לאחר רכישת lgg2 מקורי לא מצליח להיכנס לגוגל פליי

aoded4

New member
לאחר רכישת lgg2 מקורי לא מצליח להיכנס לגוגל פליי

רכשתי לפני מספרי ימים טל' לאבא שלי מדגם lgg2 מקורי של היבואן הרשמי( היות וגם לי יש כזה ואני מרוצה) משום מה שלוחץ על היישום גוגלפליי לא קורה כלום ושעון החול מסתובב בלי לקבל תוצאות ובלי שמקבל סיסמא ל נכונה, במידה ורושם בשורת החיפוש אפליקציה מסויימת הוא מוצא ואם לוחץ עליה פשוט היא לא עולה לשורת החיפוש.
מנסיון בחיפוש בגוגל מצאתי את האפשרות להכיכנס להגדרות של היישום ולמחוק רוקן מטמון – לא עזר.
יש לו אינטרנט והוא יכול להוציא ולקבל שיחות. פתחתי לו חשבון מייל בגוגל והוא מקבל מיילים ויכול לשלוח.
תודה מראש

blzvi

Active member
הגדרת במכשיר חשבון google ?

google play חייב חשבון google במכשיר.

aoded4

New member
כתבתי בהודעה הראשונה שיצרתי חשבון בג'ימייל שלחתי מייל

וקיבלתי מייל , זה מספיק ? שאני נכנס לגוגל פליי הוא לא מבקש ממני כלום.
תודה מראש

blzvi

Active member
בהודעה הראשונה שלך לא כתבת שיצרת חשבון

בהגדרות google play מופיע ההגדרה של חשבון ה google (ושלא תתבלבל ,מדובר בחשבון ה gmail )
אם יש לך מחשב שפתוח כרגע באותו חשבון פתח כתובת זו וודא שהמחשב מצליח לאתר את המכשיר של האבא
(עדיף שיהיה בחוץ עם GPS פתוח ) או לפחות לשלוח צילצול.

aoded4

New member
מה שפתר את הבעייה זה שכיביתי והדלקתי את הטלפון שלו לחצתי על

היישום גוגל פליי והכל עבד וזה מה שחשוב! ( למען האמת את הטלפון שלי lgg2 במהלך של כשנה וחצי של שימוש הדלקתי וכיביתי אני חושב לא יותר מ 4 פעמים)
רק להבהרה ,אתה אומר שבהודעה הראשונה לא כתבתי שיצרתי לו חשבון ? להלן הציטוט מפתיחת השרשור " פתחתי לו חשבון מייל בגוגל והוא מקבל מיילים ויכול לשלוח" - כלומר פתיחתי לו חשבון בג'ימייל. היות ולא מעט נעזרתי בפורום זה תמיד אני מנסה להיות ברור...
נ.ב, עשיתי מה שאמרת ואני מבין שכל מאתרים סלולארי שנגנב כל עוד לא החליפו סים ?
תודה מראש.

למעלה