שאלה קטנה לגבי המעבר לשעון חורף ...

שאלה קטנה לגבי המעבר לשעון חורף ... יש לי מכשיר סיני עם אנדרואיד 4.4.2 ואני לא זוכר אם במעבר לשעות קיץ עשיתי משהו עם ההגדרות ..
כרגע הוא על הגדרת זמן ידנית ומופיע לי ירושלים GMT+3
האם השעון יתחלף לי נכון לבד או שאני צריך לשנות ידנית ?
(כמובן שכמו כל פולני טוב אני אשים עוד שעון מעורר ליד המיטה רק לייתר ביטחון
)

אבי לב50

New member
אם כרגע הוא מופיע על הגדרת זמן ידנית
וסימנת שהזמן הוא ירושלים GMT+3, ככל הנראה, אבל רק ככל הנראה השעון לא ישתנה הלילה עם המעבר.
אם תהיה מוכן להשאיר זאת כך רק לצורך הניסיון והלימוד ולספר מחר בבוקר מה קרה באמת עם השעה זה יוכל להועיל לטובת כלל המשתמשים ואני אישית אודה לך על כך.
&nbsp
בכל מקרה לא תהיה מחר בעייה של איחור לאף אחד כי נוספת הלילה שעה... מקסימום אנשים יתעוררו שעה מוקדם יותר ממה שרצו וזה לא נורא...

הפוך גוטה .. אם השעון לא זוז אז במקום בשש הוא יצלצל בשבע
ובשבע אני כבר אמור להיות עם הילד בפינה של הרחוב ,מחכה לרכב של ההסעות לגן

אבי לב50

New member
אצלי תמיד בכל מקרה יש גם שעון מעורר בסלון ולא ליד המיטה
וזה כדי שמצידי כולם יקפצו אם לא התעוררתי בזמן...
אבל הוא מכוון ל-5 דקות אחרי השעון שבסלולרי ועד היום, מלבד במקרה אחד שהסלולרי צלצל וכנראה שכיביתי אותו ונרדתי שוב ל-4 דקות (אשתי טענה בתוקף שהוא צלצל) - תמיד כיביתי אותו לפני שצלצל...
&nbsp
ואחזור שוב לשאלה ששאלת קודם:
השעה עכשיו בערך 19:50
בעוד 24 שעות השעה תהיה 18:50
לכן אם השעון במכשירך לא יתחלף הלילה לא יקרה האיחור שאתה חושש ממנו, אבל אל תיקח צ'אנס...

אבי לב50

New member
מצד שני...
יתכן וזמן החלפת השעון מוגדר טוב במערכת שבמכשירך ויתכן שבשעה 02:00 השעון יזוז שעה לאחור.
&nbsp
אשמח אם תשאיר את המכשיר ללא שינוי ותדווח מחר מה קרה.

לא לקחתי סיכונים וסימנתי בV את האופציה של קבלת איזור זמן
אוטומטי ויכול להיות שזה היה מה שצריך וכמובן שגם ההפך וזה היה מיותר
אבל בכל מצב השעון התחלף לבד והכל היה בסוודר (חוץ מהעבודה שמהפאניקה התעוררתי כל 30-45 דקות בשביל לבדוק את השעון
)

אבי לב50

New member
עשית בסדר גמור

וגם אני התעוררתי לעיתים קרובות בלילה אבל בגלל מתח שנבע משמועות על מה שקרה בגבול ישראל סוריה, אולי שמעת על זה, היו שמועות על טייס או חייל שנפל בשבי, והיו דיווחים שקורה משהו בגבול אבל היתה צנזורה, ובסוף התברר בבוקר שאיזה ערבי ישראלי ערק בכוונה לדאעש שם, ומצידי הלוואי שיתפגר שם.

למעלה