תוכנת שיתוף בין שני אנדרואידים ??

nirvanaa

New member
תוכנת שיתוף בין שני אנדרואידים ??

שלום לפורום, זו לי הפעם הראשונה כאן.
קניתי לאימי טאבלט אנדרואיד, אימי אישה מבוגרת מאוד וכנראה אצטרך לפעמים לעשות שיתוף מלא מרחוק בין הטאבלט שלי לבינה. ידוע לי שבין מחשבים יכול להיות שיתוף מלא, כך שאחד יכול להגיע לשליטה מלאה על המחשב השני. האם זה אפשרי בין שני אנדרואידים, שבמקרה הזה שניהם טאבלטים אנדרואיד (גם מיצרן זהה). תודה...

BobboVilla

New member
אני מכיר שתי אפשרויות

הראשונה, אפליקציה בשם Zikk - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zikk.alpha . אני לא ניסיתי אותה, אבל יכול להיות שהיא פשוטה להגדיר.
&nbsp
השנייה, אפליקציה בשם TeamViewer. צריך להתקין אפליקציה של שליטה מרחוק על המכשיר שלך, ואפליקציה שמאפשרת השתלטות על המכשיר של אמא שלך.
אפליקציה למכשיר השולט - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.teamviewer.market.mobile
אפליקציה למכשיר הנשלט - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.quicksupport.market

T o m c o

Member
מנהל
בכל המקרים ככל הידוע לי על מנת להשלים את השליטה ולראות
את המסך, נדרשת הרשאת רוט למכשיר. אחרת אין אפשרות להגיע למצב בו רואים את המסך של המכשיר.
(בובו, תקן אם טעיתי והראשונה עובדת ללא זה, TeamViewer אני יודע שדורשת רוט כדי להציג מסך).

BobboVilla

New member
אמנם לאחרונה TeamViewer לא עובד לי על המכשירים

(לפחות לא כאשר אני מנסה להתחבר מאנדרואיד לאנדרואיד), ואמנם יש לי רוט עליהם, אבל עד כמה שאני זוכר לא צריך הרשאות רוט בשביל שיתוף המסך. בעצם זה לא שיתוף המסך אלא הצד הנשלט מבצע צילום מסך ואז זה נשלח לצד השולט.

T o m c o

Member
מנהל
לצילום מסך לא צריך רוט, לצפיה אונליין בתנועות על המסך צריך.

BobboVilla

New member
בדקתי עכשיו בהשתלטות מהמחשב על הטלפון

והוא לא ביקש ממני הרשאת רוט. יכול להיות שבאפליקציה זה אחרת (למרות שלא סביר), אבל כמו שכתבתי קודם, אני לא הצלחתי להשתלט מאנדרואיד על אנדרואיד בזמן האחרון.

T o m c o

Member
מנהל
שמע, זה מוזר, ניסיתי עכשיו להשתלט על הנקסוס שלי מהמחשב
ברגע לדרשתי לראות מסך באופן רציף, קפצה דרישה להרשאת רוט.
כשלא אישרתי לא הופיע לי מסך הטלפון על המחשב בשום שלב, ברגע שאישרתי ידנית לאחר מכן הופיע המסך על המחשב.

T o m c o

Member
מנהל
אכן N4, גם עם זה, כשביקשתי לראות מסך ולשלוט עליו
דרש הרשאת רוט...

BobboVilla

New member
האמת שעכשיו הסתכלתי על הביקורות של ה-Addon

ויש לא מעט אנשים שמתלוננים שזה לא עובד להם עם נקסוסים, ואולי בנקסוס 5 המצב אפילו יותר גרוע, וזה בכלל לא משתלט
.

T o m c o

Member
מנהל
בכל אופן, דרושה הרשאת רוט על מנת להשלים את הצפיה במסך,
בין אם מדובר על הצפייה במסך פרופר או בין אם מדובר על הפונקציה שמחייבת השארת המסך דלוק באופן קבוע כל עוד מחוברים אליו המתחייבת מהחיבור בנוסף. בכל אופן לא ניתן לבצע את זה ללא רוט במכשירים אלו (גם N5 בדקתי (ללא רוט), עם אחותי).

nirvanaa

New member
האם לא צריכה התוכנה הראשונה שציינת להיות מותקנת בשני הטאבלטי

לפי המתואר באתר - לשליטה מלאה זו התוכנה שצריכה להיות מותקנת...
האם אני טועה?
תודה ושבוע טוב לך

nirvanaa

New member
כוונתי ל-TEAMVIEWER

- בין שתי התוכנות הנ"ל - זו הראשונה שציינת.

BobboVilla

New member
למכשיר שממנו את רוצה להשתלט על מכשיר אחר

צריך את האפליקציה הראשונה, ועל המכשיר שאותו את רוצה לשלוט צריך להתקין את השנייה.

nirvanaa

New member
ניסיתי ומסתבר ששתי התוכנות הן שליטה בין אנדרואיד למחשב

גם רשום כך באתר ההורדה
השאלה אם ידוע לך מנסיון על פעולה בין שני אנדרואידים?

BobboVilla

New member
אני כמעט בטוח שזה עבד לי בעבר

אבל בניסיונות האחרונים שלי זה לא עבד. אני יכול לנסות בערב עם מכשירים אחרים, כי אולי עשיתי משהו שמפריע למכשירים שלי (וממילא יש לי "עלי" רק מכשיר אחד עכשיו
).

nirvanaa

New member
תוספת

רשום במפורש באתר ההורדה שזה ביו אנדרואיד למחשב. מצאתי גם את האפשרות ההפוכה, אך מעניין שהאפשרות הקלה יותר לא נמצאה: בין שני אנדרואידים כדי להגיע לשליטה מלאה כמו בין שני מחשבים זהים

nirvanaa

New member
עוד משהו

את האפשרות בין מחשב לאנדרואיד ניסיתי וזה עבד יפה ומהר רק שלא נתן לי הרבה ביצועים, מוגבל מאוד, לכן חשבתי על האפשרות השניה

BobboVilla

New member
מה הכוונה "מוגבל מאוד"?

עכשיו השתלטתי על ה-S4 שלי מהמחשב, ואני יכול לשלוט על המכשיר באופן מלא, כולל תיפעול הטלפון מהמחשב. החיבור שלי לאינטרנט הסלולרי קצת איטי ולכן יש איטיות בתגובה, אבל מעבר לכך חוץ מאשר לחיצה ארוכה על מקש הבית אני יכול לעשות הכל מהמחשב. מצ"ב צילום מסך.

nirvanaa

New member
מאוד מעודד מה שכתבת...

המחשב שלך הוא על מערכת חלונות? איזה תוכנות יש לך? תוכל לשלוח לי את הקישורים. התוכנה המתאימה למחשב, ומה שמתאים לאנדרואיד? אצלי זה פעל מאוד מצומצם, לא קיבלתי כלל את התמונה שאתה קיבלת, אלא רק אפשרויות של שליחת קבצים וכד' ולא שליטה מלאה. יכול להיות שמשהו בהגדרות...
אשמח אם תשלח לי את הקישורים למחשב ולאנדרואיד. אני מאמינה שמה שהורדתי הוא זה מה שהיה צריך. יתכן שמשהו באמת בהגדרות צריך להתאים?

למעלה