פרוייקט 100

רעיון יפה ../images/Emo45.gif

ללכת לרקוד על גג בניין לאור נרות או משהו כזה- ראיתי את זה בסרט ונורא התלהבתי

voguemaster

New member
עוד קצת

לטייל ביום גשום ואז להתנשק מתחת למטריה אחת.
לשבת בבית-קפה/מסעדה עם אנשים ולשלוח SMSים חמודים אחד לשניה
לשבת במקום מבודד ולעשות "פיקניק" קטן.
לצלול ביחד
לצלול ביחד בלילה
להשתתף ב-FEAR FACTOR
ללכת לירידים ושווקים שונים שיש בכל מיני מקומות (לדוגמא השוק שיש במדריד ביום ראשון
)

Naughty Girl1

New member
../images/Emo99.gif הממ ..

1. להתכרבל ביחד. 2. ללכת לים. 3. להתקלח ביחד. 4. ללכת לקולנוע. 5. לראות סרט רומנטי בבית שלו. 6. לטייל ביחד בפארק. 7. ללכת לבריכה. 8. להיכנס לג'קוזי ביחד
9. לצאת למועדון/אירוע. 10.לשכב על המיטה ולהאזין לשירים רומנטיים. 11.לצאת לקניות. 12.לצאת לחופשה באילת. להשכיר חדר במלון, להתהלך כל יום בטיילת, יד ביד. גררר כל זה עושה לי חשק לחבר.

eyalush85

New member
ווואי כמה דברים ../images/Emo99.gif

מרתון סיינפלד
מרתון חברים(העונות הראשונות)
לצאת למועדון ולרקוד איתה כל הלילה
לראות איתה משחק של חיפה, סיגריה ובחורה, וואי זה ממש חלום!!

voguemaster

New member
לא רק העונות הראשונות ../images/Emo9.gif

יש לי את כל העונות של חברים

SIVANPA

New member
חבר שלי חולה על סיינפלד...

הוא זוכר פרקים בע"פ! בהתחלה לא סבלתי את זה אבל למדתי לאהוב ולראות איתו ביחד..

רעיונות נוספים:

להרכיב ביחד פאזל לעשות ביחד הליכה רגלית לנסוע למצפה כוכבים או לפלנטריום ספארי לילה לצפות בשקיעה\זריחה לנסוע לחו"ל להתפנק בבית מלון יום פינוק בספא ללכת ביחד לראות משחק כדורגל\כדורסל לשמוע הרצאה בנושא מעניין לשבת בקהל של תוכנית טלביזיה לעשות ביחד קורס (צלילה, שייט, קבלה, זוגיות, פילוסופיה, בישול או כל נושא אחר) צניחה חופשית שייט\קייאקים לונה פארק סרט VIP בסינמה סיטי טרקטורונים ביקור במוזיאון מיני ישראל יאללה חבר'ה, איפה הרעיונות שלכם?

מה אי אפשר לעשות עם בת הזוג?

הכל אפשר ! 1. מקלחת משותפת ארוכה ארוכה 2. צפייה בסרט מושכר עם פופקורן 3. להשתובב ברחבי הבית ולזרוק כריות 4. לקרוא עיתונים ביחד 5. לפתור תשחצים ו/או תשבצים 6. סקס הרבה סקס ועוד קצת סקס 7. לשחק בקלפים/שש-בש/קוביות/מונופול 8. לטייל ביחד ברחוב אחרי האוכל 9. לרחוץ בים ולהשתזף אחרי שמורחים אחד את השני. 10 .לקנות לה מתנה סתם ככה בלי סיבה

למעלה