צריך עזרה דחוף!!!!!!

אנgלינו

New member
צריך עזרה דחוף!!!!!!

שלום לכולם אני צריך מכל המבינים פה עזרה. לי ולחברה שלי יש שנה שבוע הבא ואני אובד עצות. אני מת לעשות לה איזה משהו אבל אני מחפש רעיון מקורי ולא משהו בנאלי כמו ספא צימר וכו'... אנחנו גרים באזור הרצליה אם למישהו יש איזה רעיון מה אני יכול לעשות כל דבר שבעולם תגידו לי כי אני כבר ממש שובר את הראש אני ממש אוהב את הבחורה הזאת ואני רוצה לעשות לה משהו מדהים כי מגיע לה

תקציב?משך זמן?כלי רכב?

ובינתיים עד שיענו לך- תעשה חיפוש בפורום הזה ובפורום ימי הולדת ומתנות.

VIP בסינמה סיטי שזה כולל מושבים מיוחדים

ופופקורן וכל מיני דברים נחמדים כאלה, ואפשר לפני זה ללכת לשבת בבית קפה ולאכול ארוחת ערב נעימה, או בפאב של בוקששתר- השחור הזה, שכחתי את שמו
ומה לגבי לשחזר את הדייט הראשון שלכם- איפה שישבתם, מה שעשיתם וכו'
או לעשות מסע בעקבות הדייטים הראשונים שלכם או מקומות עם חוויות מיוחדות שלכם.

BlackUnicorn

New member
VIP זה מקום ממש נוראי...מאוד לא מומלץ

יושבים *מעל* אולם מס' 1, רואים את הסרט מזווית מאוד לא נוחה לצפייה, יש גם זכוכית שמפריעה לצפייה, בתור מעקה. האוכל נחמד, האווירה נחמדה, אבל מי שרוצה גם להנות מהסרט - לא יהנה...

ofir239

New member
לא יודע מה לקנות מתנה לחברה שיש לנו שנתיים

חברה אתם חייבים לעזור לי אני וחברה שלי כבר שנתיים ואני לא יודע מה לקנות לא לשנתיים בבקשה תנו רעיונות אבל לא חרטה משהו טוב תודה לכול מי שיעזור נ.ב היא בת 18

מפונקת24

New member
יש לי הצעה מעניינת

גם אני הייתי עם החבר שלי כשחגגנו שנה במלון דן אכדיה בהרצליה. בלילה עשיתי לו בחדר של המלון אמבטיה עם נרות, פרחים ושמפניה. לקחתי אותו להפלגה לילית עם ארוחת ערב רומנטית. נהנינו סוף הדרך!!

voguemaster

New member
שני רעיונות בשלוף

1. קח אותה לפיקניק בערב בצוק של חוף סידנא עלי. הנוף משם הוא ישירות לים וזה מקום קצת חשוך ורומנטי. תארוז לך כמה דברים כמו גבינות, יין (עדיף שמפניה לדעתי, VERDI במיוחד), קצת לחם ושטויות ותלכו. 2. תארגן לה ספא פרטי. מה זה אומר ? במקום ללכת לספא אמיתי, תקנה שמן ארומטי, קצת נרות ריחניים ותייצר אוירה עם מוזיקה מתאימה. תעשה לה את המסאז' הכי טוב שאתה יכול (30 דקות, שעה) ואל תפסח על שום חלק של הגוף שלה מלבד איזורים אסטרטגיים (זו לא המטרה..
). בפעם הקודמת שעשיתי את זה לאשתי היקרה, היא הייתה באקסטזה
. היא לא האמינה כמה טוב זה היה. תאמין לי, הן מתות על זה

BlackUnicorn

New member
כבר פירטתי לא פעם :)

אבל הנה הרעיון, ממש בקצרה כי אין לי כוח לפרט.. אם מישהו ירצה עוד פרטים אני אשמח לפרט. בעיקרון מה שעשיתי זה ספא-בית מלון-מסעדה בבית. הכנתי תפריט ענק (נו טוב, חלק מזה פשוט לקחתי מאמא שלי שכבר בישלה...
) - עיצבתי תפריט עם פונטים מיוחדים, כשהמחיר לכל מאכל הוא נשיקות... הכנתי שולחן מאוד יפה, עם נרות, יין, פרחים וכל מה שצריך, מוזיקת רקע כזו של מסעדות יוקרה. התלבשתי גם בצורה מכובדת כזו... וקראתי לו - כשהוא נכנס בדלת הוא היה בהלם טוטאלי :) התנהגתי גם כבת הזוג וגם כמלצרית - הגשתי לו את מה שהוא הזמין מהתפריט, הייתה מוזיקה כיפית, תאורה טובה.. כל מה שצריך. בתפריט היה גם חלק מבוא פלצני כזה שמדבר על הספא המיוחד, האווירה, הניחוחות וכו'.. יש לי תמונות של התפריט למי שירצה. אח"כ עברנו לסלון, ראינו סרט (היומן), הייתי אמורה לעשות לו מסאז' כחלק מה"ספא" אבל שתינו יותר מדי יין והיינו גמורים. מעפנים, אבל נרדמנו... טוב, בסוף פירטתי יותר ממה שרציתי..
בקיצור, הוא הרגיש כמו מלך בספא פרטי לגמרי, עם מסעדת גורמה ובית מלון...

למעלה