מכשיר ישן לחלקי חילוף?

G Gabi

Member
לקנות? סביר להניח שלא תמצא מתעניינים רבים ; אם בכלל

החלפת מסך למכשיר, עפ"י זאפ (שהוא מדד לא רע להשוות מחירים, אבל בהחלט לא סמן למחיר הזול ביותר) הוא מינימום 519 ש"ח.
אפשר לרכוש מכשיר שמפורסם כתקין ביד2 החל מ-600/650 ש"ח. בראות עיני, מחירי פרסום ביד2 הוא מחיר התחלת מו"מ ולא סיום.
&nbsp
אז, לרכוש מכשיר שידוע שיש בו פגם כלשהו כאשר יש צורך להשקיע בו לפחות 500 ש"ח? בכמה יקנו 100 ש"ח במצב האופטימלי?
לא ידוע אם יש בו פגמים נוספים, מה עבר על המכשיר וכו' וכו'.
&nbsp
מדובר במכשיר שיצא לשוק לפני כ-3.5 שנים. במונחי עולם הסלולר, מדובר במכשיר מיושן והיסטורי. לא שיש לי משהו נגד מכשירים כאלה, אני אישית משתמש ב-Galaxy SII, מכשיר שכבר חלפו למעלה מ-4.5 שנים מיציאתו לשוק

&nbsp
גם אם מישהו יאמר בליבו - אחליף לבד את המסך, אין צורך ללכת לחנות, חלק החילוף עצמו בהזמנה מסין עולה כ-$90 (אפשר למצוא את המסך עצמו, ללא המסגרת בדולרים בודדים פחות, לא שווה את ההתעסקות). מכיוון שמדובר ביותר מ-$75, הרי שייתכן ויחול חיוב מע"מ, סה"כ כ-$105, כ-410 ש"ח חלקים בלבד. מחיר של 519 ש"ח להחלפת מסך בחנות בארץ הוא מחיר ראוי והוגן.
&nbsp
לענ"ד הסיכוי היחיד שעוד איכשהו תצליח לחלוב ערך כלשהו מהמכשיר הוא בעשיית Trade-in בחנות כלשהי שאולי תסכים להוזיל מעט מוצר אחר שתקנה בחנות. מזומן לא תקבל.
&nbsp
אם תחליט שאין לך שימוש במכשיר, אשמח לנסות לתקן אותו בעצמי. מאמין שתוכל להתרשם במעט מהאדם שמאחורי הכינוי בתגובות שכתבתי בפורום זה וב-117 (סלולארי) המקביל ופורומים נוספים בפרדס. מאמין שחלק מהקוראים הקבועים מכירים את הכינוי לא רע...

prizman

New member
החלפתי השבוע מסך לנוט 3 ב 55 ש"ח.

אבל שילמתי בבאטים. בתאילנד.
אבל לא נראה לי שמישהו יקנה את הנוט 2 במעבר ל 100 ש"ח.

G Gabi

Member
מעניין. לא מצאתי בשום מקום מחיר כזה לחלקים

חיפשתי עכשיו מספר דקות בכל מיני אתרים ולא מצאתי בשום מקום, כולל סיטונאית, לרכוש את רכיב ה-LCD במחיר שמתקרב ל-55 ש"ח.
&nbsp
אין לי מושג מה החליפו אצלך... ייתכן שאת רכיב ה-LCD

אולי זה היה רק הזכוכית החיצונית? אולי היה מגע פנימי רופף או משהו מעין זה. מוזר ומעניין ששילמת שווה ערך ל55 ש"ח בשביל רכיב ה-LCD.

prizman

New member
לדעתי החליפו רק את הזכוכית

כי ה LCD מתחת עדיין תפקד.
לא נכחתי בעצמי, בת הזוג הלכה כי זה מכשיר שלה,
אחרת יכולתי לפרט יותר.
עקרונית חששתי שזה יגיע לסביבות ה 500 ש"ח וסיכמנו
שבמקרה כזה נחליף מכשיר.

prizman

New member
בדיוק היא הגיעה.

רק זכוכית חיצונית.
כולל LCD זה היה עולה 500 ש"ח.

G Gabi

Member
משתלם כלכלית? כנראה שלא

חלקים בלבד זה $90-105 (+חודש למשלוח), אין לי גישה לחלקי חילוף "מיוחדים". המספרים שכתבתי הם על בסיס מה שראיתי ב-AliExpress.
&nbsp
אבל - הערך הכלכלי הוא המשני. לא אחת, לא מעט אנשים שואלים אותי איזה מכשיר לקנות ויהיה נחמד אם אוכל להציג להם מכשיר עם מסך 5.5 כדי שירגישו את המכשיר ביד ואף "לשחק" איתו כמה ימים. למטרה כזו אני מוכן לקחת סיכון של כ-$100. הערכתי היא כי ה-Note 2 יהיה מכשיר טוב יותר מכל מכשיר סיני שאפשר לרכוש בסכום דומה.
&nbsp
אזור ירושלים

למעלה