פרוייקט 100

../images/Emo23.gifפרוייקט 100../images/Emo23.gif

כבר זמן מה שהרעיון מסתובב לי בראש, והנה הגיע הזמן להוציא אותו אל הפועל...
בכל פעם אבחר בעזרתכם נושא אחר ונאסוף יחד 100 (או יותר) עיצות שקשורות אליו, וכך נעשיר את הטאגליינס. אנא קיראו את ההודעות שלפניכם והשדלו לא לחזור על מה שכבר נכתב.
והנושא הראשון: 100 דברים שאפשר לעשות עם בן\ת הזוג:

הדברים הבנאליים:../images/Emo3.gif

1. לראות טלביזיה. 2.לראות סרט. 3.ללכת למסעדה. 4. ללכת לפארק שעשועים או לגן חיות. 5. לעשות פיקניק (בחוץ או בפנים). 6. לטייל על חוף הים (עם או בלי להיכנס פנימה). 7. ללכת לבריכה. 8. לבקר חברים. 9. מסיבה\מועדון. 10. צימר. יאללה, עכשיו להתחיל להפעיל תאים אפורים

הממ

1. יציאה לסרט 2. יציאה לתאטרון או להצגות 3. הליכה למסיבות ביחד 4. טיולי ג'יפים ואין לי מושג מה עוד.... זה מה שקורה שהמון זמן לא נמצאים במערכת יחסים

Akuna Matata

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

בישול - שדורש כל כמה דקות טעימה אחד את הפה של השני
ריקוד - צמוד...צמוד....כולל הסנפת צוואר הדדית
עיסוי - שמנים ארומטיים, ליטופים.. מה שנקרא - לתת לאצבעות ללכת במקומך
מלחמת דגדוגים\כריות - לגלות נקודות תורפה אחד של השניה, חשוב לציין שחובה להפסיק ברגע שאחד הצדדים הופך לכחול <מצחוק>
טיולים - צימרים, חו"ל, פיקניק, קומזיץ, צפון, דרום, בקיץ, בחורף.. פשוט לחקור וליצור יחד המון זיכרונות מתוקים.
הפתעות - אל תאמינו לאלה שלא אוהבים הפתעות, כל אחד אוהב למצוא פתק אהבה מרגש בכיס הבגד, מתנות קטנות ומפנקות.. או כל דבר אחר שעולה על דעתכם שיכול לשמח את הצד השני.
כושר - למה לא? להתאמץ, להתחטב, לעודד והכי חשוב להזיע ביחד... יש יותר טוב מזה?

white piece

New member
akuna - יש יותר טוב מזה...

יש יותר טוב מלהזיע ייחד...לשטוף את כל הזיעה ייחד
והינה לכם רעיון מקורי...כמובן, לא לבטטות
טיול של כמה ימים בארץ. רצוי עם עוד אנשים כי אז הרגעים לבד הופכים נחשקים יותר. גם כושר <ראו לעיל>, גם הזעה <ראו לעיל> ואין יותר מקסים ומהפנט מלשטוף אותה במיי אגם נידח. כמה, כמה קיטשית יכולה בחורה להיות?

דברים "כחולים"../images/Emo9.gif:

1.סקס. 2.מקלחת משותפת. 3. לבקר ביחד בחנות סקס. 4.לראות ביחד סרט פורנו. 5. ערב רומנטי במיוחד-נרות, מוסיקה ופינוקים לאורך הלילה...

שי אלון

New member
קוקיל'ה-איזה ראש כחול

ורק עכשיו נזכרת בדברים הכחולים,זה ישר עלה לי בראש אך התביישתי לרשום.

יש לי רשימה ארוכה של רעיונות.

אבל אני לא כותבת אותם כי אני רוצה לתת לחברי הפורום הזדמנות להפעיל קצת את התאים האפורים.

Naughty Girl1

New member
גרר איזה דברים ../images/Emo99.gif

אוף נו הנוכחות בפורום הזה עושה אותי חרמנית. אני רוצה חבר

SIVANPA

New member
עוד דברים כחולים...../images/Emo111.gif

* למרוח אחד את השניה בסירופ שוקולד/קצפת וללקק.. * לקרוא ביחד ספר של בדיחות כחולות. * לקרוא את הקאמה סוטרא וליישם כמה שיותר תנוחות. * ערב מרתון סקס. * לעשות אחד לשני מופע סטרפטיז. * אמבטיה משותפת עם המווון נרות וקצף. * לצלם סרט כחול. ועכשיו לדברים יותר רומנטיים... * לכתוב מכתבי אהבה. * לקנות מתנות קטנות ככה סתם, רק בגלל שאת אוהבת אותו. * לישון ביחד מחובקים כל הלילה. * להכין ארוחה רומנטית לאור נרות. * לטייל יחפים על החוף. * לדבר. * לצחוק ביחד על שטויות. * לנסוע לחופשה בצימר. * לדאוע לו/לה כשהוא/היא חולה. * לשלוח SMS על הבוקר כדי שיהייה לו/לה יום מקסים! * להתנשק המוווון. * לעשות קניות ביחד. * לשתות שוקו חם בחורף מתחת לפוך. * לצאת לפיקניק בפארק. * להוציא אותו/ה לארוחת צהריים באמצע היום.

linu2

New member
הדברים הפשוטים

והכי טובים עבורי:
לישון ביחד.
להתרחץ ביחד.
להתחבק המון.
נסיעות ארוכות.

