סנכרון יומן (לוח שנה) של גוגל בין הגלקסי 5 שלי למחשב שולחני

סנכרון יומן (לוח שנה) של גוגל בין הגלקסי 5 שלי למחשב שולחני

יש לי בעיות בסנכרון הגלקסי 5 שלי ליומן במחשב. כאשר אני יצר אירוע ביומן גוגל במחשב הוא מסתנכרן עם יומן גוגל ועם היומן המובנה בטלפון אך הפוך דהיינו אירוע שאני יוצר ביומן גוגל בטלפון אינו מסתנכרן עם זה של המחשב השולחני שלי.
מערכת ההפעלה שלי היא ווידוס 10 ואוטלוק 2013.
ניסיתי לעבור על כל ההגדרות ובכל מני פורומים אך דבר לא עזר.
אתם תקוותי האחרונה בנדון. תודה

BobboVilla

New member
תסתכל על אפליקציה ותוכנה בשם MyPhoneExplorer

אפשר לסנכרן/לגבות כל מיני דברים בין המכשיר למחשב, ואחד מהם הוא היומן. אני משתמש בה לגבות כל מיני דברים, למרות שאת היומן לא ניסיתי.

indior

New member
תעשה את הסינכרון

מהנייד אל המחשב ובכך הכל יסתנכרן
בהצלחה

סינכרון יומן גוגל בין הגלגסי למחשב

התשובה לא ברורה. הרי זו בדיוק הבעיה שבקשתי לעזור לי בפתרונה למרות ניסיונותי ובדיקת ההגדרות לא מצליח לסנכרן את נתוני היומן מהגלקסי למחשב. בעוד שמיומן גוגל במחשב ליומן גוגל בגלקסי מסנכן מצויין

indior

New member
אם אתה יודע או שלא

יש אפשרות לבצע סינכרון לא רק מהמחשב לנייד אלא מהנייד למחשב
לשם זאת כנס להגדרות - חשבונות וסינכרון - בחר את חשבון הגוגל שאתה רוצה לסנכרן - בחר את היומן (CALANDAR ) ובצע סינכרון מהנייד כלפי המחשב

אם לא הצלחת להבין אז יש את חוברת הפעלה של המכשיר שם מצויה גם התשובה .

סינכרון יומן מהנייד למחשב

בדקתי את כל ההגדרות בנייד ובמחשב ולמיטב הבנתי כל ההגדרות תקינות. למרות זאת המצב מוזר לא ברור ומתסכל. אירוע שאני רושם ושומר ביומן גוגל במחשב מסתנכרן עם יומן גוגל בנייד אוטומטית ומיידית ללא כל בעיה. אך במצב הפוך מהנייד למחשב לא מסתנכרן למרות כל נסיונותי הרבים. לא מצליח להבין את התופעה.

indior

New member
מה אתה מקבל כאשר אתה

עושה סינכרון דרך סינכרון חשבונות בנייד ?
אתה מקבל הודעת שגיאה , או מה בדיוק .

אני לא מקבל שום תגובה

אני פותח אירוע חדש ביומן גוגל בנייד לתאריך ושעה של לדוגמה מחר ה 4 לאוקט' וקורא לו "נסיון" ושומר את האירוע. כרגיל וכפי שאני עושה בכיוון ההפוך שפועל היטב במחשב. פותח את היומן במחשב ורואה שהאירוע הנ"ל ("נסיון") לא עבר ליומן במחשב כפי שהיה צריך להיות. פשוט שום דבר לא קורה. וזו שוב ושוב הבעיה למרות העצות שקיבלתי ובדיקת ההגדרות שבצעתי בהתאם, נדה כלום. אני מניח שישנה איזו הגדרה קטנה וטיפשית שאני מפספס ולא יכול ל"עלות" עליה. כבר חשבתי שאולי כדאי למחוק את האפליקציה של יומן גוגל בנייד ולהתקינה מחדש אך אני לא מספיק בטוח בכך.

indior

New member
הוא לא יעבור ישירות

אלא תצטרך לבצע ריענון /סינכרון
זה גם לא עובר ישירות מהמחשב לנייד דרך אגב
תעשה סינכרון כפי שהסברתי לך תראה אותו פתאום מןפיע

פשוט לא נכון

אני מעריך ומודה על ניסיונות העזרה שלך. אני מקווה שאתה מכיר את הגלסי 5 ואת היומנים של גוגל והיומן המובנה שבו שכן מה שאתה כותב פשוט לא נכון
לא עוזר שום ריענון (אין לחצן יעודי לסינכון)
זה כן עובר ישירות מהמחשב לנייד במיידית וללא שום בעיות.

indior

New member
רפי בנקודה זאת

תתחיל להתמודד עם הבעיה שלך לבד , לא רק שאתה כפוי טובה אתה לא יודע מה אני יודע וזה ממש לא קשור לגלאכסי או ל LG או למיזו , אבל מה לעשות בחרת בדרך של השמצות כעת חכה למי שיעזור לך - רמז אני לא .

