אשמח להמלצות :)

אשמח להמלצות :)

היי :)
יש לי כרגע גלאקסי 3, (שאיתי כבר 3 שנים). בזמן האחרון הוא עושה לי מלא בעיות אז החלטתי שהגיע הזמן לפנק את עצמי במכשיר חדש :)
הבעיה- אני לא הכי מבינה בכל הפרטים הטכנים ומה זה בדיוק אומר.

ההתלבטות העיקרית שלי היא בין גלאקסי 5 לגלאקסי 6 (האם יש עדיפות ברורה ל6, או שהשינויים הם מאוד מינוריים. כלומר האם הפער במחיר מצדיק את זה או שזה נטו בגלל שה6 הוא החדש אבל בתכלס אין הבדל ביצועי משמעותי. )
או בכלל LG-4 או oneplus (ושוב, האם יש הבדל בין 1 ל2 ומה עדיף)

כמובן שלא בא לי להיות כל הזמן במרדף אחרי שקע, וגם חשוב לי שהסינכרון של המכשיר למחשב יהיה פשוט (עכשיו בגלאקסי ממש הסתבכתי עם זה, השתמשתי בKIES ואחרי איזה פעמיים הוא כבר הפסיק לקלוט את המכשיר ואני לא מצליחה לגבות את המכשיר).
ובכלליות, כמו כולם נראה לי, אני רוצה מכשיר שרץ טוב - לא נתקע, המצלמה טובה, יש מספיק זיכרון. פשוט שיהיה סמארטפון טוב. :)

אשמח לשמוע חוות דעת, מניסיון או ידע אחר. באמת, כל דבר..

תודה רבה לכולם!

voguemaster

New member
ההמלצה שלי

לנטוש את סמסונג לטובת ה-G4 או אפילו ה-G3 אם ממש מתחשק לך. שניהם מכשירים מצויינים וההבדל ביכולות ביניהם לא היסטרי. הם שומרים על עצמם לאורך יותר זמן. אישית אני גם מעדיף את המצלמה של LG - יש לה ייצוב תמונה מצוין ופוקוס מהיר גם בתנאים יחסית חשוכים. זה שווה בעיניי יותר מאשר היתרונות שיש למצלמה של הסמסונגים (באור יום - יותר פיקסלים וכד').

amicar

New member
ולפי סקר שהיה אתמול בערוץ 10 lg g4 בעל הקרינה

הגבוהה ביותר. 80 אחוז מעל התקן

סטלוס2

New member
חארטה

מי עשה את הסקר הזה? מכון ישראלי שקר כלשהו? איך זה שהנתונים האלה "נעלמו" ממכוני הבדיקה באירופה, במזרח ובארה"ב? אולי בישראל הכי מומחים?
&nbsp
שים לב שהם עשו 2 סקרים- כשהמכשיר צמוד לראש- ל G4 יש לכאורה הכי הרבה קרינה.
כאשר מרחיקים את המכשיר ל-1 ס"מ מהראש- פתאום ל-G4 יש כמעט הכי פחות קרינה.
אני לא מבין בזה, אבל משהו בבדיקה הזאת הרגיש לא רציני.
&nbsp
והראיה? בסיום הכתבה שאלו איזו גברת מכובדת- אז מה, מסוכן להשתמש בסלולרי? ותשובתה- אל תשכחו שיש עוד הרבה בעיות וסכנות לשימוש בסלולרי כמו התמכרות, ריחוק חברתי ועוד כל מיני שטויות. אז אם אתם לא רוצים ריחוק חברתי- באמת תזרקו את הסלולרי לפח. תחזרו לטלפון חוגה.
עד כאן נאום ההגנה על ה-G4 שלי

&nbsp
ולפותחת השרשור- G4 וגלקסי 6 הם המומלצים מבין אלה שנתת, אבל לא הגדרת תקציב- יתכן וה OPO דווקא יתאים לך.
גלקסי 5 נחשב מעט מיושן.
לגבי G3, אני בחודש האחרון שומע רק תלונות עליו, שמאז שעבר ללוליפופ הוא גרוע ואיטי ביותר. מכל כך הרבה אנשים שמעתי את זה שזה כבר כנראה לא מקרי.

תודה :)

לא הגדרתי תקציב כי אם יש הבדל משמעותי בין מכשירים וזה גם תוספת של כסף אז אין לי בעיה להשקיע. אני קונה פלאפון פעם בכמה שנים אז אני מעדיפה מוצר כמה שיותר איכותי, שישמור על הטיב שלו לטווח הארוך. גם אם זה כרוך בהוצאה קצת יותר גדולה.
&nbsp
יש איזה הבדל מהותי בין הG4 לגלאקסי 6? העדפה מבינהם? חשבתי אולי על OP2 ששמעתי שיצא לא מזמן..אתה יודע עליו משהו?
&nbsp
אני לא הכי מבינה מה זה אומר שהוא עבר ללוליפופ.. זה קשור לזה שיצא G4?
ואם כן זה אומר שכשיצא G5 אז פתאום גם הG4 יהפוך לגרוע ואיטי?
&nbsp
סליחה על כל השאלות.. וממש תודה על העזרה :)
&nbsp

סטלוס2

New member
כעיקרון, מכשיר דור קודם לא אמור להפוך לאיטי

זה גם כנראה עניין של זמן עד שיצא לו עדכון ויפתור את זה.
&nbsp
לא ניסיתי בעצמי את הגלקסי 6 / אדג', אבל שמעתי מכמה אנשים שמרוצים ממנו.
&nbsp
אני די מרוצה מה g4.
&nbsp
את צריכה לשחק קצת עם שניהם ולהחליט. יש סניפי באג שאפשר לשחק עם המכשירים קצת.
ה g4 גדול יחסית, וצריך להתרגל לזה (מתרגלים מהר).

למעלה