GPS לא עובד בטלפון של jiayu

free1234

New member
GPS לא עובד בטלפון של jiayu

הטלפון חדש וחמוד, אבל הGPS מסרב לעבוד. ניסיתי כמה תוכנות שאמורות לתקן את זה, וכלום...
אמרו לי שידוע שיש בעיה עם MTK 6582, אבל זה לא אומר לי כלום :(
המלצות?

free1234

New member
מקפיצה!

עשו לי היום ROOT, לא יודעת למה או אם זה עבד, כי הבנתי שאחרי זה המצב יהיה טוב יותר, והוא לא.. :(

free1234

New member
הורדתי אותה כבר

אבל אני לא מסיקה כלום מזה...
כל האפליקציות שבודקות ג'יפי אס כושלות משום מה, GPS test מראה שיש 19 לווינים In view, אבל זה לא אומר כלום ושום דבר לא קורה :(

אם GPS test מראה שיש 19 לווינים In view

ועדיין יש בעייה אז אני לא מצליח להבין מה הבעייה. מה בעצם את מנסה לעשות ולא מצליחה?

free1234

New member
להשתמש בו :p

כשאני מפעילה את הג'י פי אס הוא מראה לי "מחפש לווין" בשורת משימות כל הזמן, וכמובן שהוויז טוען שהוא לא מוצא לאן להתחבר...

free1234

New member
תודה רבה על הרצון הטוב!

נראה גם שמצאתי את הבעיה (פתחתי שרשור נוסף), אני רק לא מצליחה לפתור אותה :)

umbo

New member
משהו לא ברור.....

בתמונה שהעלית יש משהו מוזר, את יכולה להעלות תמונת מסך נוספת והפעם של פעולת ה-GPStest בזמן חיפוש הלוינים ?

free1234

New member
בטח!!!

תודה רבה :)
(אגב, משהו מוזר. אם הGPS לא עובד, איך הפנגו והוויז יודעים, לפחות בערך, איפה אני?).
ושאלה נוספת: כשאני נכנסת לכל אפליקציה כמעט, עולה לי הודעה של XYZ denied access to your location או משהו כזה.. זה קשור? (זה באפליקציות גם בלי מיקום.. YNET וכאלה.)
http://pasteboard.co/2HLsGUhs.png

umbo

New member
קביעת המיקום "בערך"

נעשית ע"י הקליטה הסלולרית - לפי קליטה יחסית של האנטנות הסלולריות אותן מזהה המכשיר ולא קשורה ל-GPS.
מה שהיה לי לא ברור בתמונה הראשונה זה שרואים שהטלפון שלך מחובר גם למחשב ע"י חיבור USB . למה הוא היה מחובר באותו הזמן ? האם את נמצאת מחוץ לבית ?

free1234

New member
אני כבר לא זוכרת

אבל יתכן מאוד שחיברתי אותו למחשב כשישבתי במרפסת...
אני משתדלת לעשות את כל הבדיקות האלה בחוץ מן הסתם (אפילו בנסיעה לפעמים), למרות שאני יודעת בוודאות ממכשירים אחרים שגם בתוך הבית הGPS אמור להינעל מעולה.

למעלה