מחפשים הצעות לבילוי\מתנה

מוזר לי העניין הזה...

הרי גולשים פה אנשים שיש או היתה להם זוגיות ועשו דברים הם בני\ות זוגם... ובכל זאת שאלות כאלה נותרות ללא מענה...

באמת מוזר

אולי בגלל שגם כשאתה עושה, תמיד נראה לך שיש משהו טוב יותר, יפה יותר. אני מניחה שלשאלות הללו לעולם לא באמת יהייה מענה. אולי מענה ריגעי.

אז אפשר לתת מענה רגעי.

אני לא מצליחה להבין למה אנשים שומרים לעצמם רעיונות כאלה. הנה כמה רעיונות: פיקניק בפארק\חוף ים מסעדה מפוארת ומיוחדת לקנות כמתנה זוגית קורס בישול, צלילה, רכיבה וכו' (אם יש תחביב משותף). מנוי בספריה -לתולעת ספרים.

מה מוזר פה? בשאלות כאלה אף פעם אין דיוק

כמו שואמרים "70 פנים לתורה" כל אחד והפרשנות שלו וכל אחד והיצירתיות שלו. זה לא מדע מדוייק

../images/Emo3.gifהייתי אומר לך לחפש בטגליינס

סתאאםםם ...:) אבל פעילויות נחמדות :
טיול לילי לספארי
שייט ביאכטה מול השקיעה ( לא כזה יקר כמו שזה נראה)
טיול אוהלים סופ"ש למכתש רמון. שקט, אוהל, הרבה כוכבים ושוקו חם...
פיקניק בפארק הירקון או בצוק ליד שפיים, עם אוכל שהוכן מבעוד מועד, גיטרה והרבה מצב רוח (אפשר גם להביא את הכלבים) ועוד ועוד....

smartblonda

New member
יש אנשים שהם לא הכי יצירתיים

ולשלוף משהו ככה סתם זה לא עניין קל במיוחד.

MoR ShIrAz

New member
שאלה..../images/Emo13.gif

אני שואל בשביל ידידה שלי את השאלה הבאה: תתנו לי רעיונות איך אפשר לחגוג את היום שבו חוגגים שנה ביחד בתור זוג [: תודה לעונים..

NuRCHuK

New member
ככה :

אני זוכרת שפעם , עם החבר שהיה יל בגיל 15, נסענו לים. זה היה סםונטני והיה פשוט הכי רומנטי שיששש .. אין כמו הים! ולגבי מתנההה .. פעם קניתי לחבר שלי סלסלה עם כל מיני שוקולדים בצורות לב. הוא ממש נדלק על הרעיון ופעם הכנתי גם קופסה עם תמונות שלנו ביחד, ובפנים שמתי את השיר שהיה השיר שלנו קובי פרץ -זקוק לך

The komoRnik

New member
שלום לכם...../images/Emo140.gif

קורא מדי פעם ונהנה מהכתוב... אך לא אקטיבי פה ע"פ שדי אוהב רומנטיקה .. אך ווואלה יש לי את ה 50 סנט שלי... הרעיון הראשון לאוו דווקא חייב להיות ביום הולדת ,גם סתם כדי להפתיעה ,זר וורדים מפוצץ (לא חייב להיות מהסוג של 10 ש"ח לורד) ,אלה ישנם זרים קצת יותר קטנים בסט של 20 ב 10 ש"ח ,וזו הקדמה למתנה עצמה או לערב רומנטי (למשל זר של 290 ורדים ורד על כול יום שהיינו ביחד ,או לחילופין אותם כמה מאוד ורדים פזורים על המיטה ,לשלוח את בת הזוג להוציא משהו מתא המיטען ושם תפגוש את הורדים)... פשוט לבצע משהו קיצוני/מוזר/לא שיגרתי ! ההצגה השניה קצת הרבה יותר יקרה הסתימה אי שם בסביבות ה 1300 ש"ח וצפונה ,רוב בנות המין היפה אוהבות נעליים , 9 WEST למשל... הולכים לסניף וקונים שובר תשלום ,לדעתי לא פחות מ 400 ש"ח (מה לעשות המחירים שם זה לא פלאפל) ,ומאחר שזה הרי לא מספיק אז בנות המין היפה מה עוד אוהבות... ,או תכשיטים למניהם ,או תיקים ,אז לתיקי שי יש מבחר נאה וגם שם סכום דומה לסכום הראשון (ולא אני לא בעל עניין באפאחת מהרשתות הנ"ל ,העיניין היחידי הוא שהאקסית שלי פשוט אהבה את המותגים הנ"ל
) אז לעניינינו עוד שובר תשלום על הסכום הרצוי ,ואת שני אלו שומרים המעטפה ,או כדי להיות נודניק כמו שצריך אפילו מעטפות שונות . מוסיפים כרטיס ברכה שמתאים לנושא ההפתעה ומשתדלים לשנן (לא מלשון ללמוד בעלפה) משהו בעניין... (אגב ניתן גם לחלק את הסכום למשל ל 2 תשלומים אם לא רוצים שיכביד, לא תמיד מתאים להוציא במכה אך רוצים למרות זאת להישתולל) זהו החלק הראשון . החלק השני הוא להזמין מקום במסעדה נחשקת לארוחת ערב וההרגשה היא שיוצאים למסעדה לרגל הארוע... ,(במיקרה שלי טנדורי) תחביא ורד או מספר ורדים במקום נגיש כדי לתת בזמן שתבחר להכי מתאים , אגב בטנדורי אם תציין שהארוחה היא חגיגת יום הולדת לרוב תצופר או בקינוח או ביין במיקרה שלי יצא יין והיה בדיוק מה שהרופא רשם שצריך... ,אחרי ארוחה רומנטית ,ויין ששימח את לב האנוש
,ולסיום כול החגיגה הגיע הזמן לתת את כרטיס הברכה ואת השוברים (אגב זה מזה משעשע כאשר הצד השני טיפל' שמח מיין ,(כמובן שהצד הנוהג צריך להימנע מנהיגה לא רוצים לסיים את הערב הצרות כאלו ואחרות !!!) ,אך זה באמת משעשע היה לראות שהצד השני שמח ומבולבל טיפה מכול הקורה מסביבו "רגע יש שובר ועוד שובר..." . מה שנישאר זה להובילה בחזרה לרכב ולחזור הביתה
אני מאוד נהנתי מאותו ערב למרות שאיננו ביחד יותר ,כן חופשי חוזר על תסריט דומה ,מה לעשות אני אוהב לטבח דברים *** כול הכתוב ניכתב מהצד הגברי מבלי לפגוע באף צד היפכו את הצדדים טבלו את העלילה ככול שתחשקו ודמיונכם ,רק על תסתבכו עם החוק/צרות . שבת נעימה ומחייכת

למעלה