לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'מצטער שאני מתפרץ ככה.... :)'
מצטער שאני מתפרץ ככה.... :)
<< ההודעה הנוכחית
17/11/2003 | 21:36
42
410
היי
חדש כאן
אבל מדפדוף קצר בדפי הפורום הבנתי שזה המקום לבלות בו קצת כשאוהבים...
אז חשבתי לי להציע מועמדות :)
מקווה שיש כאן מקום לעוד לב מאושר...

רציתי גם להתייעץ קצת, ואולי לספוג רעיון או שניים--
אז יש לי את מיה שלי, שאותה אני אוהב מעבר למה שכל המילים בעולם יכולות לתאר. היא הקשת בשמיים שלי, בלעדיה כל צבעיי הופכים לאפור. אין לי דרך לתאר לכם כמה טוב לי איתה, כמה טוב לנו יחד, אז אני אפסיק כאן במקום לייבש אתכם שעות...
שאלתי- יש לנו בעוד חודש 1/2 שנה יחד... אנחנו זוג שכל יום זה חג אהבה בפני עצמו, כל הזמן מפנקים ומפתיעים, בלי סיבות, וגם-כשיש- אז עם...
ואני ממש רוצה לעשות משהו מפתיע(ורומנטי, כי כזה אני) הפעם!!
יש לי כל מיני רעיונות, מטיסה בכדור פורח, דרך האכלת בוקר בספארי ועד שינוי שם של כוכב...  ובתכל'ס, אין לי מושג!!!
תקציב לא מהווה עניין מהותי, ומצד שני, לא לקנות לה רכב או בית(למרות ש-טפו טפו טפו- גם זה יגיע עם הזמן...).

אז מה דעתכם?
ובבקשה, לא רעיונות נדושים, כי עשינו כבר המון, ואני רוצה שזה יהיה משהו מיוחד, מטורף, ורומנטי... כזה שזוכרים לשנים אח"כ!
אז מה דעתכם?
מה הייתם רוצים לעשות ל/עם מישהי שאתם כל כך אוהבים?
או אולי משהו ששמעתם שמישהו עשה, ונראה לכם שוס?
כל רעיון, ולו המופרע ביותר, יתקבל בברכה!!
רק סייג אחד- מה שזה לא יהיה, אני רוצה שנעשה אותו ביחד, אז לא מצנחי רחיפה או משהו שבו כל אחד לעצמו עם מדריך....

תודה רבה לכל מי שיסייע/תסייע!!
שלכם,
נדב שאוהב את מיה שלו מאוד!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'לא בדיוק ביחד אבל בעיניי ממש חמוד'
לא בדיוק ביחד אבל בעיניי ממש חמוד
17/11/2003 | 22:05
1
80
שמעתי פעם על איזה כדורגלן שביומולדת הציעה לחברה שלו נישואין, אבל לא חייב לעשות את זה עם טבעת... עם סתם מתנה...

בקיצר, הוא מילא חדר ב500 פרחים ו500 בלונים ואמר לה שבאחד מהם יש מתנה. אז היא הייתה צריכה לשבת על כל בלון ולפוצץ... קיטשי אבל לי זה נשמע ממש נחמד.

אתה יכול לעשות מזה מן משחק. כמו חפש את המטמון. לשים בתוך הבלונים מלא דברים, גם חלקים של פאזלים שביחד מרכיבים נגיד פתק שאומר לאן הולכים, מה הולכים לעשות, כרטיסים לאנשהו.

נראה לי שאני הייתי שמה בכל בלון (טוב לא כל אחד, זה 500) משהו קטן. ממתק, עגיל, צמיד, פרח, כרטיסים, תמונה של שנינו ביחד.
דברים קטנים.

אני ככ אוהבת לעשות דברים כאלה... עצוב שאין במי להשקיע עכשיו :(

תסעו לאנשהו... תמיד מצליח :)

תעדכן על מה החלטת בכל מקרה
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'רעיון ממש סבבה.... אבל'
רעיון ממש סבבה.... אבל
17/11/2003 | 22:20
54
כבר עשינו יחד כמה הפתעות בלונים, ואני לא רוצה "לשדרג" משהו שכבר עשינו, אני רוצה ללכת על משהו מקורי לגמרי....

