מצטער שאני מתפרץ ככה.... :)

F a l k o r

New member
מצטער שאני מתפרץ ככה.... :)

היי חדש כאן אבל מדפדוף קצר בדפי הפורום הבנתי שזה המקום לבלות בו קצת כשאוהבים... אז חשבתי לי להציע מועמדות :) מקווה שיש כאן מקום לעוד לב מאושר... רציתי גם להתייעץ קצת, ואולי לספוג רעיון או שניים-- אז יש לי את מיה שלי, שאותה אני אוהב מעבר למה שכל המילים בעולם יכולות לתאר. היא הקשת בשמיים שלי, בלעדיה כל צבעיי הופכים לאפור. אין לי דרך לתאר לכם כמה טוב לי איתה, כמה טוב לנו יחד, אז אני אפסיק כאן במקום לייבש אתכם שעות... שאלתי- יש לנו בעוד חודש 1/2 שנה יחד... אנחנו זוג שכל יום זה חג אהבה בפני עצמו, כל הזמן מפנקים ומפתיעים, בלי סיבות, וגם-כשיש- אז עם... ואני ממש רוצה לעשות משהו מפתיע(ורומנטי, כי כזה אני) הפעם!! יש לי כל מיני רעיונות, מטיסה בכדור פורח, דרך האכלת בוקר בספארי ועד שינוי שם של כוכב... ובתכל'ס, אין לי מושג!!! תקציב לא מהווה עניין מהותי, ומצד שני, לא לקנות לה רכב או בית(למרות ש-טפו טפו טפו- גם זה יגיע עם הזמן...). אז מה דעתכם? ובבקשה, לא רעיונות נדושים, כי עשינו כבר המון, ואני רוצה שזה יהיה משהו מיוחד, מטורף, ורומנטי... כזה שזוכרים לשנים אח"כ! אז מה דעתכם? מה הייתם רוצים לעשות ל/עם מישהי שאתם כל כך אוהבים? או אולי משהו ששמעתם שמישהו עשה, ונראה לכם שוס? כל רעיון, ולו המופרע ביותר, יתקבל בברכה!! רק סייג אחד- מה שזה לא יהיה, אני רוצה שנעשה אותו ביחד, אז לא מצנחי רחיפה או משהו שבו כל אחד לעצמו עם מדריך.... תודה רבה לכל מי שיסייע/תסייע!! שלכם, נדב שאוהב את מיה שלו מאוד!

iris k

New member
לא בדיוק ביחד אבל בעיניי ממש חמוד

שמעתי פעם על איזה כדורגלן שביומולדת הציעה לחברה שלו נישואין, אבל לא חייב לעשות את זה עם טבעת... עם סתם מתנה... בקיצר, הוא מילא חדר ב500 פרחים ו500 בלונים ואמר לה שבאחד מהם יש מתנה. אז היא הייתה צריכה לשבת על כל בלון ולפוצץ... קיטשי אבל לי זה נשמע ממש נחמד. אתה יכול לעשות מזה מן משחק. כמו חפש את המטמון. לשים בתוך הבלונים מלא דברים, גם חלקים של פאזלים שביחד מרכיבים נגיד פתק שאומר לאן הולכים, מה הולכים לעשות, כרטיסים לאנשהו. נראה לי שאני הייתי שמה בכל בלון (טוב לא כל אחד, זה 500) משהו קטן. ממתק, עגיל, צמיד, פרח, כרטיסים, תמונה של שנינו ביחד. דברים קטנים. אני ככ אוהבת לעשות דברים כאלה... עצוב שאין במי להשקיע עכשיו :( תסעו לאנשהו... תמיד מצליח :) תעדכן על מה החלטת בכל מקרה

F a l k o r

New member
רעיון ממש סבבה.... אבל

כבר עשינו יחד כמה הפתעות בלונים, ואני לא רוצה "לשדרג" משהו שכבר עשינו, אני רוצה ללכת על משהו מקורי לגמרי.... אבל זה ממש אחלה רעיון!! תודה :) אוף....... רק נוספים לי עוד ועוד רעיונות, אבל שום דבר לא נתפס לי בראש....

lulit

New member
מעשה שהיה כך היה

האיש שלי הפתיע אותי בסופ"ש רומנטי בפראג. הוא בנה איזשהו סיפור על כך שהוא חייב לטוס לחו"ל מטעם העבודה (דבר שקורה די הרבה), וכשהגעתי אתו לשדה התעופה, הוא הוציא זוג כרטיסי טיסה. מיותר לציין שזו ההפתעה הכי גדולה שעשו לי בחיים. בילינו שלושה ימים קסומים בעיר רומנטית להפליא.

F a l k o r

New member
עובדות החיים :(

אני בן 23 היא בת 17 אני סטודנט, היא תלמידת תיכון..... אין מצב לחו"ל..... וצימר בצפון אני עושה לה ביומולדת שחל חודשיים אח"כ.... אבל זה באמת נשמע משהו מדהים, אין ספק... מאושר בשבילך שאתם כ"כ אוהבים!!

lulit

New member
רעיון אחר

מה דעתך על ארוחת גורמה בבית?? יש אפשרות להזמין שף הביתה שיכין ארוחת גורמה. הוא מביא איתו הכל (כולל סכו"ם).

