רציתי להמליץ על מטען טלפון מצויין לרכב

peraline

New member
רציתי להמליץ על מטען טלפון מצויין לרכב

לאחר הרבה הזמנות מאיביי וגם מאמזון ארה"ב היו לי כ 6 מטענים לרכב בשלוש שנים האחרונות . חלקם גרמו לכך שהסוללה תיפרק באופן איטי או שהיא תישאר כפי שהיא אך לא נטענה מעבר למה שהגעתי איתה לרכב. במקרה יצא לי לרכוש בטיול בארה"ב את המטען הנ"ל. פעם ראשונה שהוא מטעין את המכשיר כפי שצריך תוך כדי שימוש בווייז ושיחות בנסיעה. לא יודע מי משלח את זה לארץ אבל שווה רכישה.
[URL]http://www.insigniaproducts.com/products/computer-speakers-accessories/NS-MCB55S.html[/URL]

se7en77

New member
אז נמצא בחנות אחרת את המתאים , לא חסרות חנויות בארץ שיישמחו

לקחת כסף מפראיירים שמוכנים לשלם הרבה כסף על "מטענים" איכותיים .

umbo

New member
אל תהיה בטוח שזה כל כך טוב....

אולי זה מטען מצויין אבל סוללות של טלפונים עדיף לא לטעון ביותר מ-1C - ז"א לא יותר מאשר בזרם שיטען את הסוללה בשעה אחת - בהחלט לא כדאי יותר מהר. אני לא יודע מהו המכשיר שלך ומה נפח הסוללה שלו, אבל על מה שאתה שמח זה טעינה מהירה, תוך כדי שימוש בשני הצרכנים הכי גדולים של הטלפון (מסך ומערכת האנדרואיד ) בתוספת המשדר הסלולרי (שיחות), גם הרמקול עובד ואם לא אז אוזניה או משדר bluetooth, אולי גם בתוספת חימום מהשמש ( אמרנו נווט ). כל זה ביחד בעיקר מטגן את המכשיר ולא עושה יותר מידי טוב לסוללה בלשון המעטה. תחשוב עוד פעם אם זה באמת מה שאתה רוצה מהטלפון כדי שאולי גם יאריך ימים...... לפעמים עדיף מטען קצת יותר חלש שרק ישמור על רמת המתח של הסוללה ואולי גם קצת להבין מה קורה "מתחת למכסה המנוע".......

למעלה