גלקסי 4 S9515 שאינו מקבל עדכונים מיום היוולדו

גלקסי 4 S9515 שאינו מקבל עדכונים מיום היוולדו

טלפון של בעלי, גלקסי 4 מהדגם הנ"ל, שאינו קיבל עדכון מהיום בו נקנה חדש חדש לפני שנה.
מצ"ב צילום מסך של הגרסה הרלוונטית. אודה לעזרה, הטלפון כבר איטי ומעצבן...
אגב, הגלקסי 4 S9505 שלי מקבל עדכונים שוטפים ועובד יופי. נקנה הרבה לפני הטלפון של בעלי באותה חנות.
תודה מראש

em28

Well-known member
מי אמר שיש לו בכלל לאן להתעדכן ?

אאל"ט גרסת 4.4 הינה הגרסה האחרונה למכשיר.
אני מציע שגם אם יוצע למכשיר שדרוג ל-5.0 - וותרו עליו, סמסונג ולוליפופ זה לא שילוב מוצלח.

אבל אצלי למשל הגלקסי 4 על 5.0.1

ואני סבבה לגמרי עם זה. אני לא מבינה למה הדגם הזה לא מקבל בכלל עדכונים בעוד שדגם דומה כן קיבל...
&nbsp

אבי לב50

New member
האם המכשיר הזה הינו מיבוא של היבואן הרשמי?

או שנקנה במקום אחר?
תשובתך תהיה חשובה מאוד להבנת הנושא.

אבי לב50

New member
לכן אין עדכונים.

כי יבואן שאינו רשמי ("יבוא מזוודה" / "יבוא אפור") מביא מכשירים מכל מיני מקומו בעולם, עודפים למיניהם וכדומה, ואל תתפלאי אם מכשירך יועד במקור לסלובניה או להונדורס... כן, נתקלתי רבות בדברים כאלה, ולכן אני ממליץ תמיד (למי שחשובה עברית ו/או למי שחשובים העדכונים) לרכוש רק מיבוא רשמי, מה שנותן גם אחריות וגם עדכונים.

BobboVilla

New member
דווקא יכול מאוד להיות שזה *כן* של היבואן הרשמי

ודווקא בגלל זה אין עידכון ל-5. תסתכלי כאן על רשימת הקושחות (Firmwares) של המכשיר - http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9515 . קוד המדינה של ישראל זה ILO, ותוכלי לראות שבעוד שיש עידכונים ל-5.0.1 לחלק מהאיזורים/מפעילות, דווקא לישראל אין.
&nbsp
ומעבר לכך, ל-S4 שלי (I9500) לא עידכנתי בכלל ל-5. אולי עכשיו שאני לא משתמש בו יותר אני אשקול לנסות, אבל אני מסכים לחלוטין עם מה ש-em28 כתב - סמסונג ולוליפופ לא הולכים ביחד.

אבי לב50

New member
ובנוסף לכך אני מצטרף בכל לב להצעה של em28

ויותר מכך: אם היתה אפשרות להתקין את גירסה 4.3 הייתי ממליץ עליה יותר מעל כל גירסה אחרת !!!

אבי לב50

New member
זה דבר שמתאים (לדעתי) רק למבינים עניין.

כאלה שיודעים להתעסק עם הקרביים של מערכות הפעלה, אפילו אני שרק קצת מבין לא מתעסק בזה.

למעלה