אנשי קשר נעלמים לאחר חיבור אייפון 5C לחשבון גוגל

אנשי קשר נעלמים לאחר חיבור אייפון 5C לחשבון גוגל

שלום לכולם,

נקסוס 4 5.1.1
אייפון 5C

לאחרונה אישתי קיבלה אייפון 5C וקישרנו אותו לחשבון הגוגל בכדי שיהיה סנכרון באנשי הקשר ויומנים.
מאז שעשינו זאת ,התחילו לנו בעיות : אנשי קשר נעלמים, תמונות אנשי קשר לא מוצגות וזאת מבלי שאנחנו עצמנו לא עושים שום שינוי באנשי הקשר.
שתי שאלות:
כיצד מחזירים את אנשי הקשר (הם כבר לא מופיעים ב"אנשי קשר" בגוגל)?
מה עשינו לא נכון?

תודה

noa_f

New member
זה מאוד מוזר. האייפון לא מעביר אנשי קשר מחשבון לחשבון

כלומר, אם הם הגיעו מחשבון גוגל כלשהו, הם אמורים להיות משוייכים אליו ולא יעברו לחשבון גוגל אחר או לחשבון אייקלאוד.
&nbsp
מהיכן הם נעלמים? האם הם באמת לא נמצאים בגוגל קונטקטס, כשאתם מתחברים מהמחשב? אולי הם תחת ״קבוצה״ שם?
&nbsp
בנוסף, הייתי בודקת אולי הם כן שויכו לאייקלאוד (למרות שזה לא אמור לקרות ללא איזושהיא פעולה יזומה של המשתמש, אבל...):
תכנסו מהדפדפן במחשב ל-icloud.com עם חשבון האפל של האשה שלך. שם יש אפליקציית אנשי קשר וכל אנשי הקשר המשוייכים לחשבון האייקלאוד הנ״ל אמורים להופיע שם. האם הם שם?
&nbsp
&nbsp

מה בדיוק צריך להיות מסומן באייפון ?

קודם כל תודה על התשובה המפורטת והמהירה.

בגוגל קונטקס (אנשי קשר) הם לא נמצאים.
אישתי כרגע בעבודה וכניסה לחשבון ה "ICLOUD " לא אפשרי .
האם תוכלי לרשום לי מה עליה לבדוק ולסמן ב-V בטלפון שלה ?

noa_f

New member
הסימון היחיד שאני יכולה לחשוב עליו הוא

בהגדרות > דוא״ל אנשי קשר ויומנים:
1. לראות שחשבון הגוגל קיים (בתור חשבון מסוג Gmail). ללחוץ עליו ולבדוק שבפרטים שלו דלוקה האפשרות של סנכרון אנשי קשר.
2. בחזרה למסך הקודם, לגלול למטה ותחת קטגוריית contacts (או ״אנשי קשר״) לבדוק מה מסומן כחשבון ברירת המחדל. לסמן את חשבון גוגל הנ״ל כחשבון ברירת המחדל. (למרות שזה עבור אנשי קשר חדשים שנוצרים במכשיר. אבל מי יודע, אולי עליתם על איזה באג
)
&nbsp
אלו שני הרעיונות היחידים שעולים לי פרט לבדיקה אם הקונטקטס הללו לא ״ערקו״ לחשבון אייקלאוד, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת
&nbsp

למעלה