Welcome android M

BobboVilla

New member
קודם נראה את זה בפועל, אחר כך נדבר

גוגל גם הצהירה בריש גלי שבלוליפופ כל המכשירים (שזו הגירסא הראשונה שלהם) יגיעו עם הצפנה כברירת מחדל, אבל כשהיא נסוגה מכך אז אפילו מילה היא לא אמרה.

noa_f

New member
לפי התיאור (קראתי בגיזמודו), זה אמור לעבוד כמו ב-ios

ואם באמת זה יקרה, מדובר על שיפור משמעותי מאוד. בעיני לפחות.

em28

Well-known member
ה-Photos החדשה ניתנת להורדה מה- Play

כבר לא דורשת חשבון גוגל+, ונראית כתחליף עדיף לגלריה של הלוליפופ ול-QuickPic.
&nbsp
&nbsp

em28

Well-known member
המלצה חמה למשתמשים ב-Photos החדשה

להגדיר סינכרון רק תחת WIFI וכאשר המכשיר בטעינה.
אחרת עלולים להתעורר ללא חבילת גלישה וללא סוללה.

noa_f

New member
אפליקציות יוכלו להשתמש בסיסמאות שנשמרו בדפדפן...

מצד אחד, זה מאוד נוח למשתמש. אבל מצד שני, אם זוכרים את חוסר הגבולות והפיקוח באנדרואיד, זה מאוד מפחיד. האם אני רוצה שאפליקצית הפנס תוכל לגשת לסיסמאות???

BobboVilla

New member
הניסוח בכתבה לא היה מוצלח

ממה שאני הבנתי, אז מנוע ברירת המחדל של "גלישה" יהיה כרום (בניגוד ל-WebView כפי שהוא כיום), ותהיה אינטגרציה טובה יותר מול המידע שזמין דרך המנוע הזה. זה לא אומר שלכל אפליקציית פנס תהיה את הסיסמא לחשבון הבנק שלך, אלא שכאשר אפליקציה כלשהי תגלוש לאתר של הבנק שלך (או כל אתר מוגן בסיסמא) אז המנוע של כרום יזהה שיש סיסמא שמורה ויזין אותה אוטומטית.

noa_f

New member
יש לי את זה היום בכרום באייפון

כלומר, סיסמאות (לאתרי זבל לא חשובים) ששמרתי בדפדפן במחשב, שמורות גם בזכרון של הדפדפן בנייד, אם שניהם מחוברים לאותו חשבון גוגל. אז מה החידוש פה? אפליקציות אנדרואיד לא יכלו לבחור בכרום לגלישה?
&nbsp
&nbsp

BobboVilla

New member
קודם כל, לא - הן השתמשו במנוע אחר

או שגם אם זה אותו מנוע, הייתה גישה מוגבלת למידע ששמור ספציפית בכרום. ב-iOS מלכתחילה יש רק מנוע אחד, וכל דפדפן אחר מחליף רק את המעטפת שקוראת לו, אז אפשר היה להשתמש בזה.
&nbsp
אני אסביר (שוב, לפי מה שאני הבנתי) מה הכוונה. נניח שאת מפעילה אפליקציה של קורא RSS, ומציגה דף אינטרנט מלא בתוך האפליקציה (למשל זה מה שאני עושה עם Feedly). את קראת כתבה באתר כלשהו שיש לך בו שם משתמש, ואת רוצה לכתוב תגובה. אם עשית login לאתר הזה דרך כרום, אז את לא תצטרכי לעשות login דרך קורא ה-RSS.

BobboVilla

New member
זה תלוי האם יש לך נקסוס או לא

ואם אין לך נקסוס אז האשמה היא ביצרניות השונות, לא בגוגל.

BobboVilla

New member
אני חושב שלפי מדיניות העידכונים החדשה של גוגל

הנקסוס 7 2012 לא יקבל יותר עידכונים.

em28

Well-known member
בוא נראה:

For example, Nexus 4 and Nexus 10 won't get Android M, but they might still receive security updates for a few more months.
Unfortunately, Nexus 7 (2012) does not qualify for neither.
Nexus 7 (2013) might is eligible for system updates until later this summer and security patches until summer 2016,
while Nexus 5 should get major updates late fall and security patches for one more year after that.
The newest Nexus devices, the Nexus 6 and Nexus 9 will definitely be upgraded to Android M this year
and will continue to receive major updates and security patches throughout the next year.

indior

New member
כידוע לא רק נקסוסים יש בעולם

וכלומר מי שלא יקבל את ה M דינו להשכח ולהשאר מאחורה

em28

Well-known member
מדיניות העדכונים של גוגל מדברת רק על הנקסוסים

לסמסונג יש מדיניות עדכונים אחרת: לא תקבלו עדכונים, ואם כן רק עדכונים שישבשו את המכשיר יותר.

למעלה