הי...מה לדעתכם

s h i r k u s h

New member
שאלה יפה ../images/Emo13.gif

השוואה לאקסים קודמים, ציפיית יתר שדברים שצד אחד רוצה שיקרו והצד השני לא רואה זאת.

galit3880

New member
אני חושבת ...

נתקלתי בכל המקרה הזה רק אתמול ... שאחד שיצאתי איתו אמר לי שהוא לא מעוניין .... ובחיי נתקלתי בכמה שאני לא הייתי וכמה במובן ההפוך ... מה זה ??? מאיפה זה בא ??? יש כל מיני תאוריות : ** אחד אנחנו לא מוכנים יצאנו מקשר ארוך והלב עדיין לא שלם עם עצמו ** אנחנו רצים עם הקשר שבמגיע כי בא לנו שידעו לאהוב אותנו אך אחרי תקופה שאנחנו כבר נאהבים אנחנו קולטים שזה לא הבחור או הבחורה . ** ועוד משהו זה ... שאנחנו לא אוהבים את המראה החיצוני ובהתחלה אנחנו מתפשרים ואז רואים מה יהיה ... ולא מצליחים להתגבר על זה ונפרדים זה מה שנראה לי לבנתיים בכל מקרה שיהיה לכם שבוע טוב

tutifruti82

New member
טעויות נפוצות?!

אני חושבת שאין טעויות נפוצות, אי אפשר לעשות הכללה גורפת. בגדול, הכל תלוי ביחס של בני הזוג אחד לשני, בהקשבה לשפת הגוף האחד של השני- היא אומרת הרבה, בציפיות, וברמת התקשורת. כל אלה...במידה והם לוקים בחסר/לקויים...יכולים להביא לסיום של קשר.

אני אישית

התפרצתי קצת על החבר החדש שלי כי הוא ממש ממש ממש ממש אבל ממש עיצבן אותי, ולמרבה הפלא זה גרם לו להחליט שאנחנו לא מתאימים (בשילוב עם עוד כמה גורמים שלא ממש היו קשורים אליי)

נכנסים מיד למיטה בפגישה ראשונה

וזהו שמי החדש מהיום במקום ענתלה35 היחידה. תתחדשי ענת.

למעלה