אבל זה ממש אחלה רעיון!! תודה :)

אוף.......
רק נוספים לי עוד ועוד רעיונות, אבל שום דבר לא נתפס לי בראש....
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'מעשה שהיה כך היה'
מעשה שהיה כך היה
17/11/2003 | 22:41
5
72
האיש שלי הפתיע אותי בסופ"ש רומנטי בפראג. הוא בנה איזשהו סיפור על כך שהוא חייב לטוס לחו"ל מטעם העבודה (דבר שקורה די הרבה), וכשהגעתי אתו לשדה התעופה, הוא הוציא זוג כרטיסי טיסה.
מיותר לציין שזו ההפתעה הכי גדולה שעשו לי בחיים. בילינו שלושה ימים קסומים בעיר רומנטית להפליא.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'עובדות החיים :('
עובדות החיים :(
17/11/2003 | 22:44
4
57
אני בן 23
היא בת 17
אני סטודנט, היא תלמידת תיכון.....

אין מצב לחו"ל..... וצימר בצפון אני עושה לה ביומולדת שחל חודשיים אח"כ....

אבל זה באמת נשמע משהו מדהים, אין ספק...
מאושר בשבילך שאתם כ"כ אוהבים!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'רעיון אחר'
רעיון אחר
17/11/2003 | 22:48
3
56
מה דעתך על ארוחת גורמה בבית?? יש אפשרות להזמין שף הביתה שיכין ארוחת גורמה. הוא מביא איתו הכל (כולל סכו"ם).
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'וואו אני ממש קשה....'
וואו אני ממש קשה....
17/11/2003 | 22:54
2
39
אני מצליח לעצבן את עצמי לפעמים.....

מצטער שאני פוסל רעיונות, הם באמת נפלאים!!

אני הייתי שף, והכנתי לה כבר כמה ארוחות וגם היא לי...
אז ירדתי מאוכל הפעם....
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
17/11/2003 | 23:09
1
43
תזמין לבית שלה מיסטיקאית/ פותחת בקלפים/ סקסולוגית או כל מיני כאלה אנשים שבאים להרצות ולהדגים און ליין.  אפילו תעשה לה הפתעה בבית שלה עם כל החברות שלה וכשהיא תיכנס גם כל החברה שלה יהיו וגם תזמין לה אחת מאלה שכתובות למעלה.או שבלי החברות...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'היא לא אוהבת כאלו....'
היא לא אוהבת כאלו....
17/11/2003 | 23:14
32
רציתי לקחת אותה לקוראת בצבעים שיש ליד צפת והיא שללה לגמרי.....
וזה לחצי שנה שלנו, לא הבנתי למה להזמין עוד אנשים?....
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אחחחח איזה פשוש! '
אחחחח איזה פשוש!
17/11/2003 | 23:31
1
59
אני שמחה לדעת שעדיין נותרו בחורים כאלו בעולם

שמחה לשמוע על האהבה הכל כך גדולה שלכם - מי יתן ורק תגדל ותגדל

ועכשיו לעניין העיקרי:

ככה,

הייתי מציעה לשניכם לשכור סוסים ולצאת לטיול לאור הירח על חוף הים (כן, כן, זה אפשרי, וזה רומנטי בטירוף )
כמו כן, כבונוס, אתם תמיד יכולים לרדת מהסוסים לאיזה פיקניק לילי חמוד

המון המון המון המון בהצלחה ומזל טוף

אם תרצה לשמוע עוד פרטים לגבי טיול שכזה, תפנה אליי במסרים (זה מה שקורה כשמסתבכים עם אשת סוסים אמיתית מוהאהאהא!
לא, לא, אל תבהל אני לא נושכת... רק קצת בועטת, אבל אפשר להסתדר גם עם זה )

