שלום

שלום

כתבתי בעבר על בעיה שהייתה לי ואז מי שענה לי ביקש לדעת איזה סוג טלפון יש לי אבל בעיה שאני לא יודעת מאיזה סוג הוא (מחיפוש בגוגל הוא נראה ככה)

בקיצור הייתה לי בעיה אז בת דודה שלי אמרה לי שהיא צריכה לפרמט אותו וזה מה שהיא עשתה לי .אבל בעיה שאחר כך שהיא באה להתקין לי ווטסאפ אז הוא אומר שאין מקום באחסון פנימי של טלפון . אז מה שאני רוצה לשאול איך זה הגיוני הראה בפירמוט מוחקים דברים ולפני פירמוט היה לי ווטסאפ אז איך פתאום אין מקום?
ויש למישהו מושג מה אני יכולה לעשות? זה קצת קשה בלי ווטסאפ

T o m c o

Member
מנהל
פירמוט = שחזור הגדרות יצרן?
לרוב הוא לא מוחק את המידע, אלא רק מוחק את ההתקנות, הקבצים שהיו נשארים, לכן צריך לחבר את המכשיר למחשב ולפנות מעט מהאכסון הפנימי של המכשיר.
לאחר מכן נסי שוב להתקין WA.
&nbsp

היי טומי

אני לא מבינה בדברים אלו (אז לא הכי הבנתי אותך אז אני אכתוב מה שנראה לי שהבנתי ואתה תתקן אותי במידת הצורך)
אני בדרך כלל שאני מעבירה דברים למחשב אני מעבירה מה שנמצא בגלריה (אין לי שירים בטלפון) לזה אתה מתכוון? כי אין לי בעיה למחוק כל מה שנמצא לי בגלרייה אבל פעם אמרו לי שאין קשר בין זה לאחסון פנימי שזה יותר קשור לכרטיס זיכרון (מקום בגלריה)

ואני אוסיף גם

שדברים היחידים שיש לי בטלפון זה רק דברים שנמצאים כבר מראש בטלפון והבנתי שאי אפשר להסיר אותם

T o m c o

Member
מנהל
אז ככה.
א. בדקי אם יש על זכרון הטלפון (לא על כרטיס הזכרון) איזשהן קבצים כמו תמונות או מוזיקה וכד'.
אם יש - העבירי אותם לכרטיס הזכרון.
אם אין - הבעיה מעט יותר מורכבת, זה אומר שקבצי מערכת סותמים את הזכרון של עצמם, דבר כזה יכול לקרות.
נסי להכנס לחייגן ו"לחייג" #9900#* (כוכבית, סולמית תשע תשע אפס אפס סולמית) ובחרי באפשרות של Delete dumpstate/logcat
&nbsp
אם עדיין לא ניתן לאחר מכן להתקין וואצאפ הסיפור מסובך הרבה יותר וידרוש פרמוט מלא של המכשיר בצורה יותר מעמיקה משחזור הגדרות יצרן.

indior

New member
כמה דברים

לפני פירמוט מלא (חזרה לנתוני יצרן )
אנא ודאי כי הגירסה של הטלפון היא אכן גירסה רישמית ולא רום מקוסטם שיכול להוות בעיות בהמשך
אנא גם תגבי את הדברים החשובים לך כמו תמונות , נתוני WA, שירים , ניתן להעביר לכרטיס זיכרון באם יש .
לאחר שבצעת את כל התהליכים הללו ועדיין רוצה להמשיך ולנקות את הטלפון - כנסי להגדרות , גיבוי ואיתחול יכול להופיע גם באנגלית אצלך כמו
BACKUK & RESET
לחצי עליו ולאחר שאת בטוחה כי הכל מגובה כנדרש עברי אל איתחול נתוני יצרן ,
כעת הכל נעשה בצורה אוטומטית
חשוב לוודא גם כי הסוללה מלאה ואו המכשיר מחובר לחשמל .
כמו כן באם יש לך חשש כל שהוא אל תעשי זאת .

למעלה