איזו אפליקציה לזיהוי שיחות נכנסות?

• פותח הנושא falz
  • פורסם בתאריך

falz

New member
איזו אפליקציה לזיהוי שיחות נכנסות?

[נקסוס 5X, אנדרואיד 6.0.1, ROOT]

יש כמה אפליקציות בפליי סטור לזיהוי שיחות נכנסות שיש להן דרוג גבוה והמון משתמשים.

המטרה שלי שיהיה לי זיהוי של כמה שיותר מספרים.

האם יש אחת שמומלצת?
האם יש יתרון/חסרון להתקין 2 שונות במקביל?

או שבארץ בכלל עדיף להתקין נוקנוק או משהו כזה?

אשמח אם מישהו יעשה לי סדר :)

T o m c o

Member
מנהל
בכנות? אף אחת!
אני, אישית, לא סומך על האפליקציות מהסוג הזה, אני לא מבין מדוע לעזאזל אני צריך לתת למישהו גישה לספר הטלפונים שלי ולראות את השמות של מי ששם ואיך הם שמורים.
אני לא מבין למה צריך שישאר מאגר אצל המתכנתים ומי יודע אולי ימכר לכל המרבה במחיר בהזדמנות הראשונה.
אני לא מבין למה לעזאזל צריך לדעת בכל שיחה נכנסת מי מתקשר, כי אם מתקשר אדם שאתה לא מכיר ומופיע לך השם שלו, זה עוזר לך איך שהו לדעת מי זה? זה משנה באמת?
&nbsp
אני מעולם לא התקנתי אפליקציה כזו, אני לא מתכוון להתקין ואני חושב שזה מיותר לחלוטין.
יכול להיות שזאת רק דעתי...

BobboVilla

New member
אתה לא באמת מאמין שרק אתה ככה, נכון?

או שאתה פשוט שכחת ממני כשענית?

shoosh2607

Member
מנהל
לשם שינוי - גם ממני

אפילו אני, שמתקינה בלי הכרה, לא מוכנה להתקין את זה

falz

New member
התשובה שלך מעניינת

לגבי החלק הראשון - גם אני לא סומך על אף אחד. במיוחד מאז אנדרואיד 6, שבו כל אפליקציה מבקשת ממך אישור על כל פעולה שהיא רוצה, ואז אתה נחשף לכמה דברים היא רוצה לעשות...
אבל הגישה שלי טיפה שונה משלך - אני לא תמים וחושב שזה לא יכול לקרות (שהמתכנתים ישאירו מאגר, או שהחברה תמכור, או שמישהו יפרוץ למאגר ויגנוב אותו וכו'), אלא שואל את עצמי מה יקרה אם כן.
ברוב המקרים לא יקרה כלום... אז למישהו יהיה את רשימת אנשי הקשר שלי. יופי... ממש לא מטריד אותי.
ברור שעל דברים אחרים (כרטיס אשראי, סיסמה לג'ימייל ועוד) אשמור הרבה יותר טוב.

לגבי החלק השני - בהחלט עוזר לדעת. כשמישהו מתקשר אלי - עוזר לי לדעת מראש אם זה גברת כהן מחדרה, אפילו אם אני לא מכיר אותה אישית. גם לגבי החלטה אם לסנן או לא, וגם כי אולי אם לא אענה, ארצה לפני שאני חוזר אליה קודם לבדוק מי זו, ואז השם יכול לעזור (לחפש נניח בפייסבוק לפי השם) או לפי ההקשר (אההה, יוסי אמר לי שהוא נותן את המספר שלי לגב' כהן מחדרה, אז עכשיו אני יודע שזו היא שהתקשרה).

אבל כמובן שלכל אדם דעות שונות :)

BobboVilla

New member
הבעיה היא שזה לא המידע שלך שאתה יכול לוותר עליו

אלא זה המידע של אנשי הקשר שלך. שאלת אותם האם הם מוכנים שבמאגר כלשהו, שאין לך מושג מי מפעיל אותו ולאיזו מטרה, ידעו את השם והטלפון שלהם?

prizman

New member
כנראה שאין לך הרבה שיחות לא מזוהות

אם יש לך כ"כ הרבה זמן להתלבט ולבדוק לפני שאתה עונה.
פשוט עונים (או שלא) וסוגרים עניין. אין מה לעשות מזה ספור.

dudi4321

Member
היתרון

שאם מגיעה שיחה מטרידה שהיא ספאם מקבלים גם דיווח של כמה דיווחו שהיא פרסומת או בסגנון.

em28

Well-known member
אם יש לך נקסוס הרי שהחייגן המובנה עושה זאת חלקית

אם תאפשר את "זיהוי מתקשר של גוגל" הרי שמי שצרף את מספר הסלולרי שלו להגדרות חשבון הגוגל יופיע אצלך כמזוהה.
&nbsp
החייגן המובנה עושה גם עבודה לא רעה בזיהוי ספאמרים (כולל חברות האפ"ס).

למעלה