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה כל כך יפה... מחכה שיקירי יחזור'
זה כל כך יפה... מחכה שיקירי יחזור
18/11/2003 | 20:51
38
ממילואים וגם לעשות לו משהו...
החלק עם הבלונים נשמע נחמד...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'היי רומנטיקן'
היי רומנטיקן
18/11/2003 | 00:56
53
אני חולה על הטבע... קח תרמיל תכניס לתוכו נרות שמנים קטורת וכו וצא איתה בליל ירח (אמצע של כל חודש עיברי) למקום קסום דרומית לירוחם ושמו עין עובדת ירידה רגלית קצרה לאור הירח ואתם מגיעים לבריכת שחיה קטנה ומפל מושלם... את השאר אני משאיר לדמיון שלך! מנסיון.. זה לילה בלתי נשכח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'היי רומנטיקן'
היי רומנטיקן
18/11/2003 | 00:56
25
אני חולה על הטבע... קח תרמיל תכניס לתוכו נרות שמנים קטורת וכו וצא איתה בליל ירח (אמצע של כל חודש עיברי) למקום קסום דרומית לירוחם ושמו עין עובדת ירידה רגלית קצרה לאור הירח ואתם מגיעים לבריכת שחיה קטנה ומפל מושלם... את השאר אני משאיר לדמיון שלך! מנסיון.. זה לילה בלתי נשכח
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אין כמו מסאז טוב ובריא'
אין כמו מסאז טוב ובריא
18/11/2003 | 01:46
35
סעו לספא הקרוב לביתך, תעשו אמבטיית בוץ, טיפול יופי עם שמנים מיוחדים וקרמים, מסאז טוב במשך שעה
ולקינוח ולדובדבן שבקצפת
ג'קוזי וסאונה יבשה בשביל להרגע ולהתחיל חיים חדשים מהתחלה

אחרי כל זה, אל תתפלא אם היא תרד על הברכיים ותציע לך נישואין.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שרשור שצריך לשמור!!!'
שרשור שצריך לשמור!!!
18/11/2003 | 11:21
19
46
הרעיונות שכתבו כאן מעולים!

אולי תכתוב קצת על מה שכבר עשיתם אחד לשני.
תפרה גם אותנו קצת!!!

דרך אגב, אני אוהבת את השמות של שניכם!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תודה, וכמה רעיונות-זהירות, יצא ארוך'
תודה, וכמה רעיונות-זהירות, יצא ארוך
18/11/2003 | 15:34
18
56
אהמממממממ
לקחת המון דפי A4, לקפל לשמיניות, ולגזור מלבנים קטנים.
להגיע לפחות ל101 כאלו.
על כל אחד מהם לכתוב סיבה קטנה, אישית לגמרי, למה אתם אוהבים(ברור שיש הרבה יותר מ101, פשוט זה מספר נחמד לדעתי). אני עשיתי את זה בלי סיבות רטוריות(דברים נדושים), אלא באמת דברים שרק אני והיא נבין. את הכל שמתי בקופסא(הפנינג, 15.90 ש"ח), פיזרתי פוטפורי מסביב, עטפתי בסרט מתנה והבאתי לה.
דוג' למתנה בלי אירוע, סתם התחשק לי לעשות לה משהו.
חוץ מזה, יש גם ערב חושים, 5 מתנות לחמישה חושים, כל אחד בהקשר שלו.
מכתב בדואר ישראל- נשמע דבילי, אבל תכל'ס- מתי בפעם האחרונה ראיתם את שמכם על מכתב שהוא לא רשמי(צו, לימודים, פרסומות וכו')? עושה ממש כיף.
כרטיסים להופעה שהיא אוהבת- עוד שבועיים הולכים לריטה, מקווה שאני אצליח לשרוד ערב שלם... :)
בובות קטנות, פרח....
ערכת הישרדות- תיק עם כל מיני מתנות קטנות וחמודות, ושוקולדים בשאר המקום שנותר פנוי....

לא חסר, העיקר שאוהבים. הרעיונות נובעים מהאהבה, ולא להיפך.