F a l k o r

New member
וואו אני ממש קשה....

אני מצליח לעצבן את עצמי לפעמים..... מצטער שאני פוסל רעיונות, הם באמת נפלאים!! אני הייתי שף, והכנתי לה כבר כמה ארוחות וגם היא לי... אז ירדתי מאוכל הפעם....

רעיון

תזמין לבית שלה מיסטיקאית/ פותחת בקלפים/ סקסולוגית או כל מיני כאלה אנשים שבאים להרצות ולהדגים און ליין. אפילו תעשה לה הפתעה בבית שלה עם כל החברות שלה וכשהיא תיכנס גם כל החברה שלה יהיו וגם תזמין לה אחת מאלה שכתובות למעלה.או שבלי החברות...

F a l k o r

New member
היא לא אוהבת כאלו....

רציתי לקחת אותה לקוראת בצבעים שיש ליד צפת והיא שללה לגמרי..... וזה לחצי שנה שלנו, לא הבנתי למה להזמין עוד אנשים?....

stinkerbell

New member
אחחחח איזה פשוש! ../images/Emo140.gif ../images/Emo3.gif

אני שמחה לדעת שעדיין נותרו בחורים כאלו בעולם
שמחה לשמוע על האהבה הכל כך גדולה שלכם - מי יתן ורק תגדל ותגדל
ועכשיו לעניין העיקרי:
ככה, הייתי מציעה לשניכם לשכור סוסים ולצאת לטיול לאור הירח על חוף הים (כן, כן, זה אפשרי, וזה רומנטי בטירוף
) כמו כן, כבונוס, אתם תמיד יכולים לרדת מהסוסים לאיזה פיקניק לילי חמוד
המון המון המון המון בהצלחה ומזל טוף
אם תרצה לשמוע עוד פרטים לגבי טיול שכזה, תפנה אליי במסרים
(זה מה שקורה כשמסתבכים עם אשת סוסים אמיתית
מוהאהאהא!
לא, לא, אל תבהל
אני לא נושכת... רק קצת בועטת, אבל אפשר להסתדר גם עם זה
)

הדס100

New member
זה כל כך יפה... מחכה שיקירי יחזור

ממילואים וגם לעשות לו משהו... החלק עם הבלונים נשמע נחמד...

שלוק29

New member
היי רומנטיקן

אני חולה על הטבע... קח תרמיל תכניס לתוכו נרות שמנים קטורת וכו וצא איתה בליל ירח (אמצע של כל חודש עיברי) למקום קסום דרומית לירוחם ושמו עין עובדת ירידה רגלית קצרה לאור הירח ואתם מגיעים לבריכת שחיה קטנה ומפל מושלם... את השאר אני משאיר לדמיון שלך! מנסיון.. זה לילה בלתי נשכח

שלוק29

New member
היי רומנטיקן

אני חולה על הטבע... קח תרמיל תכניס לתוכו נרות שמנים קטורת וכו וצא איתה בליל ירח (אמצע של כל חודש עיברי) למקום קסום דרומית לירוחם ושמו עין עובדת ירידה רגלית קצרה לאור הירח ואתם מגיעים לבריכת שחיה קטנה ומפל מושלם... את השאר אני משאיר לדמיון שלך! מנסיון.. זה לילה בלתי נשכח

refael ruso

New member
אין כמו מסאז טוב ובריא

סעו לספא הקרוב לביתך, תעשו אמבטיית בוץ, טיפול יופי עם שמנים מיוחדים וקרמים, מסאז טוב במשך שעה ולקינוח ולדובדבן שבקצפת ג'קוזי וסאונה יבשה בשביל להרגע ולהתחיל חיים חדשים מהתחלה אחרי כל זה, אל תתפלא אם היא תרד על הברכיים ותציע לך נישואין.

T i g r e s s

New member
שרשור שצריך לשמור!!!

הרעיונות שכתבו כאן מעולים! אולי תכתוב קצת על מה שכבר עשיתם אחד לשני. תפרה גם אותנו קצת!!! דרך אגב, אני אוהבת את השמות של שניכם!!!

