אפליקציה לשליחת פקס

• פותח הנושא niya
  • פורסם בתאריך

niya

New member
אפליקציה לשליחת פקס

דרך האנדרואיד - יש חיה כזו?

niya

New member
תודה, אבל...

USA/CANADA only!

noa_f

New member
יכול להיות שהכי כדאי שירות רשת של מייל-לפקס.

niya

New member
למה? הרי בשביל זה יש סמארטפון

ושלל אפליקציות שעושות קפה ובייביסיטר.

אני מוכנה לשלם עלות חד פעמים עבור אפליקציה שתתן לי את העבודה ולא איזה שירות ש"עושה לי טובה". אני רוצה שתהיה לי אפשרות לשלוח פקסים פשוטים כשאני לא בעבודה (שם יש לי פקס כמה שאני רק רוצה) או מול אינטרנט (שגם כאן יש לא מעט אפשרויות של שליחת פקסים כאוות נפשי פחות או יותר)

prizman

New member
נסי לבדוק את זה בסמארטפון

זו לא אפליקציה אבל במחשב זה עובד בסדר.

eliranitzhak

New member
שליחת פקס בחינם / תשלום ממכשיר אנדרואיד

השירות החינמי של פריפקס שהומלץ כאן לא עובד טוב עם הדפדפן הרגיל של אנדרואיד, כנראה שאי אפשר לבחור קובץ לשליחה.
יכול להיות שזה כן יעבוד עם דפדפן Firefox לאנדרואיד, שווה לנסות, אין לי מכשיר מתאים לבדוק איתו.

השירות העיסקי של פריפקס, בתשלום, כן מאפשר שליחת פקסים מאנדרואיד וממכשירים נוספים, ע"י שליחת מייל שמגיע לנמען כפקס, כולל עמוד מקדים וקבצים מצורפים.
השירות הנ"ל נקרא מייל2פקס וניתן כחלק מהשירות העיסקי של פריפקס. פרטים נוספים באתר www.FreeFax.co.il
נ.ב : אין צורך בהתקנת אפליקציה כדי לשלוח פקס בשירות העיסקי של פריפקס, מספיקה תוכנת המייל שמגיעה עם המכשיר.

גילוי נאות : נכתב ע"י מפעיל אתר פריפקס.

אלירן.

prizman

New member
תודה על העדכון והגילוי הנאות.

כפי שכתבתי, טרם ניסיתי לשלוח מהטלפון, מהמחשב זה עובד יופי.

אנסה בבוקר לשלוח בכל זאת ונראה מה יקרה

eliranitzhak

New member
שימוש בשירות החינמי של פריפקס מאנדרואיד - ?

אשמח אם תנסה את השירות החינמי עם Firefox ו/או עם Opera ותעדכן כאן אם אתה מצליח. עם הדפדפן הרגיל של המכשיר זה כנראה לא עובד.

אלירן.

BobboVilla

New member
ניסיתי את זה קודם, והוא כביכול העלה את הקובץ

לא המשכתי לשלוח (כי אין לי באמת פקס לשלוח), אבל לא הייתה אינדיקציה שהקובץ הועלה.

כאשר לחצתי על העלאת קובץ הוא פתח לי חלון לבחור אפליקציה של בחירת קבצים/תמונות/מוזיקה. יכול להיות שצריך אפליקציה של מנהל קבצים כלשהי על המכשיר כדי שאפשר יהיה לבחור קובץ וורד.

אגב, למה אי אפשר להעלות קבצי PDF, גם דרך האתר? סתם סיקרן אותי לדעת.

eliranitzhak

New member
אפשר להעלות קבצי pdf בפריפקס, אין בעייה

השירות החינמי (והעיסקי) תומכים גם בקבצי pdf, ובמגוון קבצים אחרים. יש לך בעייה להעלות pdf מאנדרואיד - או מהמחשב ?
אם יש בעייה צור איתנו קשר (ושלח קובץ דוגמה) למייל [email protected] ונבדוק את העניין.
בכל מקרה, שולחים קבצי pdf בפריפקס כל הזמן. את רשימת הקבצים הנתמכים תוכל לראות כאן : http://www.freefax.co.il/support.php

את העניין של בחירת אפליקציה כדי לבחור קובץ אני לא מכיר, זה משהו ספציפי לאנדרואיד, ואין לי מכשיר כזה כדי לתרגל איתו. בדפדפן מהמחשב אתה פשוט בוחר קובץ.

אלירן.

BobboVilla

New member
כנראה שפשוט לא שמתי לב ל-PDF ברשימת הקבצים

הנתמכים.

אני לא רציתי לשלוח פקס, פשוט רציתי לבדוק האם זה עובד דרך הדפדפן הרגיל של אנדרואיד.

prizman

New member
אנסה בבוקר כמו שכתבתי.

אצלי עכשיו אחרי 5 בבוקר כך שבוקר יהיה עניין יחסי.
יש לי פיירפוקס על המכשיר, אופרה אין, אחזור לעדכן גם אותך.
האמת שזה מפתיע אותי שמקומות כמו הבנק שלי מבקשים ממני
לשלוח פקס, עקרונית חשבתי שפקסים כבר נעלמו מהעולם.
אם מה שהם רוצים זה את החתימה שלי ממילא אני שולח צילום
שזה מה שכל אחד יכול לעשות אז מה הקטע בעצם?

BobboVilla

New member
גם אני לא מבין את ההתעקשות על פקס

ממילא במקומות רבים מספר הפקס הוא וירטואלי וכל הפקסים נכנסים דרך שירות fax2mail כלשהו. אם זה ממילא נכנס למערכת בתור אימייל, אז למה שלא נשלח את האימייל בעצמנו? המקום היחידי שעולה לי בראש שזה עוד איכשהו סביר זה בצבא, כי שם באמת לא מחברים את המערכות הפנימיות לעולם החיצון.

prizman

New member
אני כבר זקן

אבל נניח שהייתי חייל בן 19, למי כבר היה לי לשלוח פקס?
בצה"ל בכלל ואני מניח שאתה יודע את זה יש כבר 10 שנים או יותר אפילו במקומות מסויימים מערכת דואר שמזהה
את השולח ואת המקבל כל שפקס מיותר לגמרי שם וחוסכים את הבזבוז בנייר, דיו וכל מה שכרוך בזה.
אני יכול לספר עוד טיפה על איך שמתנהלים בצבא אבל עדיף שלא. הרוב למרות שלא הכל דווקא בסדר.

אם יש לכם פקס אז תעלה מספר, מסתבר שאני לא מכיר הרבה אנשים עם פקסים. פעם לכולם היה במחשב.

prizman

New member
אני אמור לשחרר אותם או הם אותי?

שישלחו בפקס וירכשו לי אחד כדי שאקבל אותו.
זה ממש לא המקום לספר על נסיוני הלא רב במילואים.

BobboVilla

New member
אם אני רוצה לקבל שחרור ממילואים אני צריך

לשלוח אליהם פקס. למה? ככה. את הטופס עצמו, אגב, מורידים מאתר האינטרנט. הקידמה הטכנולוגית בצבא היא חלקית בלבד.

prizman

New member
נשמע לי די מוזר אבל אולי יש הגיון מסויים.

אם נניח שאני רוצה לקבל פטור ממילואים בגיל 23 די סביר שאני אצטרך לפנות לצה"ל,
אם ארצה לקבל פטור ממילואים בגיל 90 הייתי מצפה מהם שיפנו אלי לפחות 50 שנה
קודם.
טוב, שיהיה. כל זמן שיש טכנולוגיות שמסוגלות להתגבר על השטויות האלה.

למעלה