פרוייקט 100 חוזר

Gali abc

New member
להסתגר בחדרי הקט

עם מוזיקה (קלאסית עושה לי את זה) ולשקוע ברחמים עצמיים, לזמן מוגבל בלבד!

Gali abc

New member
למשל סמפוניה מס' 5 של

גוסטאב מאהלר. זה משתנה בהתאם לעוצמת וסוג הדכאון בו אני שורה.

tryme 2 m

New member
אני...הייתי הולך על פעמי מלחמה...

1842 של רחמנינוב....פחות נוגה...יותר עוצמתי!!!!

SIVANPA

New member
איך להתגבר על פרידה??

* להיות המון עם אנשים קרובים (חברות טובות, משפחה...) * לצאת לבלות כמה שיותר. * לפנק את עצמך. * לחפש תחום ענין ולפתח אותו. העניין הוא להעסיק את עצמך כמה שיותר כדי לא לחשוב על הפרידה...

me85

New member
להמשיך כאילו כלום. גם ככה יכאב.

כאילו שמשהו שאני יעשה ימחק או יקהה את הכאב...

bal44

New member
אני אנסה לענות ../images/Emo13.gif

למרות שזה די משתנה ותלוי בתקופה אז ככה... קודם כל כמה ימים של שקט, להיות לבד, חובה בשבילי! לחשוב, להבין, לכאוב. לדבר עם חברות טובות, בד"כ בפלא' ככה שאם אני צריכה את הלבד שלי אני פשוט אומרת שלום ומנתקת (השקט הזה עוזר לי לעשות סוויץ' מהר יותר). אחרי יומיים שלושה, כשהכל בהיר יותר להתחיל לצאת. ללכת להופעת סטאנד-אפ טובה ולצחוק כאילו אין מחר. למצוא מהם התחביבים שעושים לנו טוב ולהתמקד בהם. לנסות לא לחשוב ואם המחשבה מופיעה, לעשות הכל כדי לגרש אותה. ללכת ליום כיף עם חברה טובה, ספא, מסעדה טובה והרבה צחוק. לשמוע שירים שלא מזכירים כאב, שירים שתמיד נעים לשמוע ותמיד מכניסים קצב לחיים. ו... זהו בערך.

דרכי היחידה...

ברגע שהחלטתי,הסוויץ' פשוט מופעל וזהו. החשיבה הלוגית נכנסת לתיפעול שבה אני מסביר לעצמי שאין טעם בניסיון לנסות לחזור או להישאר בתקופת "אבל". בעיקרון קל לדבר קשה לעשות.

justsomeniceguy

New member
הנה כמה ..

להשקיע את עצמך במשהו - עבודה, סתם פרוייקט קטן או כל דבר דומה
לשמוע מוסיקה אופטימית
תמיד להישאר עסוק (לפחות בהתחלה)
אם לא יכולים לברוח מהמחשבות, לנסות להעלות זיכרונות יפים מהתקופה ביחד. בכ"ז היה בתקופה משהו!
לדבר עם אנשים על שלל נושאים אחרים
בהמשך לסעיף קודם, לנסות להחזיר את בהירות וצלילות המחשבה

לעבוד!

התחלתי לעבוד אתמול סוף סוף. ואתם יועים מה? למשך כמה שעות הרגשתי הקלה מסויימת ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אז העיצה שלי היא להתעסק עם משהו שישכיח לאט לאט את הכאב.
נשמה

smdar1

New member
אצלי זה ככה:

כן לעשות דברים להשכיח לי אותו..למורת שתמיד ישאל לי חור בלב. ולוואי שהיה אחרת. איין מה לעשות. זה לעסוק בדברים לא דווקא עבודה או להכיר אחרים:) ולצחוק עליהם ויעבור לך:)

אהמממ...

להעזר. בחברים,במשפחה,בפורומים, בייעוץ מקצועי. לא להשאיר בבטן. לכתוב, על דפים,ביומן, בבלוג.
לעשות פעילות גופנית. זה מסיח את המחשבה וגם משחרר בגוף כל מיני חומרים כימיים מרגיעים.
לצאת. לא להישאר בבית עם המחשבות. לצאת עם חברים, לבלות.
לקנות לעצמך מתנה. משהו שמאוד רצית, משהו שיעסיק אותך בתחושות טובות.
לחזור להשקיע בעצמך- לחזור לתחביבים שלא היה להם זמן, לקרוא, לראות סרטים, להרשם לקורס, ללמוד, לעבוד.
להחליט החלטות לגבי העתיד ולהסיק מסקנות לגבי העבר.
ניתוק מוחלט מהאקס. אפילו לא לתת לדברים לגביו לעבור ע"י חברים וכו'.
לסדר את החדר\הבית. מהמסד ועד לטפחות. לשים בקופסה את כל הדברים שעושים זכרונות רעים. ואז להחליט מה עושים עם הקופסה-קוברים בארון, זורקים,שורפים...
לחייך. כמה שיותר. בהתחלה החיוכים מאולצים, אך גם הם גורמים להפרשת חומרים מרגיעים במוח, ולאט לאט החיוכים הופכים לאימיתיים. חוץ מזה-חיוכים זה דבר מושך
לשבת לבד בבית.
ליצור קשר עם האקס.
לבקש מידע לגביו או לחפש מידע עליו ועל מה שקורה איתו.
לתת לדיכאון להשתלט. לפנות לייעוץ בשביל לפתור את הרגשות הקשים.

התגברות על פרידה ../images/Emo88.gif

- לצאת מהבית ולא להישאר תקועים בבית. - להתחיל פרוייקט חדש- צביעת חדר, סידור חדר מחדש, פרוייקט התנדבותי ועוד. - לעשות ספורט - ללמוד מסקנות מהקשר שהיה, ומצד שני לא לחקור כל פרט קטן בקשר- זה לא בריא!

ThE PuSsYcAt

New member
אלכוהול, סיגריות וגלידה עם עוגיות

שילוב מנצח אני מביאה גם חברה טובה שתחלוק איתי את החוויה, לא כיף להשמין לבד

למעלה