הצעת נישואין

ranhaimon

New member
הצעת נישואין

אני צריך עזרה. אני רוצה להציע נישואין לחברה שלי אני צריך הצעות

מממ...

באיזה כיוון? בכיוון האינטימי-לקחת למקום רומנטי ולהציע (או אולי למקום מיוחד מהעבר שלכם...) או אולי-בהופעה, בשלט חוצות?

פשוט

תציע לה תוך גלישה ברכבת הרים בלונה פארק. למקרה שהיא תסרב, זה פותח בפניך גם את האופציה לומר לה: אז בבקשה תצאי מהרכב עכשיו!

אפשר גם

אחרי סקס. "מתוקה שלי, היה סקס נפלא. תתחתני איתי?" ויש גם הדברים הסטנדרטיים: ארוחה רומנטית במסעדה רומנטית, אתה יורד על הברכיים ומבקש, היא אומרת כן, ואז פורצת פנימה להגת מנגנים מקסיניים (איפשהוא אתה גם צריך לתת לה טבעת ארוסין מהממת כחלק מהטקס) ואם לא בא לך לרדת על הברכיים, אפשר לארגן מכונת לייזר שתכתוב על תקרת המסעדה "רוחמה, התינשאי לי?" טוב, אחרון לסיום. הייתי בערד בתצפית לכיוון המדבר. על ההר ממול היה רשום באבנים: רותי התנשאי לי? חתיכת פרוייקט...

מזכיר לי סיפור אמיתי על עמיתה לעבוד

היא ובעלה כיום התקלחו , והיא עסקה לה בפעילות אוראלית נמרצת .. באמצע האקט היא שואלת "תתחתן איתי ?" ממש דחקה אותו לפינה .......

refael ruso

New member
../images/Emo49.gif

לכתוב בכתובת אש על גבעה (מומלץ ליד הים)- התנשאי לי.. עם השם שלה לשכור כדור פורח ולרחף מעל הכתובת ברגע שהיא רואה את הכתובת, תרד על הברכיים ותוציא את הטבעת אפשר להוסיף מוסיקת רקע לאוירה מתאימה

Kitchu

New member
אהבתי...

אני אהבתי את הפרסומת של בנק לאומי... תביא לה 9 טבעות מעפנות ואז בעשירית תוציא את האמיתית. אני מעדיפה את הפשוט והסטאנדרטי. שמעתי גם על סיפור בו הם היו בחו"ל והיו בתוך גלגל ענק, אבל במקום כיסאות היו שם קרוניות, הוא ביקש מאיזה זוג לצלם את הכל , והציע לה שם... על 2 ברכיים וטבעת אחת. פשוט ויפה. בהצלחה בכל אופן!

Rim9

New member
הצעת נישואין

תלוי מה אתם אוהבים לעשות. לדוגמא: אם אתם אוהבים לטייל, אתה יכול ללכת אתה לטייל ולהציע לה נישואין בשקיעה על פסגת הר, או על חוף הים. אם אתם אוהבים לאכול מאכלי גורמה, אתה יכול להכין לה בהפתעה ארוחת ערב, כאשר הבית מעוצב בתאורה רומנטית, עם מוסיקת רקע מתאימה, ואז... באופן אישי אני חושבת שעדיף להציע באינטימיות של שניכם, אבל יש מי שאוהבים לעשות זאת בצורה יותר בומבסטית. פעם קבלתי שרשרת במרומי פסל החרות (כן, במהלך טיול לארה"ב) והבחור אמר לי שהשלב הבא יהיה טבעת, אם אני רק רוצה.

הצעה רומנטית../images/Emo36.gif

קודם כל המון מזל טוב... מאחלת לך רק טוב:) ובאשר להצעה... אז בן דוד של חברה שלי הציעה לחברה שלו על הגג של מיגדלי עזריאלי... הוא קנה שושנים ועל הרצפה הוא הכין מהשושנים לב ענקי , הכל היה מואר בנרות שהובילו מפתח הכניסה אל הלב המרכזי, ובמרכז הלב עמדו שניהם,הוא כרע ברך מתחת לאורו של הירח והנרות והציע לה נישואים... אני ראיתי את התמונות שצילמה אחותו שהיתה שם וארגנה את הכל, פשוט מדהים!!!! בכל אופן, מה שלא תבחר.. שיהיה בהצלחה!!

נ ו ל י 1

New member
סתם רעיון!

תכין חולצה שרשום עליה "התנשאי לי אהובה התהייה לי לאישה"... ותתני לי את ידך ולנצח השאר לצידך(נסחפתי..) ותלבש אותה יום אחד! בהצלחה ומזל טוב!

ערנארן

New member
קודם כל

עדיף להשקיע את מירב המאמצים בנישואים ולא בהצעת הנישואים. ואם אתה ממש מת על הבחורה שלך ואתה רוצה להשקיע גם בזה וגם בזה אז תצאו לטייל תדברו קצת... ואז תגיד לה. לא חייב להשכיר מטוס או איזה שלט חוצות.וזה בגלל שאם האהבה שלכם אמיתית אז לא צריך את כל השטויות האלה... ואם היא לא אז אתה כבר תדע כי היא תעשה לך פרצוף חמוץ ותגיד לך :ככה אתה מציע לי נישואים?! אתה לא מתבייש?!

אם אתה מכבד אותה

חכה לרגע אינטימי/ רומנטי ותיזום שיחה, שבמהלכה תעלה את עניין הנישואין. שוחחו על זה יחד. אל תדחוף לה טבעות באוכל ואל תעשה לה הצגות שמתאימות לקומדיות רומנטיות. דברים כאלה מונעים ממנה את האפשרות להתלבט, לחשוב, ולהחליט בדעה שקולה. אז לסיכום - רק שיחה, לא הצגה.

../images/Emo41.gifהשירשור נכנס לטאגליינס../images/Emo41.gif

אז כל מי שיש לו רעיונות ו\או חוויות מוזמן לשרשר לכאן

angel202

New member
הצעה מדליקה ../images/Emo62.gif

קח אותה לצניחה חופשית צניחת טנדם שהיא קשורה למדריך ולמטה במשטח נחיתה תרשום "____ התינשאי לי?" שהיא תצנח היא תראה את זה ואתה תחכה לה למטה במשטח אגב ממולת בחום מרכז צניחה בפרדייז זה ליד נתניה... תוכל אם תרצה לקפוץ במקביל אליה עם מדריך נוסף כמובן מה גם שבתוספת תשלום אפשר לתעד את הצניחה והכל על ידי צלם - צונח רעיון נחמד בעיני... (אלא אם כן יש לכם רשיון צניחה ואז תוכלולצנוח לבד - אבל לא נראה לי שיש...) שיהיה המון בהצלחה ו - מזל טוב אשמח לשמוע מה בחרת לעשות בסוף... טל

angel202

New member
עוד הצעה נחמד... ../images/Emo41.gif

מסרט ... קח אותה טובה ממולץ זו בעזריאלי הם ממוחים בקטעים האלה... הזמן 2 כוסות יין ובכוס שלה תשים את הטבעת בסיום השתיה היא תראה אותה... או ש... הודעה בעיתון שהיא קוראת ... אפשר עיתון לאישה ידיעות מעריב וכ' אני אחשוב על עוד רעיונות...

למעלה