מיילים אנדרואיד + GMAIL

נתנאלה22

New member
מיילים אנדרואיד + GMAIL

ברשותי נוט 2.
כאשר מוחקת מיילים מתיבת הדואר (GMAIL) ממכשיר הסלולר עדיין הן מופיעות בתיבת ה GMAIL אליה אני ניגשת מהמחשב האישי.
איך לסנכרן שבעת מחיקת ההודעות מהאנדרואיד או מהמחשב הנייד הן תמחקנה לצמיתות ולא תופענה יותר בעת פתיחת תיבת ההודעות.
מקווה שניסחתי ברור...
תודה :)

BobboVilla

New member
איך את קוראת את המיילים בטלפון, ואיך במחשב?

בטלפון, האם את משתמשת באפליקציית ג'ימייל, או באפליקציית הדואר הרגילה? אם באפליקציית הדואר הרגילה, האם החשבון מוגדר בתור POP3 או בתור IMAP?
&nbsp
במחשב, האם את נכנסת ישירות לאתר של ג'ימייל, או בתוכנת דואר כלשהי? אם בתוכנה, אז האם החשבון מוגדר בתור POP3 או IMAP?
&nbsp
כנראה שלפחות באחד מהמקומות אין סינכרון דו כיווני מול השרתים של ג'ימייל, וזה גורם לחוסר סינכרון.

נתנאלה22

New member
מה מומלץ?

בטלפון יש לי אפליקציית GMAIL ויש עוד יישום שנקרא דוא"ל.
במחשב - ישירות לאתר של גימייל.
ראיתי בהגדרות (של הגימייל במחשב) את מה שהזכרת... POP3 או IMAP
מה להגדיר והאם להשתמש באפליקצייה או ביישום??

BobboVilla

New member
בטלפון - עדיף להשתמש באפליקציית ג'ימייל ולא באפליקציה דוא"ל

במחשב - במידה ניכרת עדיף להיכנס ישירות לאתר, אבל יש יתרונות גם להשתמש בתוכנה כמו Outlook או Thunderbird.
&nbsp
אם את משתמשת באפליקציית ג'ימייל אז זה מוזר שאין סינכרון מול מה שאת רואה באתר. תוודאי שמופעל לך מתג הסינכרון הראשי של המכשיר. תגללי את וילון ההתראות ותחפשי שם משהו שנקרא "סנכרן" או "סינכרון", ותוודאי שהוא מופעל. אם אין לך שם את זה, אז תיכנסי להגדרות - שימוש בנתונים - כפתור משמאל למקש הבית ("תפריט") ושם תהיה אפשרות של "סינכרון נתוני רקע" או משהו בסגנון. אין לי מכשיר סמסונג זמין לבדוק בדיוק את ההגדרה.

למעלה