F a l k o r

New member
תודה, וכמה רעיונות-זהירות, יצא ארוך

אהמממממממ לקחת המון דפי A4, לקפל לשמיניות, ולגזור מלבנים קטנים. להגיע לפחות ל101 כאלו. על כל אחד מהם לכתוב סיבה קטנה, אישית לגמרי, למה אתם אוהבים(ברור שיש הרבה יותר מ101, פשוט זה מספר נחמד לדעתי). אני עשיתי את זה בלי סיבות רטוריות(דברים נדושים), אלא באמת דברים שרק אני והיא נבין. את הכל שמתי בקופסא(הפנינג, 15.90 ש"ח), פיזרתי פוטפורי מסביב, עטפתי בסרט מתנה והבאתי לה. דוג' למתנה בלי אירוע, סתם התחשק לי לעשות לה משהו. חוץ מזה, יש גם ערב חושים, 5 מתנות לחמישה חושים, כל אחד בהקשר שלו. מכתב בדואר ישראל- נשמע דבילי, אבל תכל'ס- מתי בפעם האחרונה ראיתם את שמכם על מכתב שהוא לא רשמי(צו, לימודים, פרסומות וכו')? עושה ממש כיף. כרטיסים להופעה שהיא אוהבת- עוד שבועיים הולכים לריטה, מקווה שאני אצליח לשרוד ערב שלם... :) בובות קטנות, פרח.... ערכת הישרדות- תיק עם כל מיני מתנות קטנות וחמודות, ושוקולדים בשאר המקום שנותר פנוי.... לא חסר, העיקר שאוהבים. הרעיונות נובעים מהאהבה, ולא להיפך. לגבינו---- אני לא רוצה לפוצץ במתנות נורא נורא יקרות, כי היא לא עובדת לפרנסתה(עדיין בגיל שלוקחים מאמא-אבא), ואני לא רוצה להביך במשהו יקר מדי, כדי שלא תרגיש חייבת... יש לי כ"כ הרבה רעיונות, שאני פשוט לא מצליח לבחור!! אני אגיד מהם, ונעשה הצבעה דמוקרטית(כל אחד שיכתוב את המספר המועדף עליו ומה שיזכה להכי הרבה ייבחר- אולי:) : 1)כוכב על שמה- יש כזה דבר, ולקנות לה גם טלסקופ קטן איתו, ואז לקחת אותה בליל כוכבים, לתת לה את הטלסקופ, אח"כ את התעודה עם שם הכוכב, ולאחל שהלוואי ותאיר מלמעלה על כל האוהבים בעולם, כמו שהאירה עליי בחצי שנה האחרונה... 2)טיסה ליום- בשדה דב, טייס מלמד אותה איך מפעילים מטוס, ואז היא טסה לבד 1/2 שעה ואני מאחורה מוחא כפיים... מוטו- לך, שלקחת אותי לעננים... 3)סיור+טעימות במפעל שוקולד- למישהי הכי מתוקה בעולם!! 4)יום כיף וטיפולים.... זה פשוט כיף, אז אפילו אין לי מוטו בינתיים :) אהממממממ..... זהו הגדולים, יאללה להצביע!!!

T i g r e s s

New member
../images/Emo6.gif הכל נשמע מעולה!

טיסה - זה אחלה. אני גם מטיסה קצת לפעמים... אבל מי שיושב מאחורה סובל קצת בגלל המומנט, אז אם אתה לא בטוח שלא תצא מזה ירוק ועם בחילה
לא הייתי הולכת על זה, כדי לא לקלקל. יש טיסות רומנטיות ליליות, שמסדרים לכם עם מטוס קצת יותר גדול, אתם יושבים יחד, אוכלים במסעדה בראש פינה וחוזרים.
מפעל לשוקולד - אחלה! אני מכורה לשוקולד!!!
ספא - רעיון מצויין! אפשר לעשות מסאג' זוגי, ג'קוזי, יין טוב, תותים, שוקולד...
הכוכב - רעיון נחמד. אבל השאר יותר!

F a l k o r

New member
וואלה, הפתעתם אותי

מה, ככה נבחר יום כיף? הקטע הוא שהיא מרשה רק לי לעשות לה מסאז', היא לא כ"כ מתלהבת לרעיון שאחרים יגעו בה(ניסיתי לברר כבר), אז אני לא רוצה לבאס אותה... אוף אני מסתבך!! מכירים איזה מפעל שוקולד בארץ? איך יוצרים קשר עם מקס ברנר, או איזשהו מקום אחר? והאמת אני חשבתי שהכי יתלהבו מהקטע של הכוכב... כנראה שזה לא זה :( רציתי דווקא שהיא תטיס, טיסה בשמי הארץ לראש פינה זה יקר פלצות(כ 2000 ש"ח), וכשהיא מטיסה 1/2 שעה זה 600 ש"ח, כך שההבדל(ומי שעקב מבין למה הנימוק הפיננסי) ברור... חוץ מזה להטיס לבד נראה לי חוויה מטורפת. ומצד שני, אני בן, וזה מטוס, ברור שאני אתלהב!! בנות, היה מלהיב אתכם להטיס, או שזה לא הקטע הרומנטי המועדף עליכן? אשמח לדעתכן/ם!!

fluppster

New member
זה דווקא נראה מדהים להטיס........

אבל זה פחות רומנטי. תראה, אם היא תתלהב אז זה לא ישנה, כי העיקר שהיא תהנה, אבל רומנטיקה זה משהו שעושים בשניים. אז אם אתה מוכן להתפשר על משהו פחות רומנטי אך בהחלט חווייתי- לך על הטיסה. נסה ליצור קשר עם מפעל עלית, אין לי מושג איך. אולי יש להם אתר אינטרנט.

למעלה