לגבינו----
אני לא רוצה לפוצץ במתנות נורא נורא יקרות, כי היא לא עובדת לפרנסתה(עדיין בגיל שלוקחים מאמא-אבא), ואני לא רוצה להביך במשהו יקר מדי, כדי שלא תרגיש חייבת...
יש לי כ"כ הרבה רעיונות, שאני פשוט לא מצליח לבחור!!
אני אגיד מהם, ונעשה הצבעה דמוקרטית(כל אחד שיכתוב את המספר המועדף עליו ומה שיזכה להכי הרבה ייבחר- אולי:)   :
1)כוכב על שמה- יש כזה דבר, ולקנות לה גם טלסקופ קטן איתו, ואז לקחת אותה בליל כוכבים, לתת לה את הטלסקופ, אח"כ את התעודה עם שם הכוכב, ולאחל שהלוואי ותאיר מלמעלה על כל האוהבים בעולם, כמו שהאירה עליי בחצי שנה האחרונה...
2)טיסה ליום- בשדה דב, טייס מלמד אותה איך מפעילים מטוס, ואז היא טסה לבד 1/2 שעה ואני מאחורה מוחא כפיים... מוטו- לך, שלקחת אותי לעננים...
3)סיור+טעימות במפעל שוקולד- למישהי הכי מתוקה בעולם!!
4)יום כיף וטיפולים.... זה פשוט כיף, אז אפילו אין לי מוטו בינתיים :)

אהממממממ.....
זהו הגדולים, יאללה להצביע!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אף אחד/ת לא מצביע???......'
אף אחד/ת לא מצביע???......
18/11/2003 | 18:05
13
24
כבר נטשתם?.....  :(
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-' הכל נשמע מעולה!'
הכל נשמע מעולה!
18/11/2003 | 18:18
25
טיסה - זה אחלה. אני גם מטיסה קצת לפעמים... אבל מי שיושב מאחורה סובל קצת בגלל המומנט, אז אם אתה לא בטוח שלא תצא מזה ירוק ועם בחילה   לא הייתי הולכת על זה, כדי לא לקלקל. יש טיסות רומנטיות ליליות, שמסדרים לכם עם מטוס קצת יותר גדול, אתם יושבים יחד, אוכלים במסעדה בראש פינה וחוזרים.

מפעל לשוקולד - אחלה! אני מכורה לשוקולד!!!

ספא - רעיון מצויין! אפשר לעשות מסאג' זוגי, ג'קוזי, יין טוב, תותים, שוקולד...

הכוכב - רעיון נחמד. אבל השאר יותר!

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'וואלה, הפתעתם אותי'
וואלה, הפתעתם אותי
19/11/2003 | 00:37
11
34
מה, ככה נבחר יום כיף?
הקטע הוא שהיא מרשה רק לי לעשות לה מסאז', היא לא כ"כ מתלהבת לרעיון שאחרים יגעו בה(ניסיתי לברר כבר), אז אני לא רוצה לבאס אותה...
אוף אני מסתבך!!
מכירים איזה מפעל שוקולד בארץ? איך יוצרים קשר עם מקס ברנר, או איזשהו מקום אחר?

והאמת אני חשבתי שהכי יתלהבו מהקטע של הכוכב... כנראה שזה לא זה :(

רציתי דווקא שהיא תטיס, טיסה בשמי הארץ לראש פינה זה יקר פלצות(כ 2000 ש"ח), וכשהיא מטיסה 1/2 שעה זה 600 ש"ח, כך שההבדל(ומי שעקב מבין למה הנימוק הפיננסי) ברור...
חוץ מזה להטיס לבד נראה לי חוויה מטורפת. ומצד שני, אני בן, וזה מטוס, ברור שאני אתלהב!!
בנות, היה מלהיב אתכם להטיס, או שזה לא הקטע הרומנטי המועדף עליכן?

אשמח לדעתכן/ם!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'זה דווקא נראה מדהים להטיס........'
זה דווקא נראה מדהים להטיס........
19/11/2003 | 01:05
10
24
אבל זה פחות רומנטי. תראה, אם היא תתלהב אז זה לא ישנה, כי העיקר שהיא תהנה, אבל רומנטיקה זה משהו שעושים בשניים. אז אם אתה מוכן להתפשר על משהו פחות רומנטי אך בהחלט חווייתי- לך על הטיסה.
נסה ליצור קשר עם מפעל עלית, אין לי מושג איך. אולי יש להם אתר אינטרנט.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ניסיתי לעלית,'
ניסיתי לעלית,
19/11/2003 | 01:16
9
19
יש לי קשר לשם...
אבל הם לא עושים דברים כאלו.
חשבתי דווקא על המפעלים הקטנים יותר, ושוב- מקס ברנר הוא היחיד שעולה לי בראש, ששם יש יותר סיכוי שיבינו ללבי....

