סלולרי עם מסך גדול

בן497

New member
סלולרי עם מסך גדול

שלום.אני מחפש טלפון נייד עם גודל מסך מעל 5.7 אינץ..תכונות הטלפון,אני אמור לקבל מיילים מהעבודה ולענות,ווטסאפ,גלישה פשוטה באינטרנט.מצלמה לא חשוב.חשובה סוללה הזקה וזכרון גדול בבקשה ייעוצעכם

T o m c o

Member
מנהל
רשימת מכשירים מסוננת על פי גודל המסך:
http://www.gsmarena.com/results.php3?fDisplayInchesMin=5.7
&nbsp
אישית לא החזקתי ביד אף אחד מהמכשירים למעט הHuawei Nexus 6P שלי, והLG V10 של חבר מהלימודים, שניהם מצוינים.
התכונות של "לקבל מיילים מהעבודה ולענות, ווטסאפ, גלישה פשוטה באינטרנט, מצלמה לא חשוב" אני נוטה להאמין שכל אחד ואחד מהמכשירים ברשימה ימלא את הדרישות הנ"ל ללא בעיה כלל.
באשר לסוללה החזקה - זה כבר משהו שאין דרך לפצח.
יתכן וסוללה שלך תחשב כחזקה ותחזיק מעמד יום וחצי בלי שום בעיה, אצלי תגמר באותו המכשיר בדיוק בתוך 10 שעות או פחות. סוללה זה דבר שהוא תלוי שימוש, אין דרך לתת מענה על הצורך הזה בלי לדעת דפוס שימוש במכשיר.
&nbsp
אני לצורך העניין "אונס" את הטלפון שלי, אני משתמש בו מספר שעות די גדול כאשר המסך דלוק על בהירות 70% כ-6 שעות ביום, כאשר GPS דולק על איכון גבוה ופעיל (בשימוש) כ-4 שעות ביום, חיבור קבוע ופעיל לאינטרנט, סנכרון של 3 חשבונות מייל שונים אחד בכל רגע נתון, שניים נוספים אחת לשעה, תוכנה לגיבוי בענן באופן אוטומטי לכל קובץ שנכנס למכשיר ולא משנה מאיפה ואיך, ו5 תוכנות מסרים מידיים שחלקן (2 - WA,GH) לא שותק ליותר מ10 דקות רצוף (WhatsApp, Google Hangouts, Skype, Telegram, SnapChat), שתי אפליקציות לסנכרון חדשות בפורמט RSS עם התראות קופצות. שימוש שהוא בהשוואה לחברים שלי, באופן מובהק לא סטנדרטי.
אז סוללה חזקה זה עניין יחסי, אני יכול לחסל סוללה של 3450mAh ב6 שעות בערך בעוד חברים שלי יכולים להשתמש בסוללה של 2800mAh שמחזיקה להם מהבוקר עד הלילה ובלילה עומדת על כ-50%. הכל תלוי שימוש, אין לזה מענה אחיד.

BobboVilla

New member
אפרופו נקסוס 6P, זה נוח לתפעל מכשיר עם מסך 5.7 אינצ'?

ראיתי לפני כמה ימים את ה-LG V10, ועד כמה שחשבתי שהזנפון שלי גדול, הוא היה יותר גדול.

BobboVilla

New member
האמת שכנראה אפשר להתרגל לכל גודל מסך

אתמול בדקתי משהו באייפוד טאץ' עם מסך 3.5 או 4 אינצ', וזה היה פשוט קטנצ'יק
.

T o m c o

Member
מנהל
3.5 זה ממש קטנטן... אני עוד מדי פעם משתמש בנוקיה E72 שלי
זה בכלל טירוף...

T o m c o

Member
מנהל
אתה מבין שההבדל בין 5.5 ל5.7 הוא שלושה מילימטרים באלכסון כן?

סטלוס2

New member
אבל ככה אתה יכול גם להגיד על 6

שהוא לא הרבה יותר גדול מ 5.7. וכך להגיע לטלוויזיה ביד.
&nbsp
זאת דעתי לפחות.
5.2 עד 5.5 זה האידיאלי.

BobboVilla

New member
אני (כנראה, בינתיים) לא אקח מכשיר עם מסך גדול מ-5.7

כי זה כנראה יהיה בלתי אפשרי עבורי לתפעל אותו ביד אחת. לא שאת ה-5.5 אני בהכרח מצליח לתפעל ביד אחת בצורה אידיאלית, אבל לרוב אני מצליח
.

למעלה