חורף זוגי

../images/Emo188.gif../images/Emo23.gifחורף זוגי../images/Emo23.gif../images/Emo188.gif

מה דעתכם על שרשור רעיונות להעביר את החורף ביחד כזוג מבחינה רומנטית
כולם משתתפים, גם אלה שהם סינגלים- לא נורא, בטוחה שיהיו לכם רעיונות לעתיד
- שתפו אותנו
הרעיון שלי
: כשגשום ולא נעים להיות בחוץ, אפשר להזמין סרט או לקפוץ להביא די וי די, להכין צ'וקו חם
, פופקורן
ופשוט להתכרבל ולהתחמם ביחד
ועכשיו אחרי שגנבתי לכולם את הרעיון שהתכוונו לכתוב- תהיו מקוריים

ללבוש טרנינג,לפרוש פוך,

עם מרק חם בכוס לשחק משחק קופסה על הריצפה. יש משחקי קופסה לזוגות, וזה נשמע לי אחלה רעיון ללילות גשומים

החורף..

להזמין עם אהוב ליבי צימר בצפון הגשום והקר. לצאת לדרך מיום שישי בבוקר ולטייל שם באיזור,ואז לקראת הערב כשמגיעה השבת להגיע למקום,להבעיר אח..לשבת על השטיח ולאכול ארוחת ערב.. אךךך עושה לי חשק לצימר!

boaz10

New member
אצל אהובתי בבית

יש קיר שלם שכולו חלונות, אין תריסים, רק קצת וילונות. אני מחכה לימי הגשם הבאים, אבוא אליה הביתה לפני שתגיע ואקח את המזרון מחדר השינה, אשים אותו בסלון מול החלונות הגדולים האלו, אסיר את הוילונות, אמלא את החדר בנרות וקטורת ומוזיקה נעימה תרחף ברקע. מסביב למזרון יהיה לנו את כל מה שאנחנו צריכים להעביר לילה שלם, לא נצא משם. (כאן יש קטע ששייך לפורום אחר...) ואחר כך אלטף אותה עד שתירדם כשהראש שלה מונח עלי. וזה רק לילה אחד מכל החורף הזה שבא אלינו... וגם... בליל שלג ירושלמי ניסע למסעדה מקסימה במושבה הגרמנית זה החורף הראשון שלי מזה שנתיים שאני לא לבד... לא מתכוון לפספס את הרומנטיות שהחורף מציע

אוווו יש לי הרבה ../images/Emo3.gif

האחד שאני הכי אוהב זה...לצאת החוצה בגשם השוטף ופשוט לרקוד עם הטיפות ככה באמצע החיים ובאמצע החצר [לא נעים לרקוד כמו מטורף על הכביש ברחוב
]. השני,זה פשוט להיכנס מתחת לפוך ולהתחמם ביחד,תרתי משמע
. השלישי,זה להתפנק ביחד על איזה סרט DVD חביב,כששנינו יחד יושבים ביחד על הכורסא של היחיד [זאת עם המסאז'
]. הרביעי...להסתכל על הטיפות שנופלות מלמעלה מבעד לחלון ולהינות ממראה של טבע אמיתי. והחמישי והאחרון...לצלם תמונות של חורף
הנה לכם תמונה של קשת מהבוקר הזה,קשת על רקע השמיים הכחולים.

boaz10

New member
בטח שיש...

לשבת באוטו מול הים בסערת ברקים עם מוזיקה טובה ויין לראות טלוויזיה עם הרגליים על השולחן בתוך נעלי בית ענקיות של גארפילד... לעשות תחרות של הבל מהפה... לעשות לה עיסוי עם שמן חם להתנשק בתחנת האוטובוס שברחנו אליה מהגשם לתת לה לחמם את כפות הרגליים שלה על הגוף שלי עוד

boaz10

New member
חברתי...

היא לא אישתי. ולי יש מזל שיש לי אותה
ויש קשר בין המזל שלי לבין השירשור הזה כי גיליתי שיש לא מעט בחורות שלא יודעות להעריך מחוות רומנטיות, גדולות או קטנות. היא יודעת להנות מהן ולהעריך אותן, וגם ליזום כאלו משלה. בחורה... מדהימה
חולה עליה...

ולמה שהיא לא תהנה מהן?

או תעריך אותן? לפי מה שציינת פה אילו דברים נהדרים בזוגיות,כל אישה הייתה רוצה שבן זוגה יפנק אותה ככה.. אתה לא חושב??

boaz10

New member
אני כן חושב...

אבל כבר נתקלתי בנשים שזה לא דיבר אליהן, שרומנטיקה היה דבר קיטשי בשבילן ולא גרם להן לפרפורי לב.

לא לא לא..

אצלי למשל רומנטיקה זה חלק בלתי נפרד מזוגיות,זה מחיה וזה מוסיף וזה כיף! ומי שיהיה בן זוגי יהיה בר מזל גם מהבחינה הזו.

למעלה