עזרה דחופה מפריז: ג'י פי אס לא עובד.

ernent1

New member
עזרה דחופה מפריז: ג'י פי אס לא עובד.

ג'י פי אס לא עובד לי בפריז. סימנתי ""מיקום" רק על ידי ג' פי אס, ללא רשתות, כדי למנוע גלישה בטעות, אבל לא מופיע האייקון אפילו כשאני מסמן שימוש ברשתות, כלומר מיקום מדויק . מה יכולה להיות הסיבה? אולי לא אוכל להגיב אז תודה מראש.

blzvi

Active member
GPS חייב תוכנה

לא חייב אינטרנט .
אז באיזה תוכנה מדובר ?אם אין לך אז בחיבור wi-fi הורד אפליקציית HERE
ותטען אותה במפת פריס.

indior

New member
ב LG-G3 יש אופציה

של מיקום וזה למעשה מפעיל את המערכת , יפה שסימנת אותו אבל
במקום שיש בו רשת WIFI אתה צריך ויכול להוריד קטע שאתה רוצה בו ולנווט בו OFFLINE זאת אופציה שגוגל פתחה גם בארץ .
כאשר אתה מונע אפשרות של רשת סלולרית + רשת WIFI הסמן פשוט לא יעקוב
אחרי התוואי , הציעו לך להוריד את הבר תוכנת ניווט טובה גם ל OFFLINE , ה GPS עובד רק פשוט לא מראה חיווי

ernent1

New member
תודה לשניכם. הבעיה היא לא שהתוכנה, גוגל מאפס, לא

עבדה אלא שבכלל לא הופיע חיווי של מיקום בשורת האייקונים. גם כשהפעלתי אפליקציית מצפן היא אמרה סרוויס דיסאייבלד למרות שהוא הופעל. בהמשך היום המיקום עבד ונעלם לסירוגין בלי שעשיתי משהו, לא יודע מה הסיבה.

אבי לב50

New member
כשנמצאים בחו''ל עדיף לדעתי לסמן בהגדרות מיקום

על החיפוש ברמה הגבוהה ביותר, אם אין לך משהו להסתיר מרובוטים...

אני לא מבין מה אנשים (ואינני מתכוון אליך) מפחדים להסתיר את מיקומם אם אין להם מה להסתיר.
&nbsp
דרך אגב, קרוב משפחה קשיש שלעיתים הוא סנילי ולעיתים צלול קיבל מבנו שעון עם GPS כדי שיוכלו למצוא אותו כשהולך לפעמים לאיבוד.
ברגע של צלילות הוא ניתק את ה-GPS ואח''כ כשנמצא אחרי חיפושים שכללו משטרה וכו' הוא אמר שלא רוצה שיעקבו אחריו...
בקיצור, לדעתי ל-GPS יש יותר יתרונות מאשר חסרונות, ולי אישית אין מה להסתיר ולכן הוא פתוח רוב הזמן.
וזה חומר למחשבה לכולם לדעתי.

ernent1

New member
החשש הוא לא ממעקב וריגול, גוגל היו מתים משעמום מהנתונים שלי,

אלא מגלישה לא יזומה על ידי שתגמור לי את המכסה. השאלה שלי נגעה לשלב שלפני כן - הדלקת המיקום שלא הביאה שום תגובה. יכול להיות באמת שהאיקון מופיע רק אם מנסים להפעיל משהו שדורש מיקום ולא כתגובה אוטומטית ללחיצה על הכפתור.

אבי לב50

New member
לעניות דעתי זה לא דבר שיעשה גלישה לא יזומה.

אני הייתי בעבר פחדן גדול, מודה ומתוודה, נרגעתי כשנוכחתי שהפחד מיותר במקרים האלה.
&nbsp

למעלה