אפליקציית טלפון חינמית

אפליקציית טלפון חינמית

מישהו מכיר אפליקצייה חינמית שבעזרתה ניתן לבצע שיחות טלפון למנוי טלפון קוי בארה"ב?

אני צריך להתקשר פעם אחת בלבד ולכן מחפש אפליקציה חינמית. מה

שהצעת לא חינמי.

G Gabi

Member
google voice / local phone / 019/015

אם תרשם ל-google voice תוכל לבצע שיחות לארה"ב בחינם. ההרשמה צריכה להיעשות ממחשב עם כתובת IP אמריקאי. כמו-כן, מהזכור לי, בהרשמה הראשונית צריך "לאשר" מספר טלפון אמריקאי פעיל כך שאם אין לך מספר אמריקאי, ייתכן וזה לא יהיה רלוונטי.
&nbsp
local phone הוא ספק SIP. מהזכור לי, הספק מציע יתרה קטנה בחינם מיד לאחר ההרשמה בשביל להתרשם מהשירות ומאיכותו. אני לא יודע אם בהרשמה חייבים להזמין אמצעי תשלום (פייפאל למשל) או שההצעה ניתנת מיד עם פתיחת החשבון ללא תלות באמצעי תשלום. אני כותב מהזכרון, תחפש באתר של הספק.
&nbsp
אפשרות שאינה חינמית אבל עולה גרושים -
תרשם ל-019 או ל-015. ספקיות שיחות בינ"ל ללא תשלום חודשי. ב-019 התעריף לארה"ב הוא 10/13 אג' (שיחה מנייח/נייד בהתאמה. בארה"ב אין משמעות עם יעד השיחה הוא נייח/נייד). אין לי מושג מה התעריף ב-015.
אני לקוח של 019 "לעיתות חירום" [ביומיום עושה שימוש בספק SIP] ועד כה מעולם לא הייתה טעות בחשבונית והתשלום הוא על שימוש בלבד. יכול להיות חודש שאני לא צורך את השירותים ואז אני לא משלם ויכול להיות חודש בו אני משלם להם שקלים בודדים. בשירות הלקוחות כבר יסבירו איך מחייגים דרכם וכו'. התעריפים מופיעים באתר שלהם.

למעלה