תגובה

אפשר לראות אתה סרט, אפשר לנסוע אתה לים, אפשר לשוט אתה בירקון, אפשר לעשות אתה פיקניק, ואפשר להכין אתה ארוחה רומנטית.

סמלת

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo3.gif

לישון בכינרת ביחד
לישון באיזה חוף ים ביחד
להיות בסופרלנד
להיות בלונה פארק
להיות בלונה גל
להיות בשפיים
לעשות קייאקים
לעשות רפטינג
לעשות טיול טרקטרונים
לעשות קניות ביחד - הכי מצחיק בארץ
"לעשן" ביחד...
לאכול גלידה אחת ביחד
לשיר אחד לשני קריוקי בפרהסיה
וכו' כו'....חסר?!

על האש

New member
אם יש שני גו'יסטיקים

לשחק בסוני פלייסטיישן 2 (עוד מעט 3) ביחד
.

girl12341

New member
../images/Emo6.gif

גם אני אוהבת לשחק בפלייסטיישן עם בן הזוג! כנראה שזה בגלל שאני תמיד מפסידה, ורק בחורים נותנים לי לנצח בשביל לשמח אותי

../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif

ללכת לארועים ביחד (חתונות וכו')
לרכב על אופניים יחד.
לרקוד
לנסוע לטיולים בארץ ובחו"ל.
לצפות בסרק וידאו בבית.
להתחבק
להתנשק
לשחק תופסת
לשחק מחבואים
לעשות סנפלינג
לדבר בטלפון/סלולרי
לקנות בגדים ונעלים ביחד.
לנסוע ברכבת ביחד.
לנסוע במכונית ביחד.
לנקות את הבית ביחד
לשמוע מוסיקה
לגלוש באינטרנט

מנצל"ש לבדיחה נחמדה...

שפן אחד רץ ביער, פתאום רואה את הפיל שותה וודקה, אומר השפן לפיל:"פיל, פיל, עזוב אותך וודקה, סתם הורס את הכבד, בוא נרוץ נעשה שרירים נזיע קצת...." חושב הפיל ואומר "וואלה, אתה צודק" ומצטרף אל השפן. אצים רצים השפן והפיל ולפתע נתקלים בג'ירפה מעשנת ג'וינט. אומר השפן לג'ירפה: "ג'ירפה, ג'ירפה, למה לך לעשן את הדבר הזה? סתם הורס את השכל. בואי רוצי איתנו, נעשה שרירים, נזיע קצת..." חושבת הג'ירפה ואומרת "וואלה, אתה יודע מה? מתאים....." אצים רצים כולם ביחד ונתקלים בקוף שמזריק, אומר לו השפן: "קוף, קוף, עזוב אותך מהחרא הזה, סתם דופק את המוח, בוא תרוץ איתנו, נעשה שרירים, נזיע קצת..." אומר הקוף: "אתה יודע מה? שיחקת אותה" זורק את המזרק ומצטרף לחבורה... אצים רצים כל החבורה ביער ולפתע נתקלים בזברה שניה לפני שבולעת את הטריפ אומר לה השפן: "זברה, זברה, למה לך את הגועל נפש הזה? בואי, רוצי איתנו נעשה שרירים נזיע קצת..." חושבת הזברה ואומרת לשפן: "אין כמוך בכל גן החיות, וואלה אתה צודק" אצים רצים כל החבורה ביער לפתע נתקלים באריה. אומר השפן לאריה: "אריה, אריה, עזוב אותך מהחשיש הזה, סתם קורע את הנפש, בוא, רוץ איתנו, נעשה קצת שרירים וכמובן נזיע קצת..." פתאום קופץ האריה על השפן וקורע אותו מכות. כל החבורה מנסים להרגיע את האריה ומנסים להסביר לאריה שהשפן רוצה את טובתו. כלום לא עוזר והאריה בשלו, ממשיך להכות את השפן. לאחר מספר דקות נרגע האריה ונשכב. שואלים אותו שאר החיות למה עשית ככה לשפן המסכן? אומר האריה: "די ! חאלס ! נמאס מימנו !!! כל בוקר הוא לוקח אקסטזי ומריץ לי את כל היער..."

למעלה