שאלה לגבי רכישה בגו מובייל

• פותח הנושא ADTR
  • פורסם בתאריך

ADTR

New member
שאלה לגבי רכישה בגו מובייל

בוקר טוב ושבוע טוב לכל חברי הפורום .
אני מתכנן קניית טאבלט ברשת גו מובייל בקרוב ושמתי לב למשהו קצת מוזר אצלם : מכירי המכשירים אצלם זולים בכ-500-600 ש"ח מכל חנות אחרת שבדקתי . נקסוס 9 , לדוגמא , עולה אצלם 1500 ש"ח לדגם הבסיסי ,בעוד אותו הדגם עולה אצל אחרים בסביבות 2200 ש"ח
דוגמא נוספת , Galaxy tab s 8.4 עולה אצלם 1530 ש"ח בערך , בעוד אצל אחרים עולה 2000 ש"ח (KSP/IVORY/BUG)

השאלה שלי היא האם זה אומר משהו ? מה הסיבה שהם זולים יותר מאחרים ? צריך להדליק נורה אדומה ? אולי הייבוא שלהם שונה מחנויות אחרות ?

אשמח להבהרה לפני שאני ניגש לרכוש .
תודה רבה ויום נפלא

יודרוז

New member
פתגם באנגלית

באנגלית אומרים:
If it is too good to be true, it probably is
זה מין משחק מילים באנגלית, אבל משמעותו הכללית: אם זה נשמע יותר טוב מאשר מתקבל הדעת, זה כנראה באמת כך, לא מתקבל על הדעת...
משהו כזה.
בקיצור, חשדהו. ביזנס לא מוריד מחירים ברמות העשויות לסגן רווחיות. אז צריךלברר למה.

ADTR

New member
בדקתי

והאמת היא שזה די פשוט . הפרשי המחירים נובעים מהעובדה שבגו מובייל נותנים אחריות של גו מובייל , בעוד בחנויות אחרות מדובר על אחריות של יבואן רשמי . גו מובייל , לדוגמא , מוכרת את GALAXY TAB S ב-1400 ש"ח כאשר זה ייבוא שלה , אבל מקפיצה את המחיר לאותו הדגם בדיוק כאשר נותנת האחריות היא היבואנית הרשמית והאחריות היא לשנתיים , לעומת שנה של גו מובייל . מבחינתי האחריות לא בהכרח שווה את ההפרש .

למעלה