אם פגעתי אני מתנצל לא זו היתה הכוונה

עובדה שפתחתי את תגובתי בהערכה ותודה על נסיונות העזרה שלך.
לא משנה אם תמשיך לעזור בפתרון הבעיה או לא. פשוט רציתי לציין את העובדות הפשוטות שהמציאות שונה לחלוטין ממה שכתבת לי ואולי הבעיה אחרת לגמרי.

indior

New member
אין שום טעם להתנצל

תמודד לבדך , ניסו לעזור לך להכווין אותך אבל אתה בשלך
לא טובה העזרה לא כך צריך לענות , יש למכשיר חוברת הפעלה קרא אותה
אני בטוח שלא פתחת אותה אפילו .
ורמז קטנטן ואחרון : כאשר אתה פותח את אפליקצית המייל של גוגל תוך כדי פתיחה את מבצע סינכרון , אבל למה שתדע זאת . זה קורה גם שאתה פותח את אפליקצית המייל היעודי

התנצלתי לא בכדי שתעזור לי אלא כי לא חשבתי אפילו בכיוון של

לפגוע. אולי ניסוח התגובה היה שגוי ועל כך אני התנצלתי.
למרות שאתה בטוח אז למען הדיוק אני חרשתי את חוברת ההפעלה ומשזה לא עזר פניתי לפורום.
באשר ל"רמז" אני מכיר את האמור בו אך הוא אינו רלוונטי כל עוד בפועל הסינכרון לא מתבצע.

סינכרון יומן גוגל בין הנייד למחשב

שכחתי לציין פרט חשוב שהחשבון שלי ביומן שבמחשב הוא IMAP ולא POP3

אם כך מדוע

אם כך מדוע אירוע שאני יוצר ביומן גוגל במחשב מסתנכרן מידית וללא בעיות ביומן גוגל ובה בעת גם ביומן המובנה בנייד??????????????????????

T o m c o

Member
מנהל
אתה צריך להבין!
כשאתה יוצר דרך חשבון הגוגל בדפדפן האינטרנט אירוע בלוח השנה, הוא יופיע בטלפון, שכן זה נוצר על השרת של גוגל ישירות.

אם אתה שולח לעצמך זימון לפגישה במייל, יתווסף אוטומטית, שכן גוגל בשרת שלהם מקבלים את המידע ומעבדים אותו בהתאם ומכניסים ללוח השנה שלך. כל עוד לא בוצע זימון לפגישה היא לא תופיע.

כאשר אתה יוצר דרך תוכנה צד ג' (להלן: אאוטלוק 2013), האירוע לא נוצר על השרת, הוא נוצר מקומית בתוכנה, במסד הנתונים שלה.

על מנת לסנכרן משהו מהתוכנה החוצה - יש צורך בתוכנה נוספת שתעשה זאת בחיבור קווי בין המכשיר למחשב, או לחילופין שירות Exchange או Activesync שיעשה זאת, גוגל סגרו את שירות האקטיב סינק שלהם לחשבונות פרטיים אי אז בשנת 2010 או 2011, מאז לא ניתן לבצע סנכרון שכזה ישירות בין גוגל לאאוטלוק.

indior

New member
טום הוא מומחה גדול תן לו לשבור את הראש לבד

יש לו חוברת הפעלה למכשיר ושיקרא אותה

em28

Well-known member
חשוב להבין איזה חלק של הסנכרון לא מתבצע

הסנכרון לא מתבצע בין היומן בנייד ליומן גוגל ? בין יומן גוגל לאאוטלוק ?
אם זה בין הנייד לגוגל כנס אל אפליקציית היומן --> הגדרות --> בחר את החשבון הרלוונטי --> ארועים --> סנכרון
&nbsp
אם מדובר בסנכרון בין גוגל למיקרוסופט הבעיה ביא בהגדרות הסנכרון באאוטלוק.

למעלה