יותר ויותר מסתמנת האפשרות של יום כיף מדורג, שיכיל כמה וכמה מתנות בהקשרים שונים...
מה דעתכם?
לא מוגזם מדי?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת '
אני לא יודעת
19/11/2003 | 01:25
8
14
דווקא מקס ברנר נחשב "שוקולד עילית" כזה..
אם זה עוזר לך יש חנות/בית קפה באיזור התעשיה בהרצליה פיתוח (מול ה"ארומה" )
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'כן, אני יודע....'
כן, אני יודע....
19/11/2003 | 01:30
7
13
רציתי את המפעל עצמו....
אוף אני מחפש בגוגל ולא מוצא כלום!
איפה המפעל הזה בכלל....
נכון שהוא שוקולד עילית, אבל הם עדיין לא בגודל של "עלית"(למרות שהם נרכשו על ידיהם לא מזמן, אז אין לי מושג מה הסטטוס היום).

אשמח לכל פריט מידע בנושא!!

ושוב, תודה רבה לכל חברי השרשור, ממש כיף לשמוע כ"כ הרבה רעיונות ודעות..
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תנסה להתקשר אליהם ודרכם לבדוק איפה'
תנסה להתקשר אליהם ודרכם לבדוק איפה
19/11/2003 | 01:33
6
13
המפעל..
מה אתה צריך משם בעצם?

אשמח אם תייעצו גם לי.. (בתחתית השרשור)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התכוונתי לכתוב'
התכוונתי לכתוב
19/11/2003 | 01:36
5
10
מה אתה צריך משם בעצם? הרי גם בעלית וגם שם לא ממש יתנדבו לערוך סיור לאדם 1 (בעלית הם עורכים סיורים רק לקבוצות גדולות..)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התכוונתי'
התכוונתי
19/11/2003 | 18:51
4
9
שאני יודע שעלית לא ישו סיור לשניים, אבל אולי הם בגלל שהם מפעל קטן כן יעשו.....
ואני לא מוצא את הטלפון/כתובת בשום מקום!!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ניסית דרך החנות בהרצליה?'
ניסית דרך החנות בהרצליה?
19/11/2003 | 19:10
2
5
לצפיה ב-'לא...'
לא...
19/11/2003 | 19:11
1
3
רעיון טוב....
אני אברר דרך שם באמת!
תודה :)
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
19/11/2003 | 19:22
3
לצפיה ב-'יצא לי ממש לא ברור'
יצא לי ממש לא ברור
19/11/2003 | 19:10
8
התכוונתי:
אני יודע שב"עלית" לא יעשו סיור לזוג, ולכן חשבתי שאולי מקס ברנר שהם מפעל קטן ואינטימי יותר כן יסכימו למחווה כזו...
אבל אין לי מושג איך משיגים טלפון או כתובת שלהם!!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'4'
4
18/11/2003 | 18:17
4
לצפיה ב-'יום כיף, לגמרי. '
יום כיף, לגמרי.
18/11/2003 | 20:56
7
לצפיה ב-'אישית...'
אישית...
20/11/2003 | 01:50
1
21
אני חושבת שמה שיותר מיוחד מבין הרעיונות שלך הוא.. הכוכב על שמה.. אני יודעת שאני הייתי הכי מתרגשת מזה.

ורעיון למשהו שפעם עשיתי.. לקחתי קופסא.. קניתי 3 נרות בצורת כוכב.. נר בצורת ירח ונר בצורת שמש..

