סמסונג גלקסי S

messsssi

New member
סמסונג גלקסי S

שלום שלום אני מקווה שתוכלי לעזור לי יש לי גלקסי S, בגדול אני מרוצה חוץ מזה שהוא נתקע הרבה. עשיתי עדכון תוכנה ומאז הוא לא מתחבר לווי-פיי. הוא סורק, מוצא אך לא מתחבר או טוען שעוצמת האות ירודה - כשאין מצב שזה באמת המצב :) אפשר לעזור לי? תודה!

xcalibur

New member
יש לך 2 אפשרויות

1 - FACTORY HARD RESET שימחק לך את כול התוכן של המכשיר (תוכנות ואפליקציות מהזכרון הפנימי בלבד). 2 - לשלוח אותו לתיקון שאגב, רוב הסיכויים שמה שיעשו שם זה את האופציה הראשונה, אלא אם כן המכשיר אכן מקולקל.

derzi

New member
מצטרף לשאלה

רציתי לדעת בבקשה האם פעולה זו גם תחזיר את הטלפון להגדרות היצרן וגם תמחק את כל הקבצים שהתקנתי כגון תיקיות עם שירים תמונות סרטים

knowm

New member
האמת שגם לי יש את אותה בעיה

ובתמיכה של סמסונג אמרו לי שצריך לעדכן קושחה או משהו כזה, שאי אפשר לעשות לבד בבית

derzi

New member
בשביל להחזיר את הטלפון להגדרות יצרן

לא צריך עדכון תוכנה את זה אפשר לעשות דרך המכשיר אני מחפש דרך שימחקו גם כל הקבצים שהתקנתי שלא ישאר על המכשיר כלום ממש בתול כאילו יצא מהחנות

xcalibur

New member
מה הבעיה?

תעשה שחזור הגדרות יצרן ותפרמט את כרטיס הזכרון.

derzi

New member
תודה

על התגובה אבל אין לי כרטיס זיכרון האם כשאני עושה שחזור הגדרות יצרן נמחקים מהטלפון כל התוכנות שהורדתי מהמרקע אנשי קשר יומן וכו׳

xcalibur

New member
שחזור הגדרות יצרן

מחזיר לך את הטלפון למצב הראשוני בו רכשת אותו. דהיינו, כול. הזכרון הפנימי כולל מס טל נמחק כליל. אך אל דאגה, רשימת אנשי הקשר בלאו הכי מסונכרנת עם חשבון הגימייל שלך וניתנת לשחזור.

למעלה