לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3374133,741 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אהבה ורומנטיקה

ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש.
הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה.
מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות. ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "אהבה ורומנטיקה" כאן זה המקום לכתוב,לרגש ולהתרגש ולהביע את תחושותיכם לטוב ולרע בין אם הדייט היה גרוע לבין אהבה שנצתה,קשרים וירטואליים,חיזור ועוד. אבקש לכבד את השונה והאחר הפורום פתוח לכל אחד ואחת והודעות פוגעניות ימחקו לאלתר ומסר ישלח לגולש. הפורום הוא שלכם ובשבילכם , לשתף ולהתייעץ מתוך עניין וכבוד איש לרעהו ,לגבי אהבה ורומנטיקה לכל גווניה . מן הראוי שאהבה תענה באהבה ובסבלנות . ניתן לכתוב על כל מה שמרגיש לכם כאהבה , רומנטיקה במיטבה , תמונות שצילמתם ביחד עם האנשים האהובים עליכם וכל דבר שנראה לכם ראוי ומתאים לנושא הפורום .
המשך >>

לצפיה ב-'שלום, פעם ראשונה שלי כאן'
שלום, פעם ראשונה שלי כאן
11/08/2019 | 07:46
2
218
נהייתי מבולבלת מכל ההסברים שאני מחפשת, לנושא אהבה.
אני טוענת שבאהבה אין חוקים, יש מי שמפרשים אהבה מול תשוקה ואחרים טוענים שצריכה להיות תשוקה באהבה, ואני כבר לא מבינה.
פגשתי מישהו, לוקח זמן עד שפוגשים מישהו, בעל מראה מסויים, וחוויה רגשית שונה, שגורמת לנו לרצות להתקרב. ואני שואלת את עצמי, האם יש חוקים לזה? האם כל קשר חייב להסתיים בנישואין, התמסדות, הצהרת כוונות וערבוב מול כל העולם ואשתו, ואולי דווקא דברים שנשמרים בסוד הרחק מהעין רחוק מהלב של כל העולם ואשתו יכולים לשמור על האהבה שהיא מה שהיא לא מוגדרת חסרת צורה ובלי חוקים בכלל.
לא נרדמתי כל הלילה, הלב צועק כן הראש צועק לא, ולא הצלחתי לישון. רק רציתי לשלוח לו הודעה, להגיד לו שזה חזק ממני ואני חייבת לראות אותו שוב, האינטואיציה שלי חזקה אני יודעת שלא יצא מהקשר שלנו כלום באופן ממוסד ואני גם לא רוצה, זה יהרוס את המתח, את הריגוש, את התשוקה, אני רוצה את זה כי אף אחד לא צריך לדעת על זה. זה שלי. אבל אולי אני משלה את עצמי, מוכרת לעצמי פנטזיות לא ממומשות. פוחדת מדחיה, המציאות פשוט יותר מידי חזקה. אני לא נמצאת בפוקוס בכלל. לא עצמתי עין דקה. ונדמה לי שהוא כבר לא שם. ואני מבולבלת. יותר מידי טוב ורע, והכל במנה גדושה. איזה בלבול, זה אמור להיות בהיר ולהיות פשוט.
עשיתי טעות, הולכתי את עצמי שולל, אסור היה לי להרשות לו להוביל לא כאשר הרעיון היה שלי. ועכשיו אני אוכלת את עצמי. ממש אוכלת את עצמי.  אני ממש סופרת את הימים מאז שפגשתי אותו, מעולם לא עשיתי את זה לפני כן. נהייתי רגשנית. או שאני באמת מרגישה משהו. אני לא יודעת. אני מבולבלת בעצמי. אני מרגישה שאני ממש מתנהגת בצורה לא הגיונית, שיחררתי אותו לדרכו ושלחתי לו הודעת פרידה, ואני רוצה שהוא יחזור חזרה, כאילו אמרתי דברים שלא באמת התכוונתי אליהם בכלל. כמו לא רציתי שהוא ילך כשהוא רצה ללכת. אבל זה היה כל כך מוקדם שהיה נראה לי נכון להגיד לו ללכת. אני לא יודעת אם אני במבחן. אני יודעת שהוא אוהבת להבין דברים עד הסוף וגם אני כזאת אני ממש מרגישה שמצאתי את הנפש התאומה שלי. או שאני ממש נסחפת אחרי הרגש. לא הייתי ככה, לא הייתי כזאת מה קורה לי?
מצד אחד זה מסעיר מלהיב ומעורר, ואין לי רצון גם להיות עם אף אחד אחר. והוא לא נגיש בכלל. אני מתוסכלת ממש, יש בזה חשיפה ואני לא מצליחה אפילו לשלוח לו את הדברים האלו או לשלוח אליו מכתב.
שיהיה אני ממש מתוסכלת, זה סוג של קונפליקט, להגיד או לא להגיד, כי אם אני אגיד זה יהיה רק בגלל שאני חייבת להגיד ואם לא אגיד מה יקרה אז..? ואם לא אגיד אז לא אמרתי מעולם, איך הוא ידע? אוף! אני ממש חיה על ענן.
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'טוב אז אני יודעת'
טוב אז אני יודעת
12/08/2019 | 00:22
1
111
איכשהו הצלחתי מכל העצות באינטרנט להחזיר אותו אלי רק כדי להבין שהוא בכלל
לא בשבילי. עדיף מאשר כל המילים שטרחתי למעלה. רומנטיקה זה בלבול אחד גדול
אהבה ורומנטיקה >>
לצפיה ב-'ואז התאהבתי, או חטפתי תסמונת רצינית'
ואז התאהבתי, או חטפתי תסמונת רצינית
<< ההודעה הנוכחית
19/09/2019 | 20:00
37

הודעות אחרונות

15:01 | 06.11.19 שחום נאה 41
12:33 | 11.08.19 ליאורה דוד
15:44 | 07.08.19 yosihaviv22
16:52 | 04.08.19 MAYA3640
19:45 | 21.06.19 החתיך52
12:16 | 03.06.19 דנטיסט
20:33 | 20.05.19 danlevin1
20:20 | 19.05.19 Ruth232
18:18 | 17.05.19 raheli23
12:13 | 17.05.19 שחום נאה 41
15:24 | 11.05.19 אהבה שתלויה בדבר
13:06 | 02.05.19 ראליסט מושבע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