iNew U5 נראה לכם שווה את ה100$ ?

arkicheck

New member
iNew U5 נראה לכם שווה את ה100$ ?

iNew U5 4G Smartphone
חברת inew השיקה רשמית את הסמארטפון החדש שלה ה-INEW U5 שמזכיר בעיצוב את האייפון או הטלפון OUKITEL u7 שכבר הושק לפני כחודש ועם עיצוב כמעט זהה לזה של Inew u5. הINEW U5 הוא סמארטפון עם מערכת הפעלה של אנדרואיד ומיועד לשוק הביניים של טלפונים חכמים והוא תומך בדור 4 אז בואו נראה את המפרט:
הINEW U5 בעל מסך 5" IPS LCD עם רזולוציה 720X1280 פיקסלים . הוא עובד על מעבד מרובע ליבות MT6735 64-bit מבוסס על Cortex A53 עם מעבד גרפי Mali T720 וזכרון ראם של 1GB .
האחסון הפנימי של המכשיר הוא 16GB שניתן גם להרחיב על ידי כרטיס micro SD .
המכשיר מאובזר במצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל עם פלאש לד כפול ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל , שני המצלמות עם סנסור ה CMOS נותן חוויית צילום יותר טובה . תכונות נוספות של המכשיר הם : USB OTG, 3.5mm audio jack, multiple sensors, Bluetooth, GPS and Wi-Fi 802.11 b/g/n.
INEW U5 מכיל בתוכו שני חריצים לכריטי סים (מיקרו סים) ותומך בדור 4 בישראל . iNEW U5 עובד על מערכת אנדרואיד 5.1 לוליפופ ותומך בעברית מלאה ולא דורש התעסקות עם רומים. מימדיו של המכשיר x 7.19 x 0.82 14.48 ומשקלו 143 גרם , הוא כולל סוללה נשלפת של 2,300MAH ומגיע 3 צבעים , וורוד , אפור וזהב וניתן להשיג אותו בקצת פחות מ100$ .
אפשר לקנות אותו בGEARBEST ב$98.92
http://www.gearbest.com/inew-u5-_gear/

arkicheck

New member
תודה חברים

טוב אז כנראה הרוב המכריע נגד חחחחחח תודה חברים

אבי לב50

New member
לא יכול להמליץ וזאת אחרי ניסיון מר עם מכשיר אחר שלהם

שקניתי עבור קרוב משפחה שלי, והמכשיר פשוט התפרק בידיים שלי כשהתקנתי עבורו כמה אפליקציות ראשוניות.
לאחר התכתבות עם החנות בסין שממנה קניתי את המכשיר הוא נשלח אליהם בחזרה אחר כבוד בדואר רשום ופייפאל החזירו את כל הכסף, והחנות פיצתה ב-$10, כך שמבחינת שרות של החנות אין לי טענות, אבל לא אמליץ לאף אחד על מכשיר של החברה הזאת.

למעלה