעשות לו רוט.
אשמח לקבל תשובה על מנת להחכים.

z1george

Member
מנהל
למשל - חוסם פרסומות

במכשיר ללא ROOT , לא ניתן להתקין חוסם פרסומות יעיל.
עוד סיבות (למתקדמים) שימוש באפליקצית TASKER , XPOSED ועוד

אבי לב50

New member
אוקיי, לא חשבתי בכיוון הזה.

ואני לא מספיק מתקדם כנראה...

blzvi

Active member
כרגע זה לא אקטואלי

יש לך את הגירסה האחרונה של הנקסוס .
עידכוני OTA לא יעבדו ,אז תשתמש שוב ב NRC .
אגב אני לא הייתי משתמש בו שכן שיטת ה ROOT שלו משנה קיבצי מערכת.
יש עידכון חדש של Chainfire לגבי CF-Auto-Root זה מעודכן עד למערכת הפעלה 6 ,בלי שינוי קיבצי מערכת וללא הצורך ב TWRP

פצית219

New member
ניסיתי את זה עוד לפני שעשיתי רוט שכלל TWRP, לא הצליח

עשה לי soft brick ונאלצתי לחזור לרום המקורי.

BobboVilla

New member
תנסי למצוא את הקושחה המלאה של המכשיר

ושם כנראה יהיה בין השאר ה-Recovery המקורי. תעלי את המכשיר ל-Bootloader (הכי פשוט בעיני זה בעזרת פקודת ADB reboot-bootloader). כדי לצרוב את ה-Recovery אז כותבים Fastboot flash recovery recovery.IMG (מחליפים את recovery.IMG בשם של ה-Recovery אם הוא שונה). אחרי העידכון אפשר לצרוב מחדש TWRP באותה שיטה, פשוט מחליפים את שם הקובץ בשם של ה-Recovery.

פצית219

New member
אוף, מסתבר שאי אפשר לעשות מחדש רוט באותה השיטה עם הרום

המעודכן. יש מדריכים שאפשר למצוא בגוגל אבל הם מסובכים ואין לי ערב שלם לשרוף על זה. מקווה שבתוך כמה ימים יהיה אפשר עם ה-toolkit.

למעלה