ואז הכנסתי הכל לקופסא.. ועליה רשמתי... "קטפתי בשבילך את..."
ואז פותחים את הקוסא ורואים שמש,ירח, וכוכבים.. לא רציני אבל נחמד.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'תודה על הרעיון!!'
תודה על הרעיון!!
20/11/2003 | 02:00
12
חמוד ביותר, אני אשתמש בו לדעתי!!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'איזה כיף לך.....'
איזה כיף לך.....
18/11/2003 | 16:27
7
39
כלומר, גם לי כיף, כי גם אני והחבר שלי ביחד חצי שנה ואני אוהבת אותו כל כך, הוא בנאדם מדהים . הוא אהבתי הראשונה, ואני כבר חולמת על היום שבו שנינו נסיים צבא (עוד יותר משנתיים, אני עוד לא התחלתי) ונתחתן.....
אבל הבעיה היא ששנינו תפרנים. הוא חייל, ולהורים שלו אין כסף לתת לו. אני אמנם לפני צבא, אבל הייתי חולה במשך כמה שבועות (מחלת הנשיקה), ולכן אני כבר חודש לא עובדת, ואין לי גרוש על הנשמה. אנחנו בקושי קונים מתנות זה לזו, ומשתדלים לכתוב כמה שיותר מכתבי אהבה במקום זה.
שנינו מאוד מואשרים ומאוהבים, אבל קשה לי שלא לקנא בך ובאחרים שיכולים להרשות לעצמם לפנק ככה את החבר/ה שלהם. אפילו לא בילינו סופ"ש איפשהו!
אני מאחלת לך שתמצא את המתנה המושלמת לחברתך, ובאמת נפלא לראות שיש גברים רומנטיים בעולם. בהצלחה!
ואני אנצל הזדמנות זאת לשאלה- ואיך יכול לחגוג זוג עם תקציב מאוד מוגבל? כי יום חצי השנה שלנו עבר בלי חגיגות (אני החלמתי ממחלה והוא התחיל קורס בצבא), ואני בכל זאת רוצה לחגוג מתישהו בדרך מיוחדת ורומנטית.

אני לא מתאפקת, וחייבת לשאול- נכון שאני מגזימה שזה מתסכל אותי כל כך? אני בחורה מאוד רומנטית, ואם יש דבר אחד שחסר במערכת היחסים שלנו- זה רומנטיקה. היא קיימת, אבל יותר במישור הרגשי, לא החומרי. אני מרגישה ממש חומרנית כשאני אומרת את זה, כי זה לא אמור לשנות לי. יש לנו אהבה גדולה ודי נדירה, וזה אמור להספיק. אני יודעת שאם היה לו כסף הוא היה מפנק אותי בכל דרך אפשרית, אבל זאת המציאות. מה אתם אומרים?
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'יש מלא אפשרויות...'
יש מלא אפשרויות...
18/11/2003 | 17:57
2
37
פיקניק בפארק קרוב, בים...
לוקחים אוהל, צידה לדרך ונוסעים (אם אין עולים לאוטובוס או לרכבת) - לגליל, לגולן, לראות את הזרימה בנחלים, לכינרת, לראש הנקרה, או לדרום, אזור ים המלח ומדבר יהודה - מקסים!
מסלולי טיולים, אם לא מכירים, אפשר למצוא באינטרנט.

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הבעיה היא....'
הבעיה היא....
18/11/2003 | 18:12
1
32
שפיקניק או טיול דווקא לא יתאפשרו בזמן הקרוב. אני מחלימה עכשיו ממחלת הנשיקה והגוף שלי די חלש, אז אני לא יכולה לעשות שום דבר שקשור להליכות רבות (אימא שלי אפילו לא מרשה לי לנסוע ללונה פארק!).
יש לך רעיונות אחרים שדורשים פחות מאמץ גופני?
למרות שפיקניק אולי נעשה במקום קרוב בבית. זה דווקא אפשרי.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'למרות שבטח יצא לך בטעות'
למרות שבטח יצא לך בטעות
18/11/2003 | 18:21
26
לכתוב "במקום קרוב בבית" זו אופציה מעולה!
בייחוד אם יורד גשם בחוץ...

לבקש מההורים את הבית לבד.
לפנות את הסלון (או את החדר, אם אין אפשרות אחרת).
לפרוס שמיכה על הריצפה ולעשות פיקניק בבית!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ככה-'
ככה-
18/11/2003 | 17:57
3
32
קודם כל נתתי כמה רעיונות שלא דורשים תקציב בכלל, כמו ה101 סיבות...

חוץ מזה, האהבה שלכם גדולה, אז אל תנסי לכמת(לספור)אותה... זה לא עובד :)
אני יודע שלא ניסית, אני רק אומר, תזכרי תמיד שזה שאתם לא מבטאים את האהבה כמו שאולי היית רוצה, זה לא אומר שאתם לא מבטאים אותה עם כל מה שיש לכם...

שיהיו לכם עוד המון ימים של אושר ואהבה!
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'שאלה...'
שאלה...
18/11/2003 | 21:33
2
24
הרעיון עם הבלונים ממש חמוד ואני חושבת לעשות אותו בעצמי, השאלה- מה אפשר להכניס לתוך בלון??? חוץ מכרטיסים לסרט???

וזה בחור קצת מאצ'ו אז תוריד את התכשיטים...

אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'אפשר להצטרף ולנצל את השירשור?'
אפשר להצטרף ולנצל את השירשור?
18/11/2003 | 21:54
1
32
באתי בעקבות הדס100 שפגשה אותי בפורום אחר...

אני עם מי שלפי הצהרות  הדדיות ובלתי פוסקות יהיה בעלי עוד חצי שנה בערך...
האהבה כ"כ גדולה- ואני שחשבתי שלא אהיה מסוגלת לאהוב כך- "בקיטשיות" נפלתי שדודה...
הוא היה שם בשבילי בתקופות קשות מאוד ולא הרפה (רק שתקבלו מושג- היה לי חשד לסרטן...) ואני שם בשבילו..
הוא הרגיעון, האקמול והפרוזאק שלי- חיבוק אחד קטן וישר אני מתמלאת בתחושה ש"הכל יהיה בסדר"..

ב27 לחודש תהיה לו יומהולדת- ואני, כנראה מרוב האהבה, לא מצליחה לבחור מתנה שתשקף את אהבתי...
רציתי לשאול אותכם: מהי המתנה שקיבלתם מבני הזוג שהכי אהבתם?
אשמח לכל רעיון...
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'התגברות.'
התגברות.
22/11/2003 | 14:33
26
יש משהו שמאוד הפריע לי אצלו וביום ההולדת שלי הוא עשה מאמץ ושינה את זה.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'הצעת פתיחה'
הצעת פתיחה
22/11/2003 | 01:25
33
יש לי הצעה לאיך להתחיל את היום: חבר שלי עשה את זה וזה היה מדהים. הוא הגיע אליי ב 3 לפנות בוקר התקשר מהאוטו ואמר לי בוקר טוב ושעם איך שאני לבושה פיג'מה... שאני אצא החוצה.נכנסתי לאוטו והוא לא אמר לי לאן הוא לוקח אותי... מסתבר כשהייתי חצי רדומה שהגענו לים שם הוא מצא מקום מבודד שם אוהל ושק שינה בתוכו (זוגי) וישנו ערומים!!! ומחובקים הוא התעורר קצת לפני השקיעה כשאני עדיין הייתי ישנה והכין שולחן קטן ומדהים עם ארוחת בוקר מדהימה קפה חם מהתרמוס מצלמה ומוסיקה. מצאנו את עצמנו ב-5 בבוקר אוכלים ארוחת בוקר מדהימה לאור השקיעה...היה מדהים ורומנטי...הגענו אלי הבייתה בבוקר התקלחנו והמשכנו את חגיגות היום.עוד רעיון שדורש קצת מאמץ...הוא הכין לי ספר ענק ורשם בו בכל דף שיר אהבה נוסטלגי באנגלית סה"כ 50 שירי אהבה רשומים בכתב יד!!!ביטלס... אלוויס מריה קארי... ואת כל השירים הוא צרב על דיסקים -3 ושם עליהם תמונות שלנו (משהו שעושים בחנות צילום)כל פעם אני שומעת את הדיסק קוראת את המילים ובוכה. זה משהו מאוד שימושי אוסף שירי אהבה ששנינו הכי אוהבים לשמוע...אוצר!!! בכל מקרה אשמח אם תתייעץ איתי ובהצלחה!!!
אהבה ורומנטיקה >>

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