מחפש רעיון ליום הולדת של אישתי

zohar1313

New member
עדין מחפש רעיון ליום הולדת לאישתי

אני מחפש רעיון מיוחד במינו לדוגמא: טיסה בכדור פורח - אל תחפשו - יש אחד בלבד בארץ שהביאו אותו לתוכנית בערוץ הילדים אבל אין לו אישור טיסה בגלל המצב הביטחוני כאן בארץ. טיסה במטוס עם טיס פרטי - כבר עשינו שחיה עם דולפינים במפרץ אילת - כבר עשינו מצנח רחיפה - עשינו צניחה חופשית - מפחיד מידי יום כיף ביער עם מדריך צמוד עשינו. ספארי לילה - רעיון אדיר אבל אין עכשיו כי קר מידי בלילה יום פינוק וכיף כולל טיפולים וכל הבלללה עשינו. אני נואש ויום ההולדת שלה מתקרב- אינני רוצה לקנות לה מתנה אני רוצה רעיון חוויתיומיוחד אשמח אם תיעצו לי כל עצה תתקבל בברכה

Snoopy2612aj

New member
מממ... אהבתי את הרעיונות שלך...

ולא יודע למה, יצא לי לחשוב כרגע על מסלול ג'יפים לכיוון ים המלח, ושהייה סוף שבועית שם... או בכלל, איזה טיפול ספא כזה, מסאג'ים וכל הדברים המצורפים לזה, ובמקום יפיפיה שזה עין גדי...

zohar1313

New member
תודה על הרעיון אבל...

אני דתי כך שלצערי כל מה שנוגע לסוף שבוע נופל. בכל און תודה

שאנל23

New member
מזל טוב בשמי...

במרינה הרצליה יש יאכטה שעושה שיט לילי(כל הלילה) פלוס ארוחה רומנטית ועוד דברים .קראתי את המודעה שלהם בעיתון ..נשמע אחלה.

טיסה בכדור פורח יש בטורקיה....

אבל אתה תצטרך לעשות טיול בחו"ל וזה נראה לי יותר מידי ליומולדת....עדיף לשמור את זה ליום נישואים....

refael ruso

New member
אם כבר אתה הולך רחוק עם המתנה

זאת אמנם לא העונה, אבל רק מהסיבה הזאת הייתי טס אין דרך יותר טובה ורומנטית לחגוג יום הולדת (מנסיון) 3 ימים בסיציליה שבאיטליה- אי המפיונרים (לא לדאוג, כולם עברו לצפון) הטיסות לא יקרות עכשיו. מלונות 4 כוכבים הם ברמה של 5 בארץ- (טיפ) ניתן לשכור רכב קטן (לא יקר) ולעשות טיול להרים הגבוהים והמושלגים, הנוף עוצר נשימה. ווו..מוכרים שם את הפיצה הטובה ביותר בעולם- לכל מי שאוהב אוכל אטלקי. יש גם כמה מסעדות בנוסח הישן של אטליה שנמצאות על הים (מדהים) המחייה זולה יחסית לארופה, הבשמים והאלכוהול הם הזולים בארופה. אני טס לשם כמעט כל שנה, אם תרצה עוד טיפים בנוגע למקום רק תבקש. שיהיה לה מזל טוב מכל הלב

refael ruso

New member
אם כבר אתה הולך רחוק עם המתנה

זאת אמנם לא העונה, אבל רק מהסיבה הזאת הייתי טס אין דרך יותר טובה ורומנטית לחגוג יום הולדת (מנסיון) 3 ימים בסיציליה שבאיטליה- אי המפיונרים (לא לדאוג, כולם עברו לצפון) הטיסות לא יקרות עכשיו. מלונות 4 כוכבים הם ברמה של 5 בארץ- (טיפ) ניתן לשכור רכב קטן (לא יקר) ולעשות טיול להרים הגבוהים והמושלגים, הנוף עוצר נשימה. ווו..מוכרים שם את הפיצה הטובה ביותר בעולם- לכל מי שאוהב אוכל אטלקי. יש גם כמה מסעדות בנוסח הישן של אטליה שנמצאות על הים (מדהים) המחייה זולה יחסית לארופה, הבשמים והאלכוהול הם הזולים בארופה. אני טס לשם כמעט כל שנה, אם תרצה עוד טיפים בנוגע למקום רק תבקש. שיהיה לה מזל טוב מכל הלב

seeyou

New member
חיים שכאלו...../images/Emo22.gif-מסיבת הפתעה!

חבר שלי הזמין את החברים שלה מהילדות... הוא הכין במחשב סרט על החיים שלה כולל ברכות של כול המשתתפים וסיפורים שנשכחו(?!) ממנה...

יעזור אם תיתן לנו קצת כיוון

לגבי מה כבר נתת ומה היא אוהבת
בנוסף-חפש בטאגליינס את השירשור על מתנות-הוא בהחלט מומלץ